ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
więcej ->

 
 

Profesór od obietnic


Premier Marek Belka uważa, że w ciągu kilku lat bezrobocie w Polsce może spaść do około 12%. Podobny spadek prognozowany jest w Narodowym Planie Rozwoju na lata 2007-13. Premier dodał, że jednocześnie może grozić nam odpływ najlepiej wykształconych pracowników do innych krajów europejskiech, na przykład do Niemiec.

Szef rządu uważa, że najlepszym sposobem na zmniejszenie bezrobocia w Polsce jest pobudzenie inwestycji, ale do tego, jak podkreślił, potrzebna jest stabilizacja polityczna. Bez tego przedsiębiorcy oddalą decyzje o inwestowaniu w nieokreśloną przyszłość - zaznaczył.

Premier Belka ocenia, że tempo wzrostu gospodarczego w pierwszym kwartale tego roku wyniosło 6,5%. Podobne szacunki przedstawił ostatnio wicepremier Jerzy Hasuner. Zdaniem szefa naszego rządu w całym roku wzrost ten z pewnością będzie bliższy sześciu niż niż pięciu procentom. Będzie więc wyższy o procent od tegorocznych założeń budżetowych.

Profesor Belka brał udział w posiedzeniu Rady Strategii Społeczno-Gospodarczej na temat tworzenia nowych miejsc pracy.
(PAP)

Przypomnienie

Marek Belka był Ministrem Finansów w rządzie Leszka Millera.
Jego najważniejszy projekt z tamtych czasów to "opodatkowanie oszczędności".
Wynik działań Belki, który wtedy równie dużo obiecywał - był żenujący.
Pó?niej, na polecenie międzynarodowej finansjery Belka został najemnikiem agresora w Iraku.
Wszystko wskazuje na to, że jako najemnik powrócił do Polski i ma zamiar realizować czyjeś intetresy - w każdym razie nie interesy Polaków.
(PM)
22 maj 2004

 

  

Archiwum

100 tysięcy ofiar amerykańskiej agresji na Irak
październik 28, 2004
PAP
Pani doktor Halino Zamel, Kocham Panią! Pani doktor Halino Zamel
sierpień 1, 2003
przesłała Elżbieta
Czy choć jeden matoł przyzna się do błędu?
wrzesień 19, 2006
Bush Pogwałcił Amerykańską Konstytucję?
czerwiec 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Prostowanie krętaczy
wrzesień 7, 2003
przesłała Elżbieta
Kadry decydują o wszystkim
maj 26, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Czemu służy upokażanie Mel’a Gibson’a?
sierpień 6, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Medycyna jako przemysł i rola reklam koncernów farmaceutycznych w mediach dla nakręcania koniunktury
maj 8, 2005
Adam Sandauer
Scenariusze i reżyseria, po polsku
listopad 11, 2007
Marek Olżyński
Prokuratura bada operacje giełdowe NFI Jupiter
sierpień 1, 2002
PAP
Legalne kazirodztwo?
marzec 26, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Polskie Niezależne Media
styczeń 8, 2006
zaprasza.net
Negocjacje w sprawie tarczy zakończone
lipiec 3, 2008
Samoobrona się kruszy
listopad 28, 2002
PAP
Prawo dżungli czyli „twórcze niszczenie”
kwiecień 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Kapitalizm
kwiecień 25, 2004
Artur Łoboda
Totalitarne metody w amerykańskim kasynie
październik 25, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Kto i po co...
kwiecień 24, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
USA tonie w długach, a Chiny boją się wolnej wymiany swojej waluty?
sierpień 29, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Jasność widzenia
grudzień 30, 2007
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media