ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
więcej ->

 
 

Lepper: w wyborach tylko porozumienia programowe

Samoobrona będzie zawierała w wyborach samorządowych porozumienia tylko z organizacjami, które zaakceptują jej program. Nie będzie żadnych politycznych koalicji - zapowiedział szef Samoobrony Andrzej Lepper.

Na bazie programowej, tylko i wyłącznie programu Samoobrony takie porozumienia będą zawierane. Żadne inne polityczne sojusze, czy koalicje na czas wyborów samorządowych tworzone nie będą - oświadczył lider Samoobrony na środowej konferencji prasowej.

Samoobrona utworzy własny komitet wyborczy, na listach którego znajdą się osoby z organizacji, z którymi zawrze porozumienia.

Lepper poinformował, że pierwsze takie porozumienie podpisane zostanie w poniedziałek - jak powiedział - z jedną z partii gospodarczych spoza parlamentu.

Szef Samoobrony zapowiedział też, że jego partia wystawi kandydatów na wójtów, burmistrzów i prezydentów także tych dużych miast. Osoby te będą musiały uzyskać zgodę centralnych władz partii. Nie będzie żadnej samowoli, żadnej swobody działania na dole. Nie będą to ludzie z łapanek i tacy, którzy dopiero dzisiaj widzą swoje miejsce w Samoobronie - podkreślił Lepper.

Dodał, że kandydaci Samoobrony, np. na prezydentów miast, przedstawieni zostaną po ogłoszeniu terminu wyborów. Według Leppera, rząd, który - jak to określił - nie cieszy się najlepszym wizerunkiem i najwyższym poparciem, będzie robić wszystko, aby wybory odbyły się jak najpó?niej, być może nawet w terminie wiosennym.
31 lipiec 2002

PAP 

  

Archiwum

Przedsiebiorstwo "Holocaust"
kwiecień 2, 2006
przysłał anonim
prezydent nie zmienia opinii o Huszczy
styczeń 7, 2004
Łatwy łup
grudzień 4, 2003
Artur Łoboda
Jak pozbyć się 80 tys. bezrobotnych i ogłosić, że bezrobocie spada
styczeń 7, 2005
aaa
Amerykańskie gestapo
listopad 19, 2005
interia.pl / PAP
Lichwarscy "cudotwórcy"
marzec 11, 2005
PAP
Dlaczego w Polsce jest tak ?le - bo mamy 660 tys emerytów mundurowych w wieku 35 lat i oni zjadają wszystkie pieniadze z ZUS
styczeń 15, 2008
HENRY
Co się wydarzyło w 1908 r?
luty 19, 2008
marduk
Czy mediom wolno kompromitować armię swego kraju?
listopad 3, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Czy Amerykańscy Demokraci będą mieli inne zdanie o "tarczy"?
sierpień 17, 2008
PAP
Katastrofa na wschodzie
sierpień 6, 2006
Adam Wielomski
PODRÓŻE Z RYSZARDEM KAPUŚCIŃSKIM
maj 8, 2008
Marek Jastrząb
Do Redakcji: Uwaga o protalu zaprasza.net
maj 24, 2006
Gosc
Być Ślązakiem
wrzesień 30, 2004
Bolesław Grabowski
Mafia w Kościele Mariackim
czerwiec 19, 2006
Stan Dawid Ligoń
Lekarz na trzech etatach, a chory biega i płaci...
marzec 10, 2006
Adam Sandauer
...to był bardzo zły rok dla Polski
październik 31, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Rosja szachuje USA paliwem a USA Rosję "Tarczą"
lipiec 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Niebezpieczeństwo Nierównej Czyli Asymetrycznej Walki
lipiec 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Korupcja
wrzesień 2, 2003
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media