ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi 

 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
więcej ->

 
 

Ziemia obiecana


Mieli mieć godziwą pracę za godziwą płacę. Mieli mieszkać i żyć w godziwych warunkach.

Współcześni niewolnicy pracują za marne 1.5 euro za godzinę, lwią część swoich dochodów oddając Pracodawcy i Jego pośrednikom. Mieszkają w urągających przyzwoitości warunkach, nawet nie mogą pomyśleć o ich zmianie. Tyrają, choć nie stać ich na jedzenie, leczenie, czynsz, prąd, gaz, nie mówiąc o dostępnych zwyczajnym obywatelom Europy przyjemnościach.
Poczucie bezsilności, ciężka, nie przynosząca dochodu praca, stały stres, poczucie zależności od Pracodawcy egzekwowane przez pośredników, irracjonalny strach przed utratą pracy, jaka by ona nie była, niknąca nadzieja na poprawę sytuacji – rodzą ciężkie depresje, dochodzi do samobójstw i zachowań patologicznych.
Eksploatowani i poniżani. Zastraszeni. Zdarzają się przypadki śmierci z wycieńczenia.
Ci, którzy zachowali instynkt obronny, młodsi i bardziej przedsiębiorczy – uciekają.

Zdumiony i oburzony świat dowiaduje się o obozie pracy w samym środku Europy, w XXI wieku. Domaga się kar dla czerpiących korzyści z procederu.

Czy rzeczywiście?
Czy Pracodawca zostanie zmuszony do spełnienia obietnic?

Ostatnie dane GUS nie są optymistyczne.

„ Z ziemi włoskiej do włoskiej” - czy kogoś śmieszy ten lapsus a propos?



1 sierpień 2006

Renata Rudecka-Kalinowska 

  

Archiwum

Bezgrzeszni Żydzi
grudzień 3, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Łamanie Praw Człowieka Pod Okupacją Izraela
wrzesień 30, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
DLACZEGO JAN PAWEL II NIE MOZE ZOSTAC SWIETYM?...
listopad 20, 2008
Milosz Miloszewski
Lobby Izraela
lipiec 8, 2007
przysłał ICP
Pohukiwania, czyli z akcentem na postkomunizm
grudzień 29, 2005
Marek Olżyński
Polsce grozi gwałtowne wstrzymanie kredytowania
grudzień 12, 2008
PAP
POLISH PROGENITOR AND STALIN
kwiecień 9, 2008
Bogdan "Trzy Radla"
III wojna światowa
wrzesień 1, 2004
Mrzonki a rzeczywistość w kryzysie globalnym
maj 1, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Stracił na giełdzie miliony
kwiecień 8, 2006
PAP
Kiedy znieczulica powstaje
marzec 28, 2008
Marek Jastrząb
Asesor powinien pomagać sędziemu, a nie wydawać wyroki - niekonstytucyjność asesury - czas na nowy model sprawiedliwego sądo
listopad 6, 2006
Zdzisław Raczkowski
"Dwutysiącletnia mądrość Kościoła"
grudzień 8, 2006
Życie Krakowa
Czyżby szykowali nam nowe powstanie?
sierpień 8, 2004
idzik
Spiskowa teoria dziejów. Fakty ukrywane
grudzień 17, 2003
Być czy mieć?
maj 20, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Lekcje chińskiej ekonomii
marzec 28, 2007
Anna Kaczor
Jak Polak z Zydem
luty 15, 2007
Jerzy Malinski
Solidarność społeczna
sierpień 19, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Przygotowanie do polowania na prokuraturę, CBA, służby i paru chłopców z PiS...
kwiecień 1, 2008
tłumacz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media