|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 |
|
| |
|
| Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania |
|
Monika Jaruzelska zaprasza
|
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI |
|
| |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? |
|
| |
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
|
| Papież błogosławi strażników de Rotschild |
|
| To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata. |
więcej -> |
|
Program
|
|
Deklaracja Ideowo-Programowa Ruchu Narodowo-Ludowego.
My dziedzice Piastów i Jagiellonów, polskich romantyków i pozytywistów, pokolenia dwudziestolecia II Rzeczpospolitej i pokolenia odbudowującego Polskę ze zniszczeń wojennych po II wojnie światowej - czyli wszyscy odwieczni mieszkańcy tej ziemi, skupieni w Ruchu Narodowo-Ludowym, rezygnując z egoizmu oraz ideologicznej zaciekłości, wzywamy wszystkich Polaków bez względu na światopogląd czy przynależność do określonej opcji politycznej, do współtworzenia i realizacji programu dla trwania Narodu i Państwa w nowej poreferendalnej rzeczywistości.
Deklaracja Ruchu Narodowo-Ludowego powstała w oparciu o myśli i oczekiwania całego Narodu Polskiego, dlatego też skierowana jest nie tylko do obywateli państwa polskiego zamieszkałych w kraju ale również do wszystkich Polaków w świecie.
Ruch Narodowo-Ludowy jest wyrazem sprzeciwu wobec zjawisk jakie zachodzą w Polsce od czternastu lat. My członkowie tego Ruchu nie urodziliśmy się politykami i nie chcieliśmy nimi zostać. Chcieliśmy być zwykłymi przedsiębiorcami, rzemieślnikami, rolnikami. Chcieliśmy uczciwie pracować i dorabiać się we własnej Ojczy?nie a nie ruszać w świat za chlebem.
Niestety. Za pomocą popiwku zniszczono polski przemysł tworząc jego fikcyjne zadłużenie wobec państwa. Za pomocą Narodowych Funduszy Inwestycyjnych ograbiono Naród. Pod płaszczykiem działań antyinflacyjnych wprowadzono lichwę. Sprzedano banki, cementownie, cukrownie, zakłady energetyczne, itd., a ąrodki uzyskane z tej tak zwanej prywatyzacji przeznaczono na konsumpcję dla elit oraz na tworzenie niebotycznych prywatnych fortun, teraz już zalegalizowanych w myśl przepisów złodziejskiego prawa. W wyniku tych wszystkich działań powstał mechanizm niekontrolowanego przez Naród Polski wzrostu zobowiązań. Zobowiązań, których Naród Polski nigdy na siebie nie przyjmował, ale które przychodzi mu teraz spłacać. Stworzono zaklęty krąg roszczeń nie do zaspokojenia, które maja zniszczyć Naród Polski.
Dzisiaj, wszelkiej maści hochsztaplerzy polityczni udowodnili, że rządzić nie potrafią. Doprowadziwszy kraj do katastrofy dla ratowania własnej skóry i dla dalszego bogacenia się kosztem Polaków dodatkowo wepchnęli Polskę do Unii Europejskiej mając pełną świadomość, że na warunkach jakie wynegocjowali nie zostaliśmy do wstąpienia do Unii przygotowani.
Wobec zaistniałych okoliczności, wobec szerzącego się zła dalsza zwłoka to współuczestnictwo w nim. To świadome działanie na szkodę Narodu i Państwa Polskiego. Nie chcemy tak dalej żyć. Zostaliśmy zmuszeni do zajęcia się politykś, do wzięcia sprawy w swoje własne ręce. Dlatego czerpiąc z bogatej spuścizny narodowej, biorąc przykład z historii XIX-wiecznej Wielkopolski, opierając się na zbiorowej mądrości Narodu Polskiego, wiedzy i doświadczeniu polskich patriotów w kraju i zagranica uważając, że tylko silny ekonomicznie naród przetrwa wszelkie katastrofy, Ruch Narodowo-Ludowy wzywa do budowy polskiej klasy średniej, w mieście i na wsi. Bez polskiej gospodarki, polskiego rolnictwa, polskiego handlu, polskich banków nie ma wolności politycznej Polaków. Dla realizacji tego celu Ruch Narodowo-Ludowy podejmuje oddolne, niezależne, społeczne działania propagujące wśród Polaków idee samorządności, spółdzielczości, bankowości.
Rzucamy hasła:
"Swój do Swego po Swoje!" Polak kupuje u polskiego chłopa w polskim sklepie. Polak korzysta z usług polskich firm. Polak stwarza miejsca pracy dla Polaka, żeby ten nie musiał tułać się za nią po świecie.
"Odebrać Ojcowiznę!" Zmuszani do płacenia różnorodnych haraczy nie zgadzajmy się żeby w całości przepadały one w kieszeniach skorumpowanych elit. Korzystajmy z wszelkich możliwości ochrony tego co nam bezprawnie chcą zabrać. Im więcej środków i obszarów działań społecznych odbierzemy obecnym elitom władzy tym mniej oddadzą one obcym.
"Organizujmy się!" Nie mając szans na zdobycie wystarczających środków finansowych na inwestycje służące Polsce i Narodowi Polskiemu, na polskie przedsięwzięcia gospodarcze, twórzmy własne Kasy Chłopskie, Unie Kredytowe, Ośrodki Samokształceniowe, Ośrodki Samopomocy Finansowej i Gospodarczej, Narodowe Fundusze Ubezpieczeniowe.
Aby osiągnąć powyższe cele, Ruch Narodowo-Ludowy chce dotrzeć do jak największej ilości patriotycznych środowisk w kraju i zagranica - do tych, którzy mając określoną wiedzę i doświadczenie chcą podzielić się nią dla dobra Ojczyzny. Chcemy Drodzy Rodacy skorzystać z tej wiedzy i doświadczenia, żeby zaszczepić ją w świadomości wszystkich Polaków. Bowiem tylko wykształceni, świadomi obywatelskich obowiązków i niezależni gospodarczo Polacy są w stanie zrealizować cel Ruchu Narodowo-Ludowego - "Bogata Polska, kraj godny przekazania naszym dziedzicom."
Ruch Narodowo-Ludowy proponuje współpracę i oczekuje jej od wszystkich obywateli polskich, deklarujących taką wolę. Wasze pomysły, Wasze projekty, Wasze propozycje, jeśli będą służyły Polsce, staną się Naszym Programem. Warunkiem współpracy jest oficjalnie zadeklarowana chęć działania na rzecz Polski i Polaków na zasadach pełnego wolontariatu. Teraz i zawsze, kiedy tylko będzie tego wymagała sytuacja Ojczyzny i Narodu.
My, Polacy mamy obowiązek pozostawić naszym dzieciom i wnukom owoce naszej pracy, przygotować godziwe warunki życia, nauki i rozwoju - tu w Polsce.
Mając powyższe na uwadze deklarujemy:
1. Właścicielami Polski jest Naród Polski. Do Niego należy też cała dotychczasowa gospodarcza i kulturalna spuścizna narodowa.
2. Ochrona Rodziny to ochrona Narodu Polskiego i Ojczyzny. Każdy polski rząd będzie zobowiązany do zagwarantowania godnego bytu polskiej rodzinie. Godny byt zaś to prawo do pracy za godziwą zapłatę.
3. Całkowite i natychmiastowe zlikwidowanie korupcji na wszystkich poziomach administracji państwowej.
4. Zredukowanie aparatu rządowego i administracyjnego do faktycznie wymaganych potrzeb bez zbędnego zatrudnienia socjalnego dla wybranych.
5. Rząd nigdy nie będzie właścicielem czegokolwiek i kogokolwiek - będzie jedynie sprawował władzę i godnie reprezentował interesy Narodu Polskiego prowadazac niezalezna polityke.
6. Wprowadzenie Kredytu Narodowego (Społecznego). Żadna produkcja na cele publiczne nie będzie wstrzymywana brakiem kredytu finansowego.
7. Zmiana ordynacji wyborczej z proporcjonalnej na większościową.
8. Do sprawowania urzędów będą powoływane wyłącznie osoby ze sprawdzonymi - jawnymi referencjami i posiadający wyłącznie polskie obywatelstwo.
Ojczyzna.pl - Polska
Ojczyzna.pl - USA |
|
20 lipiec 2003
|
|
przesłała Elżbieta
|
|
|
|
Dług publiczny 2007
kwiecień 16, 2007
interia.pl
|
Wiesel krytykuje wypowied? Papieża o Izraelu
listopad 17, 2003
PAP
|
Sąd nad Rządem, czy Rząd nad Sądem
grudzień 13, 2008
Witold Filipowicz
|
Zakaz stosowania odsetek - czy to jest słuszne?
grudzień 25, 2006
hakim
|
Kaczyński: prawda o PRL nieznana
lipiec 31, 2002
IAR
|
HAARP straszna bron
kwiecień 12, 2005
Goska
|
Próba rozmycia odpowiedzialnosci -
czyli "doradcy prywatyzacji"
styczeń 30, 2003
zaprasza.net
|
Portal internetowy za 7,1 mln złotych
luty 19, 2003
zaprasza.net
|
Seksualna anarchia
grudzień 16, 2008
Marek Jastrząb
|
Wiersze. które chcę zabrać ze sobą
czerwiec 3, 2007
Wiesław Sokołowski Redakcja pisma literackiego &
|
Sejm zdrady
grudzień 20, 2007
...
|
Przyszedł Kupiec do Szewczyka
wrzesień 21, 2004
Mecenas
|
Chcą zakazać prezerwatyw
listopad 8, 2006
PAP
|
Petelicki na czacie WP
marzec 21, 2003
zaprasza.net
|
Nie mają wartości - których należałoby bronić...
grudzień 7, 2008
Artur Łoboda
|
Czy potrafią?
lipiec 15, 2007
PAP
|
Do sosny polskiej
kwiecień 4, 2003
Jan Pawet II
|
Kto jest odpowiadzialny za klęskę w Iraku?
listopad 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polowanie Na Zyski Z Nieruchomosci
luty 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wracamy do dyskusji
grudzień 5, 2007
Artur Łoboda
|
więcej -> |
|