ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Andrzej Duda rozdawał ordery tym, którzy czcicli UPA 
Zobaczcie jakie zdanie mają Ukraińcy o Polakach? 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
więcej ->

 
 

Program

Deklaracja Ideowo-Programowa Ruchu Narodowo-Ludowego.

My dziedzice Piastów i Jagiellonów, polskich romantyków i pozytywistów, pokolenia dwudziestolecia II Rzeczpospolitej i pokolenia odbudowującego Polskę ze zniszczeń wojennych po II wojnie światowej - czyli wszyscy odwieczni mieszkańcy tej ziemi, skupieni w Ruchu Narodowo-Ludowym, rezygnując z egoizmu oraz ideologicznej zaciekłości, wzywamy wszystkich Polaków bez względu na światopogląd czy przynależność do określonej opcji politycznej, do współtworzenia i realizacji programu dla trwania Narodu i Państwa w nowej poreferendalnej rzeczywistości.

Deklaracja Ruchu Narodowo-Ludowego powstała w oparciu o myśli i oczekiwania całego Narodu Polskiego, dlatego też skierowana jest nie tylko do obywateli państwa polskiego zamieszkałych w kraju ale również do wszystkich Polaków w świecie.

Ruch Narodowo-Ludowy jest wyrazem sprzeciwu wobec zjawisk jakie zachodzą w Polsce od czternastu lat. My członkowie tego Ruchu nie urodziliśmy się politykami i nie chcieliśmy nimi zostać. Chcieliśmy być zwykłymi przedsiębiorcami, rzemieślnikami, rolnikami. Chcieliśmy uczciwie pracować i dorabiać się we własnej Ojczy?nie a nie ruszać w świat za chlebem.


Niestety. Za pomocą popiwku zniszczono polski przemysł tworząc jego fikcyjne zadłużenie wobec państwa. Za pomocą Narodowych Funduszy Inwestycyjnych ograbiono Naród. Pod płaszczykiem działań antyinflacyjnych wprowadzono lichwę. Sprzedano banki, cementownie, cukrownie, zakłady energetyczne, itd., a ąrodki uzyskane z tej tak zwanej prywatyzacji przeznaczono na konsumpcję dla elit oraz na tworzenie niebotycznych prywatnych fortun, teraz już zalegalizowanych w myśl przepisów złodziejskiego prawa. W wyniku tych wszystkich działań powstał mechanizm niekontrolowanego przez Naród Polski wzrostu zobowiązań. Zobowiązań, których Naród Polski nigdy na siebie nie przyjmował, ale które przychodzi mu teraz spłacać. Stworzono zaklęty krąg roszczeń nie do zaspokojenia, które maja zniszczyć Naród Polski.


Dzisiaj, wszelkiej maści hochsztaplerzy polityczni udowodnili, że rządzić nie potrafią. Doprowadziwszy kraj do katastrofy dla ratowania własnej skóry i dla dalszego bogacenia się kosztem Polaków dodatkowo wepchnęli Polskę do Unii Europejskiej mając pełną świadomość, że na warunkach jakie wynegocjowali nie zostaliśmy do wstąpienia do Unii przygotowani.


Wobec zaistniałych okoliczności, wobec szerzącego się zła dalsza zwłoka to współuczestnictwo w nim. To świadome działanie na szkodę Narodu i Państwa Polskiego. Nie chcemy tak dalej żyć. Zostaliśmy zmuszeni do zajęcia się politykś, do wzięcia sprawy w swoje własne ręce. Dlatego czerpiąc z bogatej spuścizny narodowej, biorąc przykład z historii XIX-wiecznej Wielkopolski, opierając się na zbiorowej mądrości Narodu Polskiego, wiedzy i doświadczeniu polskich patriotów w kraju i zagranica uważając, że tylko silny ekonomicznie naród przetrwa wszelkie katastrofy, Ruch Narodowo-Ludowy wzywa do budowy polskiej klasy średniej, w mieście i na wsi. Bez polskiej gospodarki, polskiego rolnictwa, polskiego handlu, polskich banków nie ma wolności politycznej Polaków. Dla realizacji tego celu Ruch Narodowo-Ludowy podejmuje oddolne, niezależne, społeczne działania propagujące wśród Polaków idee samorządności, spółdzielczości, bankowości.


Rzucamy hasła:

"Swój do Swego po Swoje!" Polak kupuje u polskiego chłopa w polskim sklepie. Polak korzysta z usług polskich firm. Polak stwarza miejsca pracy dla Polaka, żeby ten nie musiał tułać się za nią po świecie.

"Odebrać Ojcowiznę!" Zmuszani do płacenia różnorodnych haraczy nie zgadzajmy się żeby w całości przepadały one w kieszeniach skorumpowanych elit. Korzystajmy z wszelkich możliwości ochrony tego co nam bezprawnie chcą zabrać. Im więcej środków i obszarów działań społecznych odbierzemy obecnym elitom władzy tym mniej oddadzą one obcym.

"Organizujmy się!" Nie mając szans na zdobycie wystarczających środków finansowych na inwestycje służące Polsce i Narodowi Polskiemu, na polskie przedsięwzięcia gospodarcze, twórzmy własne Kasy Chłopskie, Unie Kredytowe, Ośrodki Samokształceniowe, Ośrodki Samopomocy Finansowej i Gospodarczej, Narodowe Fundusze Ubezpieczeniowe.


Aby osiągnąć powyższe cele, Ruch Narodowo-Ludowy chce dotrzeć do jak największej ilości patriotycznych środowisk w kraju i zagranica - do tych, którzy mając określoną wiedzę i doświadczenie chcą podzielić się nią dla dobra Ojczyzny. Chcemy Drodzy Rodacy skorzystać z tej wiedzy i doświadczenia, żeby zaszczepić ją w świadomości wszystkich Polaków. Bowiem tylko wykształceni, świadomi obywatelskich obowiązków i niezależni gospodarczo Polacy są w stanie zrealizować cel Ruchu Narodowo-Ludowego - "Bogata Polska, kraj godny przekazania naszym dziedzicom."


Ruch Narodowo-Ludowy proponuje współpracę i oczekuje jej od wszystkich obywateli polskich, deklarujących taką wolę. Wasze pomysły, Wasze projekty, Wasze propozycje, jeśli będą służyły Polsce, staną się Naszym Programem. Warunkiem współpracy jest oficjalnie zadeklarowana chęć działania na rzecz Polski i Polaków na zasadach pełnego wolontariatu. Teraz i zawsze, kiedy tylko będzie tego wymagała sytuacja Ojczyzny i Narodu.

My, Polacy mamy obowiązek pozostawić naszym dzieciom i wnukom owoce naszej pracy, przygotować godziwe warunki życia, nauki i rozwoju - tu w Polsce.

Mając powyższe na uwadze deklarujemy:


1. Właścicielami Polski jest Naród Polski. Do Niego należy też cała dotychczasowa gospodarcza i kulturalna spuścizna narodowa.

2. Ochrona Rodziny to ochrona Narodu Polskiego i Ojczyzny. Każdy polski rząd będzie zobowiązany do zagwarantowania godnego bytu polskiej rodzinie. Godny byt zaś to prawo do pracy za godziwą zapłatę.

3. Całkowite i natychmiastowe zlikwidowanie korupcji na wszystkich poziomach administracji państwowej.

4. Zredukowanie aparatu rządowego i administracyjnego do faktycznie wymaganych potrzeb bez zbędnego zatrudnienia socjalnego dla wybranych.

5. Rząd nigdy nie będzie właścicielem czegokolwiek i kogokolwiek - będzie jedynie sprawował władzę i godnie reprezentował interesy Narodu Polskiego prowadazac niezalezna polityke.

6. Wprowadzenie Kredytu Narodowego (Społecznego). Żadna produkcja na cele publiczne nie będzie wstrzymywana brakiem kredytu finansowego.

7. Zmiana ordynacji wyborczej z proporcjonalnej na większościową.

8. Do sprawowania urzędów będą powoływane wyłącznie osoby ze sprawdzonymi - jawnymi referencjami i posiadający wyłącznie polskie obywatelstwo.

Ojczyzna.pl - Polska
Ojczyzna.pl - USA
20 lipiec 2003

przesłała Elżbieta 

  

Archiwum

Korespondent Wojenny Radia Supermova
lipiec 4, 2006
Zygmunt Jan Prusiński z synem Konradem
Singer to stand down as President of Claims Conference
czerwiec 17, 2007
przysłał ICP
Koniec zasobów taniej robocizny w Chinach?
czerwiec 24, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Prawda w mikrofilmach
grudzień 1, 2007
Do prostego człowieka
luty 28, 2003
Julian Tuwim
Jestem Polakiem
grudzień 10, 2002
Afganistan jako bagno, w którym topią się siły USA, NATO i Polski
październik 2, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Nasza wojna
sierpień 2, 2008
jobstalker
Terror na otwarcie szczytu G-8
lipiec 9, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Kto - kogo obraża?
maj 25, 2008
Artur Łoboda
Ekstrawagancja na prawicy
wrzesień 4, 2006
Adam T. Witczak
Kolejna wojna przez kaprala?
lipiec 18, 2006
Robert Wit
Argumenty przeciw Unii
kwiecień 21, 2003
przesłała Elżbieta
Polemika z załączoną dodatkowo adnotacją. (1)
styczeń 31, 2005
Gregory Akko
Polska 2010-2025
grudzień 20, 2005
Tomisław Jarosiewicz
"Wolna prasa"
kwiecień 30, 2004
Adam Zieliński
Cicho sza!
styczeń 16, 2006
Andrzej Kumor
Ukrywana Czy USA jest w pełni niepodległym państwem?
lipiec 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Czyszczenie" parlamentu
lipiec 14, 2004
PAP
JAK UNIKAĆ MYŚLOZBRODNII I POZOSTAĆ BOHATEREM
listopad 6, 2003
Józef Darski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media