|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy |
|
| Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy. |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Cała prawda o ataku z 11 września |
|
| Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku |
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
|
| Orwell 2025 w USA |
|
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
|
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| "Górale to męczą konie" |
|
| Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. |
|
| Wygadał się |
|
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." |
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi |
|
| Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? |
|
| Veto dla Funduszu Zadłużenia! |
|
| Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” |
|
| Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. |
|
| Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej |
|
| 5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
więcej -> |
|
Genialność strategii
|
|

Poruszają mnie, powodują gniew, zmuszają do reakcji zarówno wydarzenia ostatnich dni, ale jeszcze bardziej to, co one wywołały.
Prezentacja postaw, argumentów za i przeciw, komentatorów, ekspertów wszelkiej maści, publicystów starannie ważących słowa podkreślające gorliwą lojalność, raczej mniej niż bardziej uznanych autorytetów – powoduje paradoksalnie, że prawda gdzieś umyka. Skrywa się na bocznych torach umiejętnie stosowanej dialektyki.
To tak, jakby starano mi się wmówić, że złodziej nie jest winny bo ukradł. Złodziej jest ewentualnie winny tylko tego, że dał się przyłapać na kradzieży, a w ogóle to okradziony ma „złą reputację”( cytat z J.Kaczyńskiego) – więc to okradziony jest winny.
I nieważne co było widać i słychać na „taśmach prawdy”.
I to powiedzenie premiera, że „nic takiego się nie stało, że tak robią wszyscy”
Nie wiem jak robią wszyscy. Wiem, bo widziałam i słyszałam jak robi PiS.
I wiem, że to nie jest „nic takiego”.
Wiem, bo w kanonie zwykłej ludzkiej przyzwoitości nie mieści się kupczenie stanowiskami, zwłaszcza gdy w ogóle nie ma mowy o kwalifikacjach pretendentów do stanowisk. Nie mieści się skrzętne notowanie podrzucanych nazwisk z zamiarem przetransponowania ich na listy wyborcze swoje lub koalicjanta ( bo można go „dopompować”). Nie mieści się zapewnianie o rozmowach z ministrem sprawiedliwości, który ”sprawdzał” co da się zrobić, żeby uchronić posłów przed spłacaniem swoich prywatnych zobowiązań. Nie mieści się przekonywanie, że „myśmy o tym rozmawiali”, żeby sejmowymi pieniędzmi, pieniędzmi podatnika zaspokajać idące w miliony złotych, ewentualne roszczenia komornika wobec kaptowanych posłów. Nie mieści się, że to wszystko dzieje się za wiedzą premiera, który angażuje aparat państwowy, przedstawicieli najwyższych organów państwa, tylko po to by utrzymać się przy władzy
I nie mieści się pełen furii atak, obrażanie, postponowanie, opluwanie osoby, przez którą
„ sprawa się rypła”. Która była godna upadlających zabiegów przedstawicieli PiS i gdyby udało się zawrzeć z nią porozumienie przynoszące PiSowi korzyść kilku głosów, mogłaby liczyć na względy i przychylność tych wszystkich, którzy teraz prześcigają się w wypominaniu jej większych lub mniejszych, wcześniej starannie niezauważanych grzechów.
Mierzi mnie ten cynizm, ta podwójna moralność.
Boli mnie fakt, że oto „genialność strategii” wodza PiSu doprowadziła do tego, że broniący z przekonania dobrych obyczajów, zasad etycznych, norm społecznych, prawa i sprawiedliwości, siłą rzeczy znajdują się nagle w jednym szeregu z cynicznymi przeciwnikami politycznymi prawicy polskiej, którzy przybierają owcze skóry i stosują te same co porządni ludzie, argumenty.
No tak, powinnam się pogodzić z tym, że prawo do nazywania rzeczy po imieniu mają wszyscy.
Ale dlaczego mam się godzić na to, że Polakom robi się mętlik w głowach, że uprawiany relatywizm moralny ma doprowadzić do spolaryzowania opinii społecznej na zwolenników PiSu i CAŁEJ reszty?
Skoro ta reszta nie jest właśnie CAŁA.
Ta reszta, to z jednej strony postkomuna, cyniczna i umiejętnie odrabiająca utracone poparcie, dla której ostatnie wydarzenia to nadzwyczajna gratka do stosowania identycznej do tej, jaką stosuje PiS, socjotechniki pozyskiwania zwolenników.
Z drugiej strony, ta reszta to ugrupowania prawicowe, czy zwykli, niezaangażowani politycznie ludzie, których protest przeciw postępowaniu PiSu wynika z głębokiej wiary w konieczność budowania ojczyzny na mocnych zasadach moralnych, którzy wiedzą, że nie da się niczego stałego i mocnego zbudować na piaskach, w których pogrzebano prawdę i etykę. Których przeraża skala i rozmach demagogii, buta i pogarda dla zasad prezentowane dzisiaj przez PiS. Którzy widzą wyra?nie, że zamiast likwidować czerwoną pajęczynę, działania PiSu paradoksalnie umacniają ją i przynoszą jej olbrzymią korzyść.
To tak jak w Sejmie:.
Ludzie widzą , że opozycja, a więc i Platforma często głosuje razem z SLD. Ludzie, a przynajmniej większość z nas, nie analizują intencji i przyczyn determinujących głosowanie partii opozycyjnych w poszczególnych sprawach. Ludziom się wmawia, wykorzystując rój liczących na swoje „pięć minut” służebnych wobec PiSu dziennikarzy, że Platforma
Z PEWNOŚCIˇ zawrze koalicję z SLD jeśli wygra wybory. A po klęsce sojuszu Kaczyńsko-Lepperowego wmawia się, że i dla Samoobrony Platforma będzie łaskawa.
I na nic powtarzanie, że Platforma nie chce wchodzić w koalicję z SLD, na nic złość Leppera na Jana Rokitę, że „więcej nie zaproponuje Platformie rozmów, bo Rokita mnie i Samoobronę obraził, on nie chce z nami rozmawiać” prezentowana wczoraj w jakimś programie w TV, skoro kilka minut pó?niej, w tym samym programie, jeden z premierowych totumfackich powtarza jak papuga tę samą śpiewkę o „grożącej Polsce koalicji PO z SLD i Samoobroną”
Tak, genialność strategii Jarosława Kaczyńskiego polega na niezwykłej prostocie przekazu
do społeczeństwa.
Takiego oto:
Ten kto jest z nami, kto zapewnia nam większość sejmową - choćby nie wiem jak był skompromitowany, choćby miał na koncie agenturalność, zwykłe przestępstwa, szwindle i afery, był przybudówką WSI, czy „zbrojnym ramieniem SLD” – jest OK i może liczyć na nasze względy i poparcie. Możemy mu dać ministerialne stanowiska, wpisać na listy wyborcze, wybronić przed odpowiedzialnością prawną, zapłacić z państwowej kasy za jego długi i zobowiązania.
CAŁA reszta to wróg!
CAŁA reszta to wróg Polski!
CAŁA reszta bez podziału na lewicę i prawicę, na mądrych i głupich, na złych i dobrych, na uczciwych i nieuczciwych,
Boli mnie, że Jarosław Kaczyński uczynił mnie swoim wrogiem.
Boli mnie, ale i wywołuje gorący protest i niezgodę, że Jarosław Kaczyński usiłuje uczynić ze mnie wroga Polski.
Tylko dlatego, że przejrzałam i obnażam jego „genialną strategię”.
01.10. 2006r
|
|
4 październik 2006
|
|
Renata Rudecka-Kalinowska
|
|
|
|
W swiecie bajek!
październik 20, 2008
mik
|
Uwaga: Wazna informacja o "polskich" mediach!!!!
marzec 28, 2006
Przedruk
|
"I zstąpił Duch i odmienił oblicze ziemi"
kwiecień 3, 2006
Marek Głogoczowski
|
Ryzykanci powinni płacić
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
|
Żyć z koszyka
czerwiec 13, 2008
Marek Jastrząb
|
Referendum 2003 roku - Unia Europejska
czerwiec 1, 2003
" Zawisza Czarny "
|
Oszustwa niemieckie i fałszowanie pieniędzy
styczeń 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
NBP: Rząd broni złotego do upadłego
marzec 16, 2006
|
Władze w Iraku zatrudnią funkcjonariuszy reżimu Saddama
kwiecień 25, 2004
PAP
|
Szaron: Arafat to przywódca gangu morderców
sierpień 9, 2002
IAR
|
Strzykawa
luty 16, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
|
Refleksje z wakacji
Opłacamy niemiecka i żydowską antypolską propagandę
sierpień 16, 2007
Dariusz Kosiur
|
Jak zniewolic swiat ?
kwiecień 8, 2007
przesłała Elzbieta
|
Zmarł profesor Tomasz Strzembosz
październik 16, 2004
PAP
|
Co się wydarzyło w 1908 r?
luty 19, 2008
marduk
|
AN OPEN LETTER TO THE EUROPEAN PARLIAMENT
marzec 14, 2005
Andrzej Gwiazda
|
11 Listopada – spotkanie patriotyczne przed Pomnikiem Ofiar Stalinizmu we Wrocławiu
listopad 10, 2004
|
Możemy kupić 4 razy mniej paliwa...
listopad 3, 2005
INTERIA.PL
|
Co sie dzieje w tej Polsce ?
kwiecień 8, 2006
przeslala Elzbieta
|
vvv
maj 19, 2004
|
więcej -> |
|