|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
|
| Pandemia covid nigdy nie istniała |
|
| Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi. |
|
| Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie |
|
| Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie... |
|
| CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW ! |
|
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,
chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. |
|
| CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
| nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu |
|
| Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku |
|
| |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r |
|
| "Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. |
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 |
|
| Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. |
|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
więcej -> |
|
Sejm zdrady
|
|
Wtorek, 18 grudnia 2007
Sejm: jak najszybciej ratyfikować Traktat
PAP
"Sejm opowiada się za jak najszybszą ratyfikacją Traktatu Reformującego UE" - głosi uchwała, której projekt był we wtorek wieczorem omawiany w izbie.
"Sejm, opowiadając się za jak najszybszą ratyfikacją przez Polskę Traktatu Reformującego, stanowiącą widoczny symbol polskiej woli pogłębienia i wzmocnienia procesu integracji europejskiej, wyraża nadzieję, że planowana ratyfikacja Traktatu przez pozostałe państwa członkowskie nastąpi do końca 2008 roku" - głosi projekt uchwały.
W projekcie podkreśla się, że podpisanie w Lizbonie Traktatu "kończy wieloletnią fazę refleksji i debaty na temat przyszłości instytucjonalnej UE">.
Sejm w uznaniu pozytywnego i ważnego znaczenia Karty Praw Podstawowych dla obywateli wyraża nadzieję, że możliwe będzie odstąpienie przez Polskę od protokołu brytyjskiego" - głosi projekt.
Wicemarszałek Stefan Niesiołowski (PO) przemawiający w imieniu autorów projektu uchwały powiedział, że tekst jest wynikiem kompromisu trzech partii: PO, LiD i PSL. Tekst jest na tyle dobry, że broni się sam - powiedział. Unia musi się rozwijać. Polityka hamowania, wetowania jest szkodliwa dla państwa polskiego i w takim duchu jest ta uchwała - ocenił wicemarszałek.
Chciałem wyrazić nadzieję, że zaczniemy nowy rok od ratyfikowania Traktatu Ratyfikującego - mówił Andrzej Gałażewski (PO). Zdajemy sobie sprawę, że ponad 80% społeczeństwa polskiego ufa UE i byłoby dziwne, gdyby politycy postępowali inaczej - dodał.
Karol Karski (PiS) zapowiedział poprawkę PiS do projektu. Wyjaśnił: chcemy zmienić treść akapitu dotyczącego Karty Praw Podstawowych. Proponujemy stwierdzenie, że Sejm wyraża zadowolenie z faktu, że Polska podpisała Traktat wraz z protokołem w sprawie stosowania Karty Praw Podstawowych dla Polski i Wielkiej Brytanii.
Cieszy to, że w projekcie uchwały wyrażono nadzieję, że możliwe będzie odstąpienie od protokołu brytyjskiego - mówił Bogdan Lis z LiD. Społeczeństwo powinno wiedzieć, co jest w Traktacie. W tej chwili jest to wiedza powierzchowna - uważa Andrzej Grzyb z PSL.
13 grudnia Traktat Reformujący UE został podpisany w Lizbonie przez przedstawicieli 27 państw Unii. W imieniu Polski dokument podpisali premier Donald Tusk i minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski.
Traktat Lizboński, przyjęty 19 pa?dziernika po trzech miesiącach trudnych negocjacji, zastąpił projekt konstytucji unijnej, odrzucony przez Francję i Holandię w 2005 roku. Jego główne postanowienia - nowe w stosunku do obecnie obowiązującego Traktatu z Nicei - to usprawnienie unijnych instytucji poprzez przyjęcie nowego systemu podejmowania decyzji w UE, a także nadanie Unii osobowości prawnej oraz wiążącego charakteru Karcie Praw Podstawowych. (bart)
|
|
20 grudzień 2007
|
|
...
|
|
|
|
"Strażnicy dobra wspólnego"
maj 1, 2005
Witold Filipowicz
|
Rzeczpospolita konfidencka
kwiecień 11, 2007
Witold Kowalczyk
|
Niebezpieczna Wiedza
luty 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
5 września 2007
wrzesień 5, 2007
Artur Łoboda
|
Dziecięcy antysemityzm? – czy kolejna bajka dziennikarzy GW "z tysiąca i jednej nocy”.
maj 26, 2008
ZR
|
2008.02.23. Serwis wiadomości zagranicznych w 3ch językach
luty 25, 2008
tłumacz
|
"Niewidoczny Słoń w Pokoju"
kwiecień 7, 2006
Iwo Cuprian Pogonowski
|
Polityczne skutki wojny
marzec 19, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
US sends more arms to Georgia – Israeli media - USA wysyła więcej broni do Gruzji - Żydowskie media
sierpień 15, 2008
hgw
|
Głupota, która boli
październik 26, 2004
|
Kompleksy Kwaśniewskiego
listopad 19, 2003
|
Nie można dwom panom służyć
listopad 12, 2006
[Oto słowo Pańskie]
|
Okrągły Stół na rzecz Integracji Europejskiej
sierpień 28, 2002
PAP
|
Głupich nie sieją
kwiecień 17, 2005
|
TWÓRCZOŚĆ,POEZJA i KOMENTATORZY
czerwiec 29, 2008
Marek Jastrząb
|
Usłużny prokurator
luty 21, 2003
WŁODZIMIERZ KNAP http://www..dziennik.krakow.pl
|
MSP chce sprzedać 25-30 proc. PKO BP na GPW w 2003 r.
czerwiec 28, 2002
PAP
|
Szowiniści przeciw UE
marzec 25, 2004
PAP
|
Polskie Niezależne Media
styczeń 8, 2006
zaprasza.net
|
Lecą „białe kołnierzyki”, czyli jak min. Ziobro rozbija polską mafię
maj 19, 2006
Marek Olżyński
|
więcej -> |
|