|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Wygadał się |
|
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody |
|
| Cała prawda o ataku z 11 września |
|
| Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku |
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi |
|
|
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy |
|
| ... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... |
|
| Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? |
|
| Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. |
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r |
|
| Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. |
|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter |
|
| |
|
| Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas |
|
| Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania |
więcej -> |
|
Granica prostactwa
|
|
W dzieciństwie wielokroć zastanawiałem się w którym momencie przebiega granica, po przekroczeniu której jedni ludzie pozostają przyzwoici a inni stają się lumpami.
W latach 90. patrząc na miliony otumanionych Polaków, którzy w amoku gotowi byli wyciągnąć poduszkę spod konającej ojczyzny, którzy za nic mieli takie pojęcia jak godność i honor, zastanawiałem się w jakim momencie ludzie ci stają się takimi hienami.
Dzisiaj, kiedy Naród Polski - na własne życzenie popadł w niedolę, winni są wszyscy inni, tylko nie my sami.
Jeszcze niedawno telewizje - z wielką satysfakcją pokazywały motłoch, który rozbijał okna hipermarketów i tratował się wzajemnie, aby kupić produkty po promocyjnej cenie.
To właśnie dla takiego motłochu, w cyniczny sposób przygotowywano narzędzia do podniesienia adrenaliny i wyzwolenia zwierzęcych instynktów porwania zdobyczy.
Kto to robił?
Wiemy, że producentem tych żenujących spektakli był wielki kapitał. A asystentami i reżyserami polskojęzyczne agencje reklamowe, które dla pieniędzy gotowe są sprzedać własnych rodziców.
Aby spróbować walczyć z patologią społeczną musimy przeprowadzić bardzo szeroką akcję uświadamiania społeczeństwa i wychowywania od nowa.
W pierwszym rzędzie niezbędny jest rachunek własnych grzechów i zaniedbań - aby ich nie popełniać powtórnie.
Tymczasem są tacy, którzy oszukując Polaków wmawiają im, że tylko wrogie nam działanie stoi u podłoża obecnej niedoli. Że to żydzi są wszystkiemu winni.
Wedle tej teorii kilka milionów "żydów" wybrało Aleksandra Kwaśniewskiego na na prezydenta RP a ponad dwadzieścia milionów "żydów" wybiera politycznych łajdaków bąd? rezygnuje z z dokonania wyboru - czym ułatwia zadanie wrogom Polski.
Nie neguję, są siły i ludzie, którzy przygotowali cyniczny plan zniewolenia Polaków.
Nic by jednak nie wskórali bez współudziału polskiej hołoty, która pomogła rozgrabić Państwo Polskie.
O tym wszystkim piszemy i szukamy metod ratunku.
Zdajemy sobie sprawę, że musimy prostować zdegenerowane rejony życia codziennego.
Piszemy więc o kulturze, sztuce, nauce i literaturze.
Uznaliśmy również, że potrzebna jest również naprawa zwichrowanego wizerunku polskiej kobiety i dlatego ruszyliśmy z z tematem Krakowianki.pl
Ze względu na Dzień Kobiet przyspieszyliśmy inaugurację portalu, o czym poinformowaliśmy na "zaprasza.net".
I wtedy zobaczyliśmy, że reakcja co niektórych odwiedzających jest co najmniej infantylna.
W komentarzu do niusa pojawiły się kolejno następujące wpisy:
Czy Redakcja tez stoi na bacznosc 1 Maja? Plec piekna ma byc piekna bez roznicy czy to 7 czy 8 marca. Inaczej jest tylko piekna na zlecenie miedzynarodowki,czyli tylko 8 marca.
Jak lekko tym przesiaknac..
zygi zza morza
Panie Zygi
tym razem mnie Pan niemile zaskoczył.
Wypada najpierw przeczytać - o czym mowa - zanim zabiera się głos.
Jak to zazwyczaj bywa największymi krytykami są ludzie, którzy sami sobą niczego nie reprezentują.
Artur Łoboda
Mam to zrozumiec ze "8MARCA" to tytul przypadkowy?Czy moglby byc rowniez "9MARCA"?
I o ten "symbol" mi chodzi..
zygi zza morza
Pierwszemu czlowiekowi tez moge powiedziec ze..
Przesiakniety pozostanie przesiaknietym,bez wzgledu jaka gnojowka.
zygi zza morza
Dzień Kobiet tylko przyspieszył realizację projektu do którego przygotowywaliśmy się od pół roku.
Nie ma znaczenia, kto jest inicjatorem święta. Wszystkie współczesne symbole Polski narzucili nam agresorzy. Ale wrosły w naszą tradycję i nikt dzisiaj nie pamięta ich ?ródła.
Albo jest Pan wyjątkowo cyniczny, albo w każdym tekście widzi tylko to - co chce widzieć.
Mamy jutro święto kobiet. I nawet do wydarzenie pozwolił sobie Pan zbrukać.
Artur Łoboda
Panie A
Piszac ze.. największymi krytykami są ludzie, którzy sami sobą niczego nie reprezentują, daje pan wyraz glupoty albo pychy.Pan tez,jak ja, krytykuje a roznica miedzy nami jest taka ze ja reprezentuje tylko siebie a pan reprezentuje grupe ludzi. Ja zwalczam miedzynarodowke, pan dla niej pracuje propagujac komunizm-inaczej czyli krypto-komunizm.
Niech pan nie zapomina ze to swieto nazywa sie ”Miedzynarodowy Dzien Kobiet” ktory najbardziej pasuje internacjonalistom typu Chomski el al i nie ma nic wspolnego z poszanowaniem kobiet. Najbardziej pysza sie tym dzisiaj feministki, najmniej kobiety zaciagniete do pracy. Swieto 1 maja tez nazywa sie ”Miedzynarodowym Swietem klasy Robotniczej” i ma tych samych ”wyznawcow”
” Wszystkie współczesne symbole Polski narzucili nam agresorzy. Ale wrosły w naszą tradycję i nikt dzisiaj nie pamięta ich ?ródła.”
Zapomniel pan dodac..i z tego powodu trzeba je czcic !! Niech pan czci, ale be ze mnie,dla mnie 8 marca jest 8-mym dniem marca i nic wiecej.
Powodzenia zycze,i
À Dieu..
zygi zza morza
Podsumowując tą żenującą wypowied? przypomnę - o czym pisałem nieraz, że orzeł biały to pochodzący ze świata semickiego symbol władzy, który dotarł do nas z pośrednictwem katolickich misjonarzy.
Do dziś dnia na nagrobkach żydowskich grawerowany jest jako symbol rodowy.
Biało czerwony sztandar narzucił armii - będącego pod rosyjskim zaborem - marionetkowego Królestwa Polskiego - Wielki Książe Konstanty - brat cara. Wcześniej nie mieliśmy takiego symbolu. Również Bogarodzica - pojawiła się w polskiej kulturze pó?niej, niż przybył na nasze ziemie Zakon Szpitala Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego - zwany powszechnie "Krzyżakami".
Pan Zygi, podobnie jak blondynka, trzy razy czytał tekst zanim go zrozumiał na swój infantylny sposób. Do tej pory nie ma pojęcia o podstawowych dla historii Polski faktach. A jego wyszydzanie z "klasy robotniczej", która w dzisiejszej Polsce, podobnie jak sto lat temu jest bezwzględnie wykorzystywana przez obcy kapitał, to przejaw braku kultury.
Znamienne jest również to, że na komunizm pluje i nam go wmawia osoba, która żyje w socjalistycznej Szwecji.
My chcieliśmy uszanować kobiety, ten pan nie omieszkał je spotwarzyć, by dać ujście swym frustracjom.
Dlatego strawestuję znaną modlitwę :
Panie, chroń nas przed przyjaciółmi (idiotami) bo przed wrogami sami się obronimy.
|
|
8 marzec 2006
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Czy będziemy społeczeństwem parobków?
grudzień 27, 2002
zaprasza.net
|
Belka pokazuje komu służy
czerwiec 22, 2004
PAP
|
Szachowanie PRL-em
styczeń 13, 2006
Marek Olżyński
|
Interes Kościoła
marzec 6, 2004
SOBCZAK I SZPAK
|
Żegnaj mój świecie
marzec 5, 2008
Artur Łoboda
|
Kosze dla Krakowa po 2500 złotych za sztukę
lipiec 30, 2004
www.krakow.pl
|
Typowy udział Żydów w sprawowaniu władzy w USA
kwiecień 30, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Senator Joe Biden kandydatem na wice-prezydenta USA
sierpień 23, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
UE - Lokomotywa
czerwiec 2, 2003
UE - Lokomotywa
|
Polska czlonkiem "osi zla" wg ruskiej Gaziety
listopad 25, 2006
martusia
|
Traktat akcesyjny. Miller nie ma obaw ale ja mam
kwiecień 10, 2003
Piotr Mączyński
|
Patriotyzm a emigracja
listopad 7, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Za zwierzaka można iść do więzienia
marzec 4, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Kaczyński poparł wypłacanie Żydom odszkodowań za drugą wojnę światową
marzec 1, 2007
Dorota
|
"Otwieramy się na Unię" po to by się solidniej zamykać
kwiecień 30, 2003
|
Dlaczego politycy wspierają mafie
lipiec 28, 2005
PAP
|
Untamed Dimensions podcast: o spisku 9/11 raz jeszcze
czerwiec 26, 2007
marduk
|
Wizy do Kanady
styczeń 6, 2006
Wojciech Gryc
|
ODEZWA
DO AKURATNYCH
listopad 16, 2008
Wiesław Sokołowski
|
To tylko kwestia ceny
listopad 29, 2008
PAP
|
więcej -> |
|