|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW ! |
|
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,
chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. |
|
| Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku |
|
| Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani |
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
|
| Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków |
|
| Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith |
|
| Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. |
|
| Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi |
|
| Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? |
|
| Cała prawda o ataku z 11 września |
|
| Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| Ubezpieczenie od szczepień na kowida |
|
| Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. |
więcej -> |
|
Ja powiem tak
|
|
Ja powiem tak.
Jeszcze w podstawówce, moja nauczycielka od języka polskiego zwróciła mi uwagę, że nie zaczyna się zdania od ,,Ja”. Ja wrócę do domu i poskarżę się mamie. Ja kupię sobie cukierki, itp.
Być może w innych językach jest to forma poprawna. Na przykład z rosyjskiego pamiętam takie zdanie – Ja tiebia pokażu zajac. Chociaż i w polskim – Ja ci pokażę s....synu, też brzmi swojsko.
Amerykanie inaczej nie zaczynają zdania jak tylko– I do, I am, ( ja zrobię, ja jestem ) jedynie prezydent ma zwyczaj mówić We are ( my) podobnie jak królowie brytyjscy– My z bożej łaski król ( królowa)... itd.
Nasi politycy, że w większości ludzie wysoko wykształceni, ( skoro z wyższym wykształceniem), inteligentni, często z tytułami, ustanowili inną poprawność językową. Zauważyłem ją po raz pierwszy u przewodniczącego komisji śledczej do spraw..., w tej chwili nie jestem w stanie powiedzieć czego, nie mniej, dodam, że mam na myśli przewodniczącego, który u złośliwców miał przezwisko ,,sołtys”. Ale że z małą uwagą słucham tego co się mówi w naszej telewizji, zdanie ,,Ja powiem tak”, musiało już wcześniej stać się popularne. Być może w kręgach PSL–u, pó?niej zaś zostało podchwycone także przez posłów z innych partii.
– Ja powiem tak. – Zaczynał wybitny profesor ekonomi prezez NBP Balcerowicz.
– Ja powiem tak. – Zaczynał profesor Buzek, też znakomita szycha.
– Ja powiem tak.– Zaczynali rzecznicy praw dziecka, konstytucjonaliści, znawcy prawa, prezesi NIK, ministrowie, politolodzy i profesorowie.
Przyjemnie było słuchać. Możną było się spó?nić, a i tak wiedziało się, co kto powiedział.
Tylko Lepper któregoś dnia, zwoławszy konferencję prasową, łamiąc reguły dobrego wychowania, przyjętych i ugruntowanych zwyczajów zaczął.
– Szanowni państwo! Jeśli Anita K. ( mój skrót) nie wie, kto jest ojcem jej dziecka, to, co ona powie temu dziecku, gdy dorośnie?
–Ja powiem tak, ( moja podpowied? ) że przewodniczący Samoobrony też tego nie wiedział, a powinien wiedzieć, gdyż Anita K. była w Samoobronie, przed , po, lub w trakcie zajścia.
Ja powiem tak.
Tylko czy rzeczywiście, ktoś, kto wymawiał te słowa chciał powiedzieć? – Tak.
Zapyta ktoś, o czym tu mowa?
Ja powiem tak.
Jeśli pan wice premier, minister rolnictwa nie podciągnie się do poziomu pozostałych, to ja powiem tak. Niech lepiej wraca na rolę.
Chyba, że cała reszta wróci do podstawówki.
|
|
21 czerwiec 2007
|
|
. bez podpisu
|
|
|
|
Hegemonia dolara?
grudzień 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Oliwa wypływa
listopad 26, 2007
Bogusław
|
Michał Nowicki -O Katyniu inaczej.
styczeń 28, 2008
Michał Nowicki
|
"Światem rządzi pomiędzynarodówka agresywnego durnia i nadętego półgłówka"
marzec 12, 2008
Artur Łoboda
|
Kolejny wypadek naszego autokaru na obczy?nie
marzec 31, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Spisek w NFZ
październik 9, 2006
IT
|
"Wolne media w TVP"
maj 27, 2004
|
Obud? się i powąchaj faszyzm
Czym jest faszyzm dla Ciebie?
listopad 12, 2005
zygi zza morza
|
Smierc czy zycie dla Polski
styczeń 20, 2003
Elzbieta Gawlas
|
Zaklamywanie Historii
styczeń 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Szokujący Moment w Historii Demokracji USA
grudzień 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polska pożyczy Islandii 200 mln dolarów
listopad 7, 2008
PAP
|
Prom Columbia spadł na Palestine
luty 2, 2003
zaprasza.net
|
To Państwo odpowiada za przestępstwa ciągłe popełnione przez swoich funkcjonariuszy!
wrzesień 15, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Czy to początek opamiętania?
czerwiec 2, 2005
Artur Łoboda
|
Czterech policjantów z Radomska .........
lipiec 17, 2002
PAP
|
Katalog wartości homo sapiens + agent 007 melduje
listopad 27, 2006
Marek Głogoczowski
|
Monarchia czy "demokracja" ?
styczeń 22, 2008
Tezlav von Roya
|
Nie chcą dopuścić?
lipiec 19, 2004
|
Konflikt irański jest zapalnikiem globalnej bomby monetarnej
luty 16, 2006
maciek
|
więcej -> |
|