|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 |
|
| Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Kto zmasakrował ludność Buczy? |
|
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. |
|
| Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy |
|
| Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy. |
|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
|
| Klimat i trop finansowy |
|
| To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. |
|
| Nazwisko Horban na mapie świata |
|
| |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody |
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL. |
|
| Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010 |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio |
|
| Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. |
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
więcej -> |
|
O powszechny dostęp do leczenia
|
|
O godz.13 rozpoczęła się pikieta pod hasłami "o pomoc dla poszkodowanych" i "o powszechny dostęp do leczenia. Zniechęcanie ludzi przez władze, brak środków na życie i leczenie daje efekty. Jest to rezygnacja Te organizacje czy ruchy społeczne są silne, które otrzymują dotacje z budżetu.
Tak jak jeszcze przed kilkoma laty przybywało 200 - 300 osób, tak tym razem zjawiło się ok 30 - 40 osób. Ten sukces władzy jest jednoczesnie objawem zniechęcenia i braku wiary ludzi w sukces. Tak tworzy się w III RP społeczeństwo obywatelskie.
Do uczestników pikiety wyszli i zabrali głos posłowie:
Tadeusz Cymański -PiS Hanna Nowina Konopczyna -PR, Witold Tomczak - LPR i Elżbieta Więcławska -PiS
Padły deklaracje zebrania podpisów i wniesienia pod obrady Sejmu projektu ustawy o Rzeczniku Pacjenta
Zabrał głos także Piotr Ikonowicz, poseł poprzedniej kadencji, przewodniczący Nowej Lewicy deklarując konieczność wspólnych działań wszystkich formacji pro społecznych.
W imieniu Związku Powiatów Polskich zabrał głos Sekretarz Generalny ZPP Rudolf Borusiewicz, zapraszając na protest dotyczący sytuacji w systemie Ochrony Zdrowia, który odbędzie sie jutro tj. dn. 12 maja.
Do chwili obecnej ( godz. 19 dn.11 maja ) około 10 osób pozostało przed Sejmem, gdzie z płonących zniczy cmentarnych powstał krzyż, poświęcony pamięci tych którzy zmarli bez pomocy po popełnionych błędach lekarskich, bo tuszowano sprawę. Przedstawiciele Stowarzyszenia zbudowali z kartonów barak przed Sejmem w którym oczekują na jutrzejszy protest ZPP.
Centralne media oczywiście zachowują ciszę
Więcej informacji i zdjęcia pod adresem:
http://www.sppnn.org.pl/arch2/pr11052004/rel.htm
|
|
13 maj 2004
|
|
Adam Sandauer
|
|
|
|
III Zjazd Polonii Swiata
listopad 15, 2007
...
|
Czy kara śmierci ograniczyłaby skalę przestępczości?
wrzesień 6, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Sami Swoi
maj 7, 2008
PAP
|
Zmarł prof. Tadeusz Płużański
sierpień 20, 2002
PAP
|
Już judzą...
wrzesień 27, 2005
Artur Łoboda
|
Łańcuszek wiary
kwiecień 6, 2005
|
Critique of Buchanan’s false image of Hitler in to the "Unnecessary War."
wrzesień 9, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kowal zawinił, cygana powiesili
grudzień 11, 2003
|
Pipsztyk
wrzesień 15, 2002
korekta (ku pamięci)
|
Władze w Iraku zatrudnią funkcjonariuszy reżimu Saddama
kwiecień 25, 2004
PAP
|
Złudne poczucie niepewności w USA
kwiecień 26, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kolaboracja
sierpień 5, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ponad 600,000 Irakijczyków zabitych, od inwazji przez USA
październik 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Skutki Napadu USA na Irak
luty 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Tajna broń HAARP, czyli metafizyka ludzkiej głupoty
luty 13, 2005
Marek Głogoczowski
|
What jewish scripture teachers...
sierpień 4, 2006
przesłał Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polska potrzebuje nowych przywódców
wrzesień 13, 2003
przesłała Elżbieta
|
Czterdzieści i cztery
styczeń 11, 2007
Jarosław Tomasiewicz
|
Czarnecki o Unii
styczeń 11, 2003
zaprasza.net
|
Zespół chorych budynków - wielkie zagrożenia naszego środowiska.
czerwiec 10, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
|
więcej -> |
|