ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
więcej ->

 
 

HOŁOTA

Kiedy dla dobra, rozwoju i pomyślności naszej ukochanej, pobożnej Ojczyzny, Przewodniczący Sejmowej Komisji Śledczej Tomasz yyyyy Nałęcz, wraz z posłanką Błochowiak (to ta niewiasta, która nie posiada warkocza i kurwików w oczach, ale za to odkryła w siedzibie AGORY pionowe korytarze) robili z posła Rokity -kompletnego durnia, a ten wzburzony niebywale prosił wielce czcigodny duecik,
aby łaskawie tego nie czynił, wtargnęła na teren sejmu i zakłóciła to
widowiskowe bicie piany <b>NIELEGALNA demonstracja Ruchu Obrony
Bezrobotnych</b>.
Ta nielegalna (w odróżnieniu od Komisji) demonstracja, uzbrojona w desperację tudzież plakaty, transparenty i megafony, stanęła pod oknami Sali Kolumnowej sejmu pytając, kiedy przestanie się kupczyć Polską, kiedy złodzieje znajdą się tam, gdzie powinni, kiedy będzie można w tym kraju godnie żyć i kiedy polskie dzieci przestaną być głodne? Co za bezczelność, co za tupet, ależ to HOŁOTA! Nie dość, że bez pozwolenia wdziera się do sejmu, zakłócając wielmożnemu państwu z Komisji szampańską zabawę w przerzucaniesię -wielmożnościami, -łaskawościami i -czcigodnościami,
to jeszcze ma czelność pysk otwierać i pytać o takie bzdety jak to, czy dzieci będą nadal głodne. A co to niby obchodzi nażartą i wypasioną Komisję? Co oni, jadłodajnia jaka? Toż gdyby nie wrodzona czy nabyta na Uniwersytecie Warszawskim kultura Tomasza yyyyy Nałęcza, jak nic odpowiedziałby tej napastliwej hołocie: <b>jak
dzieci są takie głodne, to je nakarmcie, a jak nie chcą jeść, to je zmuście! </b>Ale on zachował zimną krew, wyszedł do nielegalnych demonstrantów i z najwyższą kulturą oraz atencją udał zainteresowanie ich postulatami.

Kiedy patrzy się na chamską rozróbę demonstrantów, widać wyra?nie, że polska hołota (a jest jej już dobrze ponad 5 mln) nic nie kuma z tego, że tu i teraz dzieją się rzeczy wielkie, że obecnie wykuwa się nasza tożsamość, że my mocarstwem i Winkelriedem narodów są!
Nie rozumie hołota tego, iż nie o uczciwe, godne życie bój idzie, a tym bardziej o głód ich dzieci. To są sprawy przyziemne, one z istoty swej muszą lec na ołtarzu przemian ustrojowych. Nie dostrzega polska hołota spraw dla kraju nadrzędnych, istotnych dla naszego bytu.
Na przykład nr1 w Polsce prezydent Kwaśniewski, który ma 120% poparcia w społeczeństwie i ciągle mu rośnie. Gdyby choć przez moment uznał, że dla szczęścia Polski i Polaków najważniejsze są syte dzieci, to by się tym zajął, bo co by mu zależało. Ale on wie, że nie o żołądki tych dzieci idzie, ale o właściwe stosunki Państwo Kościół. Dlatego po referendum niezwłocznie wsiadł do limuzyny i udał się do siedziby Episkopatu, by tam osobiście podziękować za atmosferę, wkład, list, zaangażowanie... Kogo, jak i gdzie w Episkopacie nawrócony Aleksander całował, tego media nie podały. <b>W ogóle cały pontyfikat Kwaśniewskiego to jedno wielkie dziękowanie, całowanie, przepraszanie, no i oczywiście przyglądanie się istotnym problemom kraju</b>. Jak więc w takim natłoku zajęć można znale?ć czas na tak przyziemne sprawy, jak niedożywione szczeniaki czy godne życie notorycznych nierobów? Albo taki rząd czy SLD. Też nie mają czasu na podobne bzdety. Miller, Cimoszewicz, Oleksy, Jaskiernia woleliby, żeby ktoś im wbił rdzawy nóż w plecy, niż gdyby miało zabraknąć wartości chrześcijańskich w preambule Konstytucji UE. Takie komuchy zajadłe na wartości. Nie spoczną, dopóki Boga do europejskiej Konstytucji nie wprowadzą.
SOBCZAK i SZPAK

P.S. A ty POLSKA HOŁOTO chyba nie masz Boga w sercu, że w głowie ci tylko jedno:

PRACY I CHLEBA!
26 czerwiec 2003

http://www.kabaret-klika.prv.pl/ 

  

Archiwum

Czego spodziewamy się po swoim życiu?
czerwiec 30, 2008
Marek Jastrząb
Komunikat
maj 22, 2006
przeslala Elzbieta
Obywatel parias
czerwiec 4, 2005
Witold Filipowicz
Rola polskiej inteligencji w Polsce i na świecie
styczeń 9, 2009
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Uzbrojony Dom Wariatów
kwiecień 25, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Poprawność polityczna wedle posłanki PiS - Szczypińskiej
styczeń 7, 2009
Artur Łoboda
Analiza
styczeń 2, 2006
Marek Głogoczowski
Przyszlosc Europy
grudzień 31, 2006
przeslala Elzbieta
Ilu Amerykanów zginęło w Iraku?
maj 4, 2007
sz. martys
Wielka dysproporcja kar za podobne przestępstwo
marzec 12, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Ukradnij sobie na zdrowie
kwiecień 16, 2003
Andrzej Kumor
The American Heresy, Selfishness and Contempt For Mercy
lipiec 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Czas mizerykordii
grudzień 14, 2006
Prof. Mirosław Dakowski
Wyrok zależny od pełnionej funkcji
maj 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Skandal w Krakowie - Wojskowe święto w Krakowie
maj 17, 2008
Artur Łoboda
Mój wróg – moje państwo
marzec 24, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Zarzewie III wojny swiatowej
luty 17, 2003
ks. Czeslaw Bartnik
Działoszyce w Telewizji Amerykańskiej
maj 3, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Odpowiedzialność za słowo
czerwiec 3, 2005
przesłała Elżbieta
Pod okupacja zbrodniarzy dokonywane sa zbrodni
luty 19, 2009
...
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media