|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" |
|
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.
|
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... |
|
| |
|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach |
|
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!
|
|
| Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 |
|
| Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. |
|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
więcej -> |
|
Katolicy do synagogi marsz, by modlić się z żydami do Mamona
|
|

Akurat w momencie, kiedy to milion młodych katolików w Kolonii popadało w ekstazę, w trakcie wielkiej religijnej Love Parade (Parady miłości), z okazji Pierwszej Pielgrzymki do Heimatu nowego Papieża, na drugim krańcu (u kraja, czyli na Ukrainie) Cywilizacji Zachodu doszło do gorszącego, antykatolickiego incydentu. Cytuję za wiadomością z Internetu:
Ukraina: protesty i okrzyki "Katolicy do Polski!"
W niedzielę ze Lwowa do Kijowa przeniósł swą siedzibę ukraiński Kościół greckokatolicki. Inauguracyjnej mszy towarzyszyły protesty uliczne. - Katolicy do Polski! Zdrajcy! - krzyczało ponad tysiąc osób zachęcanych przez prorosyjskich hierarchów prawosławnych
Liczący 5,5 mln wiernych Ukraiński Kościół Greckokatolicki jest największym z tzw. katolickich Kościołów wschodnich. Podlega on papieżowi, lecz zachował własny obrządek przypominający prawosławny. Powstał w 1596 r. dzięki synodowi w Brześciu, na którym prawosławni biskupi Rzeczypospolitej uznali zwierzchnictwo Rzymu. Po rozbiorach władze carskie zmusiły wiernych tego Kościoła do przyjęcia prawosławia. Likwidacja unii nie objęła jedynie Galicji oraz Zakarpacia, które należały do Austrii. Gdy po II wojnie światowej te zachodnioukraińskie ziemie również znalazły się pod władzą Moskwy, Kościół greckokatolicki także tam został zlikwidowany. Przetrwał jednak w podziemiu, a w 1989 r. odzyskał możliwość jawnego działania.
Siedziba grekokatolików znajdowała się tradycyjnie we Lwowie. W zeszłym roku papież Jan Paweł II wydał kardynałowi Lubomyrowi Huzarowi, głowie Kościoła greckokatolickiego, zgodę na to, by przeniósł swą rezydencję do Kijowa. Wczoraj stało się to faktem. Przed budowaną w Kijowie katedrą greckokatolicką kardynał Huzar odprawił mszę inauguracyjną.
Od rana placu, na którym miała się odbyć msza, strzegło kilkuset milicjantów. Na miejsce mszy przybyli nie tylko grekokatolicy, ale również ponad tysiąc wiernych i duchownych Ukraińskiej Cerkwi Patriarchatu Moskiewskiego. "Katolicy do Polski!", "Zdrajcy!", "Agenci Zachodu!" - wrzeszczeli, gdy wierni katoliccy próbowali się dostać na teren świątyni. Kilka osób zostało poszarpanych. W czasie mszy słowa kardynała Huzara próbowano zagłuszać.
Pojawiły się też hasła przeciwko prezydentowi Wiktorowi Juszczence. Populistyczna polityk Natalia Witrynko krzyczała, że za unitami (grekokatolikami) stoją historyczni wrogowie Ukrainy - Polacy i Niemcy, a obecne władze Ukrainy wyprzedają im ziemie.
Jeden z anonimowych komentatorów tej internetowej wiadomości się ucieszył, że z haseł tej antykatolickiej demonstracji wynika, że znaczna część Ukraińców nadal uznaje Lwów jako część składową Polski. Ale jaki to „katolicyzm” – czyli Kościół Powszechny – reprezentuje obecne papiestwo, sprawujące dziś swą pieczę duchową nad Kolonią, Krakowem i Lwowem, a od ostatniej niedzieli i nad Kijowem?
Dla mnie największym ewenementem w ponad tysiącletniej historii Kościoła w Polsce było milczenie tej Instytucji Bożej w 1990 roku, kiedy to oprocentowania wkładów w Narodowym Banku Polskim przekroczyły 100 procent przy stałym kursie dolara. Toż to KK przez prawie całe dwa tysiące lat walczył z lichwą, a tu nagle, pod przywództwem Jana Pawła II, z tymi lichwiarzami okazał się być w zmowie!
Dawniej lichwą w Polsce (i mówiąc ogólnie, w całej katolickiej Europie) tradycyjnie trudnili się – jakby tu o jakiś „trud pracy” chodziło – Żydzi, jako iż ich „Przymierze z Bogiem” zezwala na osiąganie, rozsławionego przez JPII w encyklice „Laborem exercens” „panowania nad Ziemią”, właśnie przez pożyczanie innym narodom pieniędzy na procent (V Moj. 15, 6). Czyżby zatem KK, pod przywództwem JPII i jego następcy nam po prostu zżydowiał? Toć to już przecież w wieku XIX brytyjski premier D’israeli (czyli z Izraela) ironizował, że chrześcijanie – a miał na myśli dominujących w Anglii protestantów – to są żydzi, którym głupio jest się przyznać, iż są sektą religii mojżeszowej.
Jak z dumą przypomina swym słuchaczom radio i telewizja, nowy Papież pierwsze swe kroki „ewangelizacyjne” rozpoczął od wizyty w Synagodze, a zatem i jego „owieczki”, w ślad za ich arcypasterzem, też wkrótce winne zacząć się modlić, wspólnie ze starotestamentowymi, w coraz liczniejszych, zwłaszcza w Polsce, Domach Bożych czyli Synagogach. Nie potrzebuję chyba dodawać, że „zakryte” imię Pana, do którego, według planów jasno wyłożonych w Biblii, mają się modlić wszystkie ludy świata (Zach. 14, 9) jest.aramejskie, niewidzialne bóstwo Mamon. To katolickie (czyli powszechne) „bóstwo Zachodu”, najwyra?niej niezbyt szanują „promoskiewscy” prawosławni, oczywiście z opłakanym dla ich ekonomii skutkiem.
|
|
22 sierpień 2005
|
|
Marek Głogoczowski
|
|
|
|
Polemika z załączoną dodatkowo adnotacją. (1)
styczeń 31, 2005
Gregory Akko
|
Urban a „sprawa polska”.
wrzesień 3, 2002
Artur Łoboda
|
2009.01.25. Serwis wiadomości bez cenzury
styczeń 25, 2009
tłumacz
|
Pobieżne myśli w gumiakach i z widłami
luty 15, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Protest PNLP
styczeń 30, 2006
MARDUK
|
Ziemia, planeta ORANUSIAN?
styczeń 6, 2007
Marek Głogoczowski
|
Drobni kupcy walczą o przetrwanie
lipiec 12, 2004
PAP
|
Usługi internetowe bez VAT-u?
październik 23, 2003
Piotr Mączyński
|
Matka Boska z Montichiari
grudzień 7, 2007
.
|
Czwartej władzy potrzebna piąta
marzec 10, 2003
TERESA KUCZYŃSKA
|
Chiny i Rosja jako niespodziewanie pogodzeni sąsiedzi
listopad 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Bankier-czytaj złodziej
styczeń 12, 2003
zaprasza.net
|
Kamienice już nie nasze
maj 7, 2005
Iwona Kamieńska
|
Żegnam kretynów i prowokatorów
maj 2, 2008
Artur Łoboda
|
Wróżka
czerwiec 10, 2003
red. Krzysztof
|
Różne światy - czyli - co Wy tu robicie?!
październik 25, 2007
Artur Łoboda
|
W Polsce oficjalnie pracuje niewiele ponad połowa ludności
lipiec 15, 2003
PAP
|
Petersburg stolicą Obwodu Leningradzkiego
grudzień 20, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Uciec od gnoju - który się samemu narobiło
listopad 19, 2008
Artur Łoboda
|
Orwellowska dobranocka
maj 21, 2003
M. Krupinski
|
więcej -> |
|