|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
| AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany |
|
| Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady |
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Planet Lockdown |
|
| Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
| Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy |
|
| Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy. |
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom |
|
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
|
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
więcej -> |
|
Międzynarodowe Prawo Dżungli
|
|

Zamiast respektowania prawa międzynarodowego w świecie, często przeważa międzynarodowe prawo dżungli, które ludzie starają się uśmierzać za pomocą konwencji i promowania obrony praw człowieka, jak też suwerenności poszczególnych państw i narodów. Jeszcze w 19stym wieku kanclerz Otto Bismarck (1815-l898) w 1856 roku nawiązywał do ludobójstwa Bałto-Słowiańskich Prusów w 13stym wieku i osobiście jako ambasador rządu w Berlinie do ogólno niemieckiego parlamentu w Frankfurcie nad Menem pisał, że dla dobra Niemiec konieczna jest eksterminacja Polaków.
Anty-katolicki i anty-polski program Bismarka zywany „Kultur Kampf” był wstępem do masowych mordów dwudziestego wieku, w którym najwięcej ludzi było zabitych w historii ludzkości. Kanclerz Bismarck wielokrotnie przyrównywał Polaków do wilków, które „należy zbijać przy każdej okazji.” W 1861 roku napisał: „Bić Polaków, żeby im się odechciało żyć...
jeżeli mamy przeżyć, jedyne co nam pozostaje, to wytępić ich.” (Werner Richter, „Bismarck” New York, Putnam Press, 1964, strona 101).
Nienawiść Hohenzollernów berlińskich jest dobrze udokumentowana od 1525 roku od „Hołdu Pruskiego,” kiedy przez ponad stulecie płacili oni na kolanach daninę i oddawali hołd królowi polskiemu. Oszustwa monetarne Hohenzollernów na polskim pieniądzu, spowodowały Mikołaja Kopernika do przeprowadzenia reformy monetarnej w Polce w 1526 roku i wprowadzenie przez niego słowa „złoty” jak również stwierdzenia na piśmie po raz pierwszy w historii ekonomii, że „fałszywy pieniądz wypiera dobry pieniądz z obiegu.”
Niestety Anglicy nazwali prawo Kopernika „prawem Gresham’a,” który w 1526 roku był dzieckiem. Międzynarodowe prawo dżungli było i jest postawą polityki kolonialnej, przykładem jest napad USA na Irak, który to napad, według ówczesnego wice ministra obrony USA, Paul’a Wolfowitz’a, miał od razu przynosić zyski, dzięki grabieży paliwa Iraku, oraz poprawiać pozycję strategiczną Izraela i ustalać izraelski monopol nuklearny na Bliskim Wschodzie, pod pretekstem, że jakoby „Irak stanowił zagrożenie bytu państwa izraelskiego.” Obecnie syjoniści w Izraelu i w USA twierdzą, że „Iran jest zagrożeniem bytu Izraela jako państwa.”
Patrick J. Buchanan napisał w jego książce „Churchill, Hitler, and the Unnecessary War” („Churchill, Hitler i Niepotrzebna Wojna,” ISDN 978-0-307-40515-9), że Polska spowodowała Drugą Wojnę Światową, jakoby za pomocą nieodpowiedzialnej manipulacji brytyjskimi gwarancjami. Buchanan zarzuca Polakom, że nie odstąpili Hiterowi Gdańska i odrzucili jego ofertę przyja?ni w tym samym czasie, kiedy ten autor twierdzi, że celem Hitlera było przyłączenie do Niemiec Ukrainy. Mogło to się stać tylko w ramach „1000letnich Niemiec” w programie Hitlera, za pomocą całkowitej likwidacji państwa polskiego, fakt który dla Buchanan’a nie ma znaczenia.
Polska swoją odmową uratowała Związek Sowiecki od klęski, ponieważ gdyby po stronie Hitlera było 600 dywizji (220 niemieckich, 200 japońskich, sto polskich, dzięli mobilizacji 10% ludności, oraz 80 dywizji innych członków Paktu Antykominternowskiego o które Hitler zabiegał od 1935 roku) przeciwko o połowę mniejszym siłom sowieckim, w dodatku pozbawionym 44,000 oficerów, zabitych w czystkach Stalina. Hitler wówczas, bez frontu na zachodzie Niemiec, mógł spacyfikować podstępem siły polskie i dokonać likwidacji państwa polskiego, co było celem Berlina od dawna a zwłaszcza od czasów Bismarck’a.
Podstawą ponurej rachuby Polaków było przekonanie, że spełnienie planów megalomanów niemieckich, budowniczych Wielkich Niemiec oraz przyłączenie do Niemiec Ukrainy, wymagało zupełnej likwidacji państwa polskiego, na jego historycznych ziemiach. Natomiast „rosyjskie imperium zła” groziło masowymi mordami inteligencji polskiej, podobnymi do akcji hitlerowców, ale satelicka Polska w tysiąc-letnich granicach piastowskich, była korzystna dla Sowietów i Rosjan, którzy naturalnie nie chcą uznać faktu, że Polska w 1939 roku, uratowała Związek Sowiecki, od druzgoczącej klęski przez siły Paktu Antykominternowskiego.
Buchanan jest dla Polaków ilustracją typowych nastawień do Polski politycznej elity amerykańskiej, która zgadza się na dawanie Polakom gwarancji bezpieczeństwa. Takie gwarancje dawane ponad 50 państwom, prezes prestiżowego geo-politycznego Cato Institute w Waszyngtonie, profesor Carpenter, nazywa „czekami bez pokrycia.” Tymczasem odnawia się romans Waszyngtonu z Rosją, a pozostaje nienawiść Moskwy do Polski, jako „naiwnego sługusa USA,” który jest traktowany przez Waszyngton jako pionek do poświęcenia na szachownicy polityki światowej rządzącej elity finansowej.
Polska skompromitowała się swoją polityczną naiwnością w oczach zachodniej Europy, tak przez przystąpienie do pacyfikacji Iraku i Afganistanu jak i przez zgodę na budowę w Polsce wyrzutni rakiet USA typu Tarcza, który to projekt wyra?nie upada, albo jako blef, albo jako bezsensowne zagranie polityczne, na tle gwarantowanego obopólnego zniszczenia USA i Rosji, na wypadek wojny nuklearnej miedzy tymi mocarstwami.
Dziwne było zachowanie się kilka dni temu przed kamerami telewizyjnymi w Waszyngtonie, polskiego ministra spraw zagranicznych i wieloletniego pracownika neokonserwatywnej grupy syjonistów w „Amercan Enterprise Institute” w stolicy USA, Radka Sikorskiego, który wyraził rozczarowanie z powodu upadania projektu „Tarczy,” mającego potencjał zrobienia z Polski strefy radio-aktywnej w ramach stosowania „międzynarodowego prawa dżungli.
WWW.pogonowski.com |
|
10 marzec 2009
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Prezydent Poznania skazany
marzec 5, 2008
PAP
|
Dzielenie korkowego
listopad 9, 2005
www.krakow.pl
|
Ojciec Schulz : Papież zostawił Polakom program duchowy i społeczny
sierpień 19, 2002
PAP
|
Prawda o Adamie Michniku i "Gazecie Wyborczej".
luty 28, 2007
Marian Kałuski
|
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku
grudzień 31, 2005
zaprasza.net
|
Oszustwa GUS w polskich Rocznikach Statystycznych. Ukrywanie eksterminacji i grabieży narodu
wrzesień 15, 2007
tłumacz
|
Dziennikarska zbrodnia
marzec 21, 2003
|
Kometa którą postrzelono.
lipiec 5, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
|
"I zstąpił Duch i odmienił oblicze ziemi"
kwiecień 3, 2006
Marek Głogoczowski
|
Pakiet antykryzysowy Kołodki
lipiec 17, 2002
PAP
|
Przed szczytem Unia - Rosja Samara 2007
maj 18, 2007
wasylzly
|
Polityka skarbowa USA wobec kryzysu
wrzesień 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Skandal w mięsie
kwiecień 26, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Szaron nawołuje USA do ataku na Irak
sierpień 16, 2002
IAR
|
Pogarda dla człowieka ...?
luty 6, 2008
cd
|
Polski rząd wyraził dziś zgodę na podpisanie Traktatu Akcesyjnego z Unią Europejską.
kwiecień 8, 2003
|
Konferencja naukowa
wrzesień 12, 2006
|
Irak, Wielka Nafta i Turcja
luty 15, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polityczna niepoprawność
kwiecień 16, 2008
Marek Jastrząb
|
Do trzech razy sztuka?
marzec 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|