|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia |
|
| Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. |
|
| Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu |
|
| |
|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Veto dla Funduszu Zadłużenia! |
|
| Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 |
|
| |
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
|
| Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu |
|
| Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. |
|
| Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? |
|
| Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. |
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? |
|
| |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
więcej -> |
|
Kosowo było, jest i pozostanie serbskie
|
|
Tytuł newsa, to słowa premiera Serbii Vojislava Kosztunicy wypowiedziane podczas spotkania z prezydentem Rosji Władymirem Putinem w Petersburgu w czasie XI Międzynarodowego Forum Gospodarczego (9.06.07 r.). Oddają one nie tylko pogląd samego premiera, ale wyrażają stanowisko narodu serbskiego, a także wszystkich tych, którzy rozumieją istotę sprawy i w konsekwencji, w sposób naturalny, stoją po stronie Serbii i Serbów w konflikcie kosowskim. Żeby sprawa była jasna do końca – Jednodniówka Narodowa, wierna ortodoksyjnej Myśli Narodowej Romana Dmowskiego i Jędrzeja Giertycha, bez jakichkolwiek wątpliwości, jednoznacznie i całkowicie, popiera naszych braci Serbów w ich walce o zachowanie świętej dla każdego Serba ziemi kosowskiej. Czynimy to z trzech zasadniczych powodów:
- po pierwsze, gdyż prawo Serbów do Kosowa jest historycznie uzasadnione. Jest ono kolebką serbskiej państwowości, ?ródłem serbskiej świadomości narodowej, a także symbolem oporu wobec naje?d?cy tureckiego (bitwa na Kosowym Polu 1389 r.). Wbrew powszechnemu w ostatnim stuleciu przekonaniu, narzuconemu zresztą przez tych, którym było to na rękę, jedynym kryterium przynależności jakiejś ziemi, jest kryterium etniczne. Jest to oczywisty fałsz. Kryterium etniczne jest bez wątpienia bardzo istotne, ale nie jedyne. Polskie prawo do Ziem Odzyskanych oparte było, obok uzasadnienia geopolitycznego wynikającego wprost z faktu pokonania niemieckiego agresora, właśnie na racjach historycznych, a nie etnicznych (nawiasem mówiąc, o kryterium etnicznym, jako jedynym istotnym dla możnych tego świata w II w. św., dobrze wiedzieli zbrodniarze ukraińscy, dokonując rzezi, która miała zmienić i zmieniła w istocie skład narodowościowy Wołynia, Ziemi Lwowskiej i Podola).
- po drugie, gdyż my, Polacy, wiemy najlepiej, co to znaczy być pozbawionym przez bandyckie sprzysiężenia zewnętrzne odwiecznie polskich ziem i dlatego rozumiemy doskonale uczucia i ból Serbów, którzy z powodów fundamentalnych nie mogą zgodzić się na oderwanie od swojego państwa 15% terytorium. Pamiętamy dobrze „etniczne państwo polskie” z propozycji Wilsona, linię Curzona (w istocie będącą tworem polityka żydowskiego Lewisa Namiera i stanowiącą kwintesencję anglosaskiej niechęci do stworzenia silnej Polski), najpierw narzuconą nam w Spa w 1920 r., a pó?niej wykorzystaną przez amerykańskich i angielskich zdrajców w Teheranie i Jałcie.
- po trzecie, gdyż ewentualne, przestępcze odebranie Serbii Kosowa jest kolejnym elementem polityki prowadzonej przez światowy obóz żydowski w Europie, realizowanej poprzez kontrolowany przez ten obóz rząd USA, a polityce tej przeciwstawiamy się stanowczo, jako prowadzącej do ustanowienia żydowskiego porządku w Europie i na świecie i, jako takiej, będącej w ostrym konflikcie z interesami i racjami Polski i racjami prawdziwie chrześcijańskiej części świata. O ile obóz żydowski w USA jest podzielony w wielu kwestiach współczesnej polityki (Irak, Afganistan, tarcza, kolorowe rewolucje), o tyle w kwestii serbskiej (wcześniej jugosłowiańskiej) jest niezwykle konsekwentny, niezależnie od aktualnie rządzącej denominacji. Clinton niszczył Jugosławię w interesie niemieckim i muzułmańskim, zaś Bush kontynuował jego politykę, a dzisiaj popiera muzułmańskich Albańczyków, głosząc publicznie, że jest za niepodległością (?) Kosowa (a gdzie wojna cywilizacji, chciałoby się zapytać, gdyby nie to, że wiemy doskonale, że jest to tylko jałowe hasło obliczone na nabranie politycznych idiotów i ludzi nieskończenie naiwnych).
Serbia i Serbowie stali się w polityce międzynarodowej ostatnich 16 lat kozłami ofiarnymi. Uznano, że tylko oni nie mają prawa do swoich ziem, tylko oni nie mają prawa ustanowić po zniszczeniu Jugosławii swojego państwa na zasadach i prawach przyznanych innym narodom byłej Jugosławii, wreszcie, że tylko oni są odpowiedzialni za wojny i zbrodnie. Jest to czarny obraz, tak jednostronny, jak i fałszywy. Ogromnie niesprawiedliwy i obłudny. Jednocześnie, tak wielkie zaangażowanie wrogów w niszczenie Serbii, świadczy o wielkiej roli, jaką Serbowie pełnią. Nienawiść do Serbii jest wyznacznikiem, jest potwierdzeniem słuszności sprawy serbskiej i słuszności dążeń dumnego narodu serbskiego. Nie może także dziwić, że dokładnie ci sami wrogowie (światowy obóz żydowski oraz polityka niemiecka) stanowią największe zagrożenie dla Polski. Jest to logiczne. Dlatego też, stoimy po stronie naszych serbskich braci, dzieląc nie tylko słowiański rodowód i doświadczenia historyczne, ale i współczesne zagrożenia. Więcej, stoimy ramię przy ramieniu. Jednocześnie wyrażamy nadzieję, że nie będą Oni na Polskę i Polaków patrzeć li tylko przez pryzmat polskich rządów ostatnich 18 lat. Rządów uległych i uzależnionych w dużym stopniu od polityki światowego obozu żydowskiego oraz od polityki niemieckiej, czy to z powodu uzależnienia formalnego, czy z powodu choroby „na Moskala”, wynikającej wprost z wyznawania i realizacji błędnych idei politycznych Piłsudskiego, Giedroycia i całego tego towarzystwa.
|
|
26 czerwiec 2007
|
|
Adam Śmiech
|
|
|
|
Budżet Krakowa 2004
styczeń 5, 2004
Dziennik Polski
|
Złotousty Minister
marzec 6, 2007
Bogusław
|
Judeochrześcijański Marek Jurek
lipiec 1, 2006
Adam Wielomski
|
Duma lobby Izraela
sierpień 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Głupota czy agentura
marzec 28, 2007
Artur Łoboda
|
L.Kaczyński przed życiową szansą
luty 9, 2009
Dariusz Kosiur
|
Kontynuatorzy z SLD
Dziennikarze czerwoni od pokolen
czerwiec 23, 2003
Paweł Siergiejczyk
|
Czy Kwaśniewski przeprosi za antysemityzm Unii Europejskiej?
styczeń 7, 2004
PAP
|
Ciągną ludzie do Kaczyńskich
listopad 16, 2005
PAP
|
Nowa Polityka Arabów, Ani Za Ani Przeciw USA
sierpień 6, 2008
Iwo Cypian Pogonowski
|
Kraków w Madrycie
styczeń 27, 2004
www.krakow.pl
|
Do wiadomości PiS.
październik 27, 2005
Jan G. Grudniewski
|
Ujawniać dane podejrzanych i przestępców!
wrzesień 17, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Zaufanie do policji
listopad 6, 2006
luzak
|
Długi Cień Konszachtów Rosyjsko Niemieckich
maj 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Włoch cienki jak jego włoski włosek
luty 21, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Stowarzyszenie Primum Non Nocere - pytania do tych którzy chcą kandydować w wyborach prezydenckich
maj 20, 2005
Adam Sandauer
|
Wniosek USA do ONZ: wprowadzić powszechny zakaz negowania Holokaustu!
styczeń 24, 2007
bibula- pismo niezależne
|
10 lat grozi oskarżonym o malwersacje finansowe
lipiec 30, 2002
PAP
|
Daniny od charytatywnej pomocy
styczeń 14, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
więcej -> |
|