|
| Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? |
|
| |
|
| Mój dom, mój świat ... |
|
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć |
|
| Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach |
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
|
| Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
| Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? |
|
| Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki. |
|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio |
|
| Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. |
|
| Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" |
więcej -> |
|
Psy szkolone w Polsce
|
|

W wielkiej tajemnicy w Ośrodku Szkolenia Psów Służby Więziennej przy Zakładzie Karnym w Czarnem szkolą się izraelscy przewodnicy i osiem owczarków niemieckich pochodzących z Polski. Psy trafią do Izraela i będą pełniły służbę w tamtejszych więzieniach. Mają być wykorzystywane m.in. do pilnowania "palestyńskich terrorystów" - pisze "Dziennik Bałtycki".
Ośrodek w Czarnem to jedyne w Polsce miejsce, gdzie prowadzone są takie szkolenia. Przeszkolono tu ponad 2 tysiące psów dla polskich zakładów karnych. Pełnią służbę wartowniczą bąd? też są specami od wykrywania narkotyków.
Izraelczycy byli zainteresowani jedynie szkoleniem wartowników. W Czarnem są już ponad miesiąc. Nie ma mowy o żadnych rozmowach czy też fotografowaniu więzienników z Izraela.
Na ten temat nic kompletnie nie mogę powiedzieć - zastrzega Antoni Borysewicz, kierownik czarneńskiego ośrodka. Zabroniono nam jakichkolwiek rozmów aż do przyjazdu przełożonych funkcjonariuszy z Izraela.
Tymczasem na temat szkolenia psów w naszym kraju rozpisuje się w ostatnim czasie prasa izraelska. Według Yediot Achronot, psy z Polski mają pomóc w pilnowaniu "palestyńskich terrorystów", a za każdego owczarka hodowcy mają otrzymać 1,5 tys. dolarów.
To bzdura - mówi Franciszek Tarasewicz, dyrektor Zakładu Karnego w Czarnem. Psy, które wyjadą do Izraela, były kupowane na identycznych zasadach jak te, które pracują w Polsce. Koszt ich zakupu to 2-3 tysiące złotych, a właściciele nie wiedzieli, że ich pieski wyjadą za granicę. Tarasewicz jest nieco bardziej rozmowny od Antoniego Borysewicza. To od niego dowiadujemy się, że w szkoleniu uczestniczy sześciu funkcjonariuszy i osiem czworonogów.
Na wywiady, robienie zdjęć nie możemy pozwolić, gdyż nie ma na to zgody strony izraelskiej - dodaje dyrektor Tarasewicz. Nie chcą, aby spokój funkcjonariuszy szkolących się w Polsce był w jakikolwiek sposób zakłócany.
|
|
5 październik 2006
|
|
MARDUK
|
|
|
|
NARÓD POWSTAŁ (1)
kwiecień 25, 2003
przesłała Elżbieta
|
Nauka historii współczesnej
luty 9, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
|
Słoneczko jednak zgaśnie wcześniej...
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
|
Akcyzowa kompromitacja władzy
maj 20, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Atak na Irak (II)
luty 3, 2007
przesłał ICP
|
Program / haslo UE - czym gorzej dla Polski, tym lepiej
czerwiec 4, 2003
|
Armia chce działań - wielkie fiasko
lipiec 20, 2006
Ran HaCohen
|
Zniszczone gniazda
czerwiec 10, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Marszałek Sejmu Marek Jurek , HANUKA społeczności żydowskiej w Polsce
grudzień 26, 2005
Krzysztof Cierpisz
|
Powstał Konwent "Solidarności"
sierpień 18, 2002
PAP
|
Tak się manipuluje społeczeństwem
sierpień 11, 2004
PAP
|
Znale?ć człowieka
grudzień 5, 2006
Artur Łoboda
|
Prawda
listopad 14, 2006
Artur Łoboda
|
Gdzie drwa rabią
grudzień 13, 2006
antyglobalista
|
Ponad 130 ofiar głodu na północy Argentyny
listopad 29, 2002
Artur Łoboda
|
Dialog Argentyńczyka z sjonistami
sierpień 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Co się wydarzyło w 1908 r?
luty 19, 2008
marduk
|
Powrót do ?ródeł
listopad 11, 2003
|
Drugie dno przyznania Polsce i Ukrainie roli organizatorów ME
kwiecień 21, 2007
pnlp
|
Co jest nie tak z IMF (Miedzynarodowy Fundusz Walutowy) i WB (Bank Swiatowy)?
sierpień 2, 2003
Walden Bello i Shea Cunningham
|
więcej -> |
|