|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach |
|
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!
|
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
|
| Historia kontroli bankowej w USA |
|
| Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie. |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 |
|
| Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku |
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Chazarskie tajemnice Rosji |
|
| Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
|
| Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie |
|
| Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie... |
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
więcej -> |
|
Rosja nadal silna na Morzu Czarnym
|
|
Uznanie przez Rosję Południowej Osetii i Abchazji daje Moskwie kontrolę dwu dużych portów nad Morzem Czarnym i tym samym upada plan USA, żeby morze to kontrolować w ramach NATO. Obecnie Rosja ma poparcie byłych aparatczyków sowieckich, którzy rządzą w Azji Środkowej, w Kazakstanie, bogatym w ropę naftową i gaz ziemny. Chiny są sojusznikiem Rosji we „wschodnim NATO,” jak niektórzy nazywają „Szanghaj Cooperation Organization (SCO),” w której to organizacji, oficjalnymi językami są chiński i rosyjski i do której należy Kazakstan.
Na niedawnym spotkaniu SCO, w Duszanbe w stolicy Tajdżikistanu, prezydent Kazakstanu, Nurusultan Nazarbajew, zapewnił prezydenta Rosji Dymitrego Meidwiediewa, że Moskwa może liczyć na jego poparcie w bieżącym kryzysie z USA, w sprawie Gruzji. Podobne stanowisko zajęły Chiny i inni członkowie SCO, którzy chwalili zawieszenie broni między Osetią i Gruzją, zredagowane przez Nicolas’a Sarkozy, prezydenta Francji, z którego treści wynika, że Rosja jest gwarantem tego paktu, w myśl regulaminu ONZ, Aktu w Helsinkach z 1975 roku i prawa międzynarodowego.
Prezydent Kazakstanu, niedawno witany z wielkimi honorami w Waszyngtonie, powiedział jednak, że jest zdumiony, że USA i NATO ignoruje fakt napadu na stolicę Osetii przez wojska Gruzji i które dokonały zniszczenia dzielnic mieszkalnych, spowodowały śmierć tysięcy cywilów oraz masową ucieczkę ludności. Kazakstan niesie Osetii humanitarną pomoc i już wysłał tam sto ton zaopatrzenia.
Krytyka USA przez prezydenta Kazakstanu stawia pod znakiem zapytania wartość strategiczną rurociągu z Baku do Tyflisu i Ceyhan’u nad Morzem Śródziemnym, kluczowego elementu w grze USA o paliwo z Azji Średniej. W grze tej inscenizowano kolorowe rewolucje w Gruzji i na Ukrainie. Granica Kazakstanu z Rosją jest najdłuższa na świecie i wynosi 7,500 km. USA miało płonną nadzieję zwerbować Kazakstan do NATO, jako największe państwo w Azji Średniej.
Naturalnie prezydent Białorusi, Aleksander Łukaszenko, członek ZBIR’u, popiera Rosję, o czym zapewnił Miedwiediewa w czasie jego wizyty w Soczki, 19go sierpnia 2008, kiedy chwalił Rosję, że postąpiła w Gruzji spokojnie, mądrze i „pięknie” oraz stworzyła podstawy do ustalenia pokoju na Kaukazie na długi czas.
Ważne jest dla Polski, że Rosja i Białoruś zgodziły się podpisać jesienią 2008 pakt o wspólnej obronie przeciwlotniczej, jako przeciw-waga do zgody rządu polskiego na budowę w Polsce amerykańskich wyrzutni systemu „Tarcza.”
Rosja już zbudowała na terenie Białorusi kilka nowoczesnych baterii obrony przeciwlotniczej typu S-300, które są w stanie pogotowia, oraz planuje dodać najnowsze automatyczne baterie przeciwlotnicze typu S-500 w roku 2010, czyli przed końcem sprawdzania przez USA systemu Tarczy w 2012 roku.
Pakt bezpieczeństwa wiekszości członków SCO w t. zw. CSTO ma spotkanie na szczycie planowane na 5go września 2008 w Moskwie i będzie obradować na temat konfliktu USA z Rosją na terenie Gruzji. Obecnie członkami CSTO są Armenia, Białoruś, Kazakstan, Kyrgyzstan, Rosja, Tajdzikistan i Uzbekistan.
Podstawową sprawą jest, jakie decyzje powe?mie CSTO w sprawie ekspansji NATO do Gruzji, w obliczu uznania przez Rosję niepodległości Osetii Południowej i Abchazji, za pomocą którego to paktu, Moskwa zadała szacha i mata strategii USA w regionie Morza Czarnego, oraz utrudniła dalszą ekspansję NATO na Kaukazie, w czasie kiedy Rosja zdobyła kontrolę portów Suchumi i Poti. Ma to znaczenie, ponieważ baza marynarki wojennej Rosji jest w Sewastopolu, który leży na Krymie, w granicach Ukrainy. Baza w Poti była rozbudowana za sowieckich czasów.
W tej sytuacji plany USA ograniczania działalności floty rosyjskiej na Morzu Czarnym i na Morzy Śródziemnym nie udały się i Rosja planuje rozbudowę bazy w porcie Tartus w Syrii oraz dalsze bazowanie tam 5 szwadronu floty rosyjskiej.
Chiny obecnie popierają pozycję Rosji w Gruzji, po otrzymaniu sprawozdania z Moskwy i stwierdziły, że zgadzają się z uznaniem niepodległości Osetii i Abchazji przez Rosję, mimo pogróżek wznowienia zimnej wojny między USA i Rosją. Prawdopodobnie Białoruś pośpieszy się z uznaniem niepodległości Osetii i Abchazji.
Rosja gotowa jest zgodzić się na jednoczesne „nie uznawanie” przez nią niepodległości Kosowa i przez USA niepodległości Osetii i Abchazji, które są całkowicie uzależnione ekonomicznie od Moskwy. Konwencja w Montrealu zapewnia Rosji wolny przejazd przez Dardanele. Obecna sytuacja jest kłopotliwa dla NATO, Brukseli, Londynu i Waszyngtonu.
WWW.pogonowski.com |
|
1 wrzesień 2008
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Zmodeluj na planszy radość modliszki
listopad 8, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
W Dniu Święta Zmarłych pamiętajmy o nich
listopad 1, 2007
...
|
Nadchodzi druga młodość węgla
grudzień 4, 2005
|
Wojskowa współpraca dwóch agresorów
kwiecień 11, 2005
cywilizowany
|
NFZ wyda 6 mln zł na szkolenia
styczeń 19, 2005
PAP
|
Przez żonę obciął sobie penisa
listopad 5, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
O stosunku z perspektywy Lecha Kaczyńskiego
październik 28, 2008
tłumacz
|
Za kłótnie polityków płacą ci, którzy zaciągneli kredyty walutowe
listopad 8, 2005
|
Autograf szczęśliwej Motylii
październik 31, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Skutki klęski USA w Iraku
maj 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Społeczeństwo polski wydaje na Ochronę Zdrowia 7% PKB a nie 4 % PKB
sierpień 21, 2003
Adam Sandauer
|
Krzyczmy i my
styczeń 20, 2004
Andrzej Kumor
|
Schyłek Amerykańskiego Imperium?
luty 19, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Je?d?cy globalizacji
styczeń 16, 2005
|
Czy osoba skazana za morderstwo powinna mieć prawo do ułaskawienia?
luty 9, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
I am an angry man
grudzień 15, 2003
|
Czy zbliża się koniec imperialnej polityki USA na Bliskim Wschodzie?
kwiecień 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
GENERAŁ WŁADYSŁAW SIKORSKI
listopad 27, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Zaproszenie na odsłonięcie pomnika Romana Dmowskiego
listopad 9, 2006
/-/narodowcy
|
Ponad 600 Irakijczyków zginęło w walkach w Faludży
kwiecień 12, 2004
PAP
|
więcej -> |
|