|
| Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków |
|
| Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. |
|
| Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
|
| Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania |
|
Monika Jaruzelska zaprasza
|
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas |
|
| Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. |
|
| 1984 |
|
| Podstawowa lektura dla młodych Polaków |
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| Cała prawda o ataku z 11 września |
|
| Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku |
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| Nazwisko Horban na mapie świata |
|
| |
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
więcej -> |
|
Mieć czy być?
|
|

W Krakowie Ojciec Święty Jan Paweł II powiedział młodzieży zebranej pod oknem jego sypialni: „Zastanówcie się, czy chcecie być czy chcecie mieć?” Pytanie to podsumowuje papieską krytykę Konsumpcjonizmu szerzącego się dziś na świecie. W Ameryce słyszy się w rozmowach pytanie: „Ile on jest wart?” co znaczy: ile ma on majątku? Nieco zbliżone jest pytanie: „Jeśli jesteś taki mądry, to dlaczego nie jesteś bogaty?” i pojęcie „konsumpcji na pokaz” („conspicuous consumption”). To ostatnie wyrażenie jest rozpatrywane w książce „The Theory of the Leisure Class” Thurstein’a Verblen’a, klasyka literatury amerykańskiej.
Konsumpcjonizm naszych czasów wraz z postępem globalizacji i spadkiem od trzydziestu lat płac realnych w Ameryce, nakłada jarzmo długów na ludzi, zniewalanych za pomocą wywołania konsumpcji ponad stan, zwłaszcza kiedy trwa eksport produkcji z USA a praca w usługach jest o 40% niżej płatna niż w produkcji. Konsumenci zadłużają się i dużą część zarobków wydają na tak zwaną „obsługę długów,” czyli lichwę, tradycyjne pasożytnicze ?ródło dochodów lichwiarzy, zwłaszcza natchnionych ideologią Talmudu.
Domy i samochody są kupowane na kredyt. Natomiast prawo pozwala obciążać lichwą w wysokości około 20% karty kredytowe, których użytkownicy mają około 9,000 długu na osobę i 14,000 długu na rodzinę. Tak wysokie oprocentowanie w przeszłości było prawnie zabronione jako lichwa. Dziś natomiast karty kredytowe są oferowane listownie wszystkim, włącznie z uczniami szkół średnich.
Safardyjscy Żydzi osiedli w Turcji zadawalali się lichwą i nie odczuwali potrzeby zmian w państwie Turków Ottomańskich i nie starali się ludności tureckiej sekularyzować. Gdy Turcja była zagrożona krucjatą planowaną przez Króla Stefana Batorego w 1585-6 roku, bankierzy tureccy, Żydzi safardyjscy, porozumieli się a polskimi bankierami, Żydami askenazyjsko-chazarskimi, żeby usunąć niebezpieczeństwo krucjaty. Stało się to za pomocą otrucia 53-letniego króla Polski w 1586 roku, przez Żyda, nadwornego lekarza Batorego. Do dziś Żydzi safardyjscy, podobnie jak muzułmanie mają wielodzietne rodziny w Izraelu, zwłaszcza wśród fundamentalistów żydowskich zaludniających nielegalne osiedla na ziemiach arabskich w Palestynie, podczas gdy Żydzi askenazyjsko-chazarscy mają bardzo mało dzieci.
Żydzi askenazyjscy mieli bez porównania większe ambicje wpływów w Europie, które to wpływy znacznie wzrosły z chwilą rozłamów wśród Chrześcijan, w czasach reformacji i sekularyzacji, oraz w czasie rozkwitu Oświecenia, a zwłaszcza z powodu rewolucji francuskiej. Wcześniej Żydowski wyzysk dołów społecznych, w Polsce znany jako arenda (z góry płatne dzierżawy) przyczynił się do wybuchu powstania Bohdana Chmielnickiego (1595-1652) w 1648 roku. W tym samym roku skończyła się „złota dekada” kolonizacji i eksploatacji Ukrainy przez Żydów.
Po rzezi na Ukrainie, finansjera żydowska zdecydowała, że Żydom grozi wyrzucenie z Polski, tak jak to się wcześniej stało w Anglii, Francji i Hiszpanii. Kapitały Żydów z Polski inwestowane w Berlinie, finansowały stworzenie Królestwa Pruskiego w Brandenburgii w 1701 roku, pó?niejszego inicjatora zniszczenia państwa polskiego za pomocą rozbiorów. Natomiast rozbiory Polski, były kluczem do zjednoczenia Niemiec w których, dzięki rozbiorom, Królestwo Pruskie stało się hegemonem największym terytorialnie i miało najwięcej ludności, wśród 350 oddzielnych państewek rzeszy niemieckiej, które Prusy zjednoczyły pod rządem w Berlinie w 1871 roku.
Tworzenie w Europie rządów opartych na parlamentach usprawniło zakulisowe wpływy żydowskie. dzięki operacjom bankowym, żydowskiej kontroli nad masonerią i za pomocą sekularyzacji. Rewolucja przemysłowa oparta o wyzysk robotników była przy jednoczesnym wzroście wyzysku kolonialnego, podstawą wzrostu kapitałów i operacji kredytowych na coraz większą skalę. Ziemie polskie podzielone na trzy zabory stały się terenem eksploatacji kolonialnej Austrii, Niemiec i Rosji. Dwie wojny światowe były spowodowane przez Niemcy, które chciały zdominować świat jako największe imperium kolonialne.
Rozwój masowej produkcji i rozbudowa rynków zbytu dały podstawy uformowania się masowego Konsumpcjonizmu, czyli konsumpcji na kredyt. W rezultacie najbardziej dynamiczna i największa gospodarka na świecie, w USA opiera się na kredycie zagranicznym, a nie na oszczędnościach obywateli, którzy w ogóle nie oszczędzają pogrążeni w konsumpcji na pokaz, lub starając się zachować tę samą stopę życiową jaką mieli przed stratą zatrudnienia w produkcji. Na pytanie „mieć czy być” Amerykanie odpowiadają że bardziej zależy im na stanie posiadania niż bycia wolnym od długów.
www.pogonowski.com
|
|
14 grudzień 2005
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Wyciąć drzewa na zewnętrznych łukach!
czerwiec 9, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Małopolskie branie (kopert)
sierpień 30, 2004
PAP
|
Dlaczego nacjonalizm?
lipiec 5, 2008
Dariusz Kosiur
|
Nie zmarnować tej szansy
październik 18, 2003
Nasz Dziennik
|
Zakaz molestowania rowerów
styczeń 13, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Ajne grose geszeft cd.
grudzień 1, 2002
Tomasz Żele?ny www.nie.com.pl
|
Kraków: Proces o rekordowe odszkodowanie
październik 7, 2004
|
Zmodeluj na planszy radość modliszki
listopad 8, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Busz aresztowany w Kanadzie za przestepstwa wojenne.
grudzień 6, 2004
Antek
|
Świat się zmienia:
Pachołki Moskwy pachołkami Waszyngtonu
styczeń 31, 2003
PAP
|
Każdy powinien mieć biało-czerwony krawat!
czerwiec 11, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Sympozjum w Yad Vashem odpowiedzią na irańską konferencję o Holokauście
grudzień 16, 2006
bibula- pismo niezależne
|
Płk. Chwastek zwolniony z armii
sierpień 19, 2002
IAR
|
Zdjęcia nowego fiata sprzedam. Za 600 zł
luty 12, 2007
INTERIA.PL
|
Polityczna ciuciubabka
sierpień 22, 2008
Artur Łoboda
|
Jews killed Jews to create the state of Israel
czerwiec 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dlaczego nie należy głosować na PO, SLD, SDLP ect
wrzesień 24, 2005
zaprasza.net
|
Clinton nie walczył w Wietnamie, powalczy w Izraelu?
sierpień 3, 2002
IAR
|
Druga Targowica
kwiecień 26, 2003
Elżbieta
|
Być Ślązakiem
wrzesień 30, 2004
Bolesław Grabowski
|
więcej -> |
|