ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
więcej ->

 
 

Półmagister będzie kształcił amerykańskich dyplomatów

Kwaśniewski wykładowcą Georgetown

Były prezydent Aleksander Kwaśniewski rozpocznie od wiosny wykłady na Uniwersytecie Georgetown w Waszyngtonie, jednej z najbardziej prestiżowych wyższych uczelni amerykańskich.


Jak poinformowała rzeczniczka uniwersytetu, Andrea Sarrubi, były prezydent będzie na uczelni uczył studentów Edmund A.Walsh School of Foreign Service, szkoły kształcącej od pokoleń amerykańskich dyplomatów. Poprowadzi tam seminaria o współczesnej polityce europejskiej, stosunkach transatlantyckich i demokracji w Europie Środkowej i Wschodniej.


- Obecność prezydenta Kwaśniewskiego na campusie będzie nieocenionym przyczynkiem dla naszych studentów i wykładowców. Posiadanie tak wybitnego męża stanu jako członka naszej uniwersyteckiej społeczności pomoże w kontynuowaniu naszej misji intelektualnego zaangażowania w ważne problemy światowe - napisał w oświadczeniu rektor uniwersytetu, John DeGioia.

Kwaśniewski oświadczył, że przyjął zaproszenie do Georgetown "z wielkim zainteresowaniem i entuzjazmem". - Jestem zaszczycony, że podążam śladem Jana Karskiego, wielkiego Polaka i bohatera II wojny światowej, który był profesorem na Georgetown przez 40 lat - czytamy w oświadczeniu byłego prezydenta.

Przedstawiając sylwetkę Kwaśniewskiego, amerykańska uczelnia przypomina, że za jego kadencji Polska weszła do NATO i Unii Europejskiej i "pod jego przywództwem dołączyła do koalicji pod kierownictwem USA", która usunęła od władzy w Iraku Saddama Husajna.

Przypomina też, że w 2001 roku Kwaśniewski publicznie przeprosił Żydów za mord w Jedwabnem, co "odegrało kluczową rolę w odbudowie stosunków między Polską a światową społecznością żydowską".

Zwraca też uwagę, że ostatnio były prezydent "wymieniany jest jako jeden z najpoważniejszych kandydatów na stanowisko następnego sekretarza generalnego ONZ".

Uniwersytet Georgetown, najstarszy katolicki uniwersytet w USA, założony przez jezuitów, plasuje się w rankingach w pierwszej dziesiątce najlepszych wyższych uczelni amerykańskich. Do jego absolwentów należą m.in. były prezydent Bill Clinton, król Jordanii Abdullah, przewodniczący Komisji Europejskiej Jose Manuel Barroso i prezydent Filipin pani Gloria Macapagal Arroyo.

Na uczelni wykładają m.in. była sekretarz stanu USA Madeleine Albright, były doradca prezydenta Clintona ds. bezpieczeństwa narodowego Anthony Lake oraz były premier Hiszpanii Jose Maria Aznar.

7 marzec 2006

PAP 

  

Archiwum

O "bohaterach" .....
maj 15, 2007
przeslala Elzbieta
Germanofobia społeczeństwa polskiego (1) AKTYWNA PROPAGANDA ANTYNIEMIECKA, NURT LUDOWY (proletariacki)
czerwiec 19, 2007
tłumacz
Świat wie o zagładzie i milczy
styczeń 28, 2005
zaprasza.net
Wadliwa Temida
grudzień 27, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
SOCJOBIOLOGIA: człowiek jako zwierzę
grudzień 16, 2002
Nowe zasady, które zobowiązują to „cywilizacja według Kaczyńskich”.
wrzesień 3, 2007
Gregory Akko
Wybór bieżącej prasy rosyjskiej
luty 19, 2007
tłumacz
Kwaśniewski, Miller i Kurczuk przed Trybunał Stanu
luty 29, 2004
PAP
Pewnego razu, Gomułka ...
luty 20, 2004
El
Debata przed referendum
maj 22, 2003
dr inż. Antoni Zięba
"Antykorupcyjne" zamki
luty 10, 2005
(PAP)
Głupich nie sieją....
wrzesień 20, 2003
Artur Łoboda
Godzina policyjna, przeszukiwanie getta...
Skąd to znamy?

sierpień 17, 2004
PAP
Jak wymawiać polskie słowo *Śahd?ahanpur*?
maj 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Miś więcej wart od menela
październik 29, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
I jak tu nie być antysemitą?
listopad 14, 2006
Dorota
O głupocie i złym wychowaniu
wrzesień 13, 2006
Olaf Swolkień
Kontrakt na Podboj Serc i Umyslow
grudzień 20, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Walka zręcznie pozorowana
Unia Europejska

grudzień 5, 2002
Katarzyna Szymańska-Borginon "Newsweek" 46/02,
Rząd brytyjski wprowadza absurdalne przepisy "w walce z homofobią"
sierpień 11, 2007
bibula
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media