ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
więcej ->

 
 

Lepper ma zapłacić za prawdę

Andrzej Lepper musi ponieść karę za to, że w 1999 roku podczas rolniczej blokady obrażał rząd premiera Buzka i ministrów tego gabinetu. Sąd Okręgowy w Elblągu utrzymał wyrok Sądu Rejonowego, ale zdecydował że poseł Lepper powinien zapłacić grzywnę 8, a nie 21 tys. zł, jak zdecydował Sąd Rejonowy.

Podczas blokady rolniczej w 1999 r. w Nowym Dworze naczelne organy państwa, m.in. rząd Jerzego Buzka nazwał "rządem zdrady narodowej", a ówczesnego premiera i szefa MSWiA Janusza Tomaszewskiego "bandytami".

Przed ogłoszeniem wyroku Lepper mówił, że bez względu ma wyrok, złoży skargę w trybunale w Strasburgu, gdyż, jego zdaniem proces w Elblągu godzi w wolność słowa.
7 styczeń 2003

IAR 

  

Archiwum

Naród Polski ma prawo i obowiązek się bronić
czerwiec 30, 2008
Paweł Ziemiński
Nowe socjalistyczne wiatry?
czerwiec 11, 2008
Komentator
2009.03.03. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
marzec 3, 2009
tłumacz
Epilog "procesu dostosowawczego"
wrzesień 30, 2003
Artur Łoboda
A new book by Israel Adam Shamir:
lipiec 1, 2005
zaprasza.net
Granice obelgi koniecznej
lipiec 18, 2007
Marek Olzyński
Nalezy sie bac
lipiec 31, 2008
...
Atak na Irak (II)
luty 3, 2007
przesłał ICP
Antypolski sabat
kwiecień 24, 2003
Anna i Andrzej Kołakowscy
Korespondent Wojenny Radia Supermova
lipiec 4, 2006
Zygmunt Jan Prusiński z synem Konradem
Krajobraz przed bitwą na tle DEBATY - Kwaśniewski - Kaczyński w dniu 1 pa?dziernika 2007 r
październik 2, 2007
HUSARZ
Relacja z pikiety poszkodowanych przez błędy lekarskie - Czy władze państwa, budując IV RP chcą być solidarne z obywatelami
październik 13, 2006
Adam Sandauer
Dolina Rozpudy czy Dolina Rozpu..tana
luty 20, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
Fiasko walki o kontrolę ropy naftowej Iraku?
maj 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Mit o Zyzypie
kwiecień 29, 2006
Andrzej Grabowski
Głos z Australii
sierpień 2, 2003
Krzysztof Janiewicz
POECI, ANIOŁY, DOBROĆ
listopad 19, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Wszystkie dzieci są ICH
listopad 18, 2003
http://angora.pl
"Polskie" banki
październik 2, 2003
UE jako całość nie uzna Kosowa. Polska - tak
luty 18, 2008
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media