|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter |
|
| |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" |
|
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.
|
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| www.globalresearch.ca |
|
| świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
|
| Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS |
|
Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). |
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| Historia kontroli bankowej w USA |
|
| Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie. |
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
więcej -> |
|
EBOR - kolejny skok na kasę
|
|

Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju (powiązany z takimi gansterami jak G.Soros) zadowolony jest ze sprzedaży ponad 3 proc. akcji Pekao. EBOR podtrzymuje również chęć inwestowania w polski sektor finansowy, w tym w BGŻ - powiedział PAP dyrektor wykonawczy EBOR Tadeusz Syryjczyk.
"Ta transakcja była dobra w tym sensie, że zanotowaliśmy nadwyżkę chętnych do nabycia. Świadczy to o tym, że pozycja banku jest dobra, że zabiegi restrukturyzacyjne były skuteczne i że udział EBOR był słuszny" - powiedział Syryjczyk.
Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju potwierdził w piątek, że sprzedał 3,3 proc., czyli 5,5 mln akcji Pekao SA po 103 zł za akcję.
W rękach banku pozostało jeszcze ponad 3 proc. akcji Pekao SA. Syryjczyk nie chciał zdradzić, kiedy EBOR może sprzedać pozostałe walory.
"To nie jest przedmiotem ani wcześniejszych zapowiedzi, ani działania rady dyrektorów. Jest to decyzja działu skarbu, który optymalizuje strukturę akcji"- powiedział Syryjczyk.
Syryjczyk poinformował, że EBOR podtrzymuje chęć inwestowania w polski sektor finansowy, w tym w BGŻ.
EBOR planuje uczestnictwo w emisji nowej serii akcji BGŻ, która dokapitalizuje bank na kwotę 200-300 mln zł.
"EBOR jest zainteresowany instytucjami finansowymi w Polsce i ich wsparciem kapitałowym. To nie uległo zmianie. W tej chwili wszystko bardziej zależy już prawdopodobnie od władz polskich. Generalnie rzecz biorąc EBOR jest gotowy do kooperacji w instytucjach finansowych podobnie jak w infrastrukturze i innych działach, również BGŻ" - powiedział Syryjczyk.
|
|
23 listopad 2003
|
|
PAP
|
|
|
|
Zagadka samochodów-pułapek z 11 września 2001
maj 9, 2007
marduk
|
Fundacje Jako Narzędzie w Grze Politycznej
październik 20, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zaskoczenie
styczeń 1, 2008
Marek Olżyński
|
Co nas czeka w 2006 roku
styczeń 5, 2006
Artur Łoboda
|
Łagry UE
lipiec 27, 2003
ks. prof. Czesław Bartnik
|
Tajlandia "dziękuje" za pomoc MFW
styczeń 2, 2003
PAP
|
Walka zręcznie pozorowana. Unia Europejska
listopad 18, 2002
Katarzyna Szymańska-Borginon
|
Kłamcy z "Wyborczej"
styczeń 25, 2006
Tomasz Domalewski
|
OPEC sprzedaje dolary
styczeń 27, 2007
nauczyciel
|
Cyniczne kłamstwo o Arturze Sandauerze - www.polonica.net
styczeń 28, 2006
Adam Sandauer
|
Bush wprowadza nadzwyczajne Trybunały Wojskowe
luty 24, 2007
tezlav von roya
|
Process Usuwania ze Stanowiska Prezydenta USA
luty 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polska pożyczy Islandii 200 mln dolarów
listopad 7, 2008
PAP
|
Zwycięstwo Pawłokomy
maj 7, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
Jacak Kuroń - Icek Kordblum
wrzesień 25, 2006
Bogusław Maśliński/Janusz Górzyński - Inicjatywa
|
Oblicze bestii 666
marzec 2, 2009
tomeq
|
tytulik
listopad 5, 2006
ja
|
Nienawiść Żydów do Polski
luty 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Topienie jako tortura dozwolona przez rząd USA?
listopad 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zamglona przejrzystość władzy
wrzesień 6, 2005
Witold Filipowicz
|
więcej -> |
|