ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
więcej ->

 
 

Proksa triumfuje


Tak mało mamy sukcesów w sporcie. Boks nie należy do moich ulubionych dyscyplin, ale kiedy dowiedziałem się w niedzielę (6 marca 2005) nad ranem, że nasz bokser wygrał w samych Stanach, to myślałem, że każda telestacja głośno o tym napomknie, ba - nawrzeszczy!
Oglądam *Teleekspres* (taka powinna być polska nazwa owego programu, zgodna z wytycznymi ustawy o języku polskim) i czekam słuchając. Oczywiście wieści o zdrowiu papieża i o poległym włoskim agencie. Czekam na sport i cóż? Mówią o orle Adamie, który zajął 7. miejsce, a z innych ptaków - ciekawostka o hodowli strusiów. Czyżbym coś przegapił - ani słowa o walce?!
Nazajutrz pytam kolegów. Nikt nic nie wie - nic nie słyszeli. Myślałem, że dopadły mnie zwidy i żaden Polak ani nie walczył, a tym bardziej nie wygrał na ringu za oceanem. Szukam w internecie i wielka pucha. Dopiero jedna jedyna informacja z portalu *Boxing.pl* - ***Jeden z najbardziej utalentowanych polskich pięściarzy młodego pokolenia, 21-letni Grzegorz Proksa nie zawiódł pokładanych w nim nadziei. Podczas swojego debiutu na zawodowym ringu w Mandalay Bay w Las Vegas, znokautował gro?nego rywala już w pierwszej połowie pierwszego starcia. Zaatakowany serią ciosów na korpus i bardzo silnym prawym sierpowym, 18-letni Adam Capo padł na kolana przed polskim zawodnikiem.***

No nareszcie, jednak nie padło mi na opony. Ale to przecież skandal - przeoczono bokserski sukces! Myślę - dam szansę lokalnej poniedziałkowej prasie. Przeglądam *Dziennik Bałtycki* (7 marca 2005) i cóż? Ani słowa o zwycięstwie w 12-stronicowym dodatku sportowym... Cudze chwalicie, swego nie znacie!
8 marzec 2005

Mirosław Naleziński, Gdynia 

  

Archiwum

Gra wojenna Blixa
styczeń 10, 2003
AFP/PAP
Wyrok zależny od pełnionej funkcji
maj 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Ryzyko Wojny Nuklearnej
grudzień 10, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Awantura w Teatrze Żydowskim
grudzień 17, 2002
http://www.zw.com.pl/
Runda przegrana przez Izrael
sierpień 15, 2006
Iwo Cypian Poogonowski
Gra w bierki (!)
grudzień 5, 2005
Marek Olżyński
Nie dzielić Polaków
lipiec 6, 2008
Artur Łoboda
LOS DEEJAYOS POLAKOS
CZYLI DEE JAYSKA NĘDZA W POLSCE !!!

grudzień 13, 2002
Janek ‘YAHUDEEJ@Y’ Pawul
"Jestem Obywatelem USA a nie małpą!"
luty 8, 2004
antycenzor
Podpis idioty
marzec 11, 2004
Prawda o Judeo-Polonii
lipiec 16, 2004
Murzyńscy raperzy będą "walczyli z antysemityzmem"
listopad 14, 2006
bibula
Chiny i Rosja jako niespodziewanie pogodzeni sąsiedzi
listopad 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Europejczyk
maj 12, 2003
Geje i lewacy.
lipiec 14, 2006
Robert Wit
Czy tarcza nas uszczęśliwi?
marzec 11, 2008
Gregory Akko
Po Jagarze (1)
maj 14, 2005
Antiglobalist
Gryps z Warszawy
styczeń 17, 2003
MACIEJ RADWAN RYBIŃSKI www.dziennik.krakow.pl
Kaczyński: przychylność dla bossów
sierpień 9, 2002
PAP
Aby Kwaśniewską stać było na charytatywność, przy współudziale jej męża umierają ludzie
listopad 30, 2003
http://www.se.pl
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media