|
| Ubezpieczenie od szczepień na kowida |
|
| Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. |
|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
|
| Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r |
|
| Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. |
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith |
|
| Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| Cała prawda o ataku z 11 września |
|
| Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Atak pistapo w Gdańsku |
|
| Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r. |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Mój dom, mój świat ... |
|
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... |
|
| Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania |
|
Monika Jaruzelska zaprasza
|
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
więcej -> |
|
Cyrk kabaretowy, kabaret cyrkowy
|
|
Dziś po raz pierwszy od bardzo długiego czasu miałem okazję spojrzeć na okienko nazwane telewizorem.
Natychmiast poczułem odrazę do tego medium.
Wszystkim, którzy mają problemy z samopoczuciem polecam wypie.... to urządzenie z domu.
Z pewnością pożyją kilka lat dłużej.
Nie piszę jednak o tym fakcie dla chwalenia się, że przez pół roku nie chciało mi się zaglądnąć co się zepsuło w telewizorze.
Pretekstem jest fragment programu na który trafiłem po włączeniu tej skrzynki.
Otóż artystka charakterystyczna, występująca kiedyś w głupawym serialu telewizyjnym, zapowiedziała występ "Kabaretu cyrkowego".
Po upadku komuny powstało w Polsce wiele kabaretów, których poziom świetnie koresponduje z propozycjami polskojęzycznych mediów.
Głupawe dowcipy, brak jakichkolwiek refleksji, promowanie tępoty umysłowej.
Z rozrzewnieniem wspominam kabarety lat 60. i 70..
Ale tamte kabarety były narzędziem prezentacji tożsamości społecznej i politycznej, narzędziem walki o własną godność, w ogłupianym przez komuchów społeczeństwie polskim.
Nieprzypadkowo jedynymi, mającymi dziś odwagę krytykować "władzę którą sobie wybraliśmy" - a więc "onych", są kombatanci - kabareciarze z lat 70.: Rewiński, Piasecki, Drozda, Sobczak, Szpak.
Niemiłym zaskoczeniem jest postawa Jacka Federowicza, który w stanie wojennym zszedł do podziemia, a dziś realizuje infantylne programy podlizujące się władzy.
Zaorski śpiewał w 1980 roku na "Festiwalu Piosenki Prawdziwej": "bo życie przerosło kabaret".
Oj przerosło i to bardzo.
|
|
8 luty 2003
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Tecumseh – Przechodząca Pantera - Część Pierwsza powieści "Duch Apokalipsy" Johna Higginsa - fragmenty
październik 19, 2006
John Higgins
|
Za zwierzaka można iść do więzienia
marzec 4, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Prawdziwa gra prezydenta
grudzień 13, 2002
Artur Łoboda
|
Zachłyśnięcie szmirą, czyli sukces po Polsku
listopad 18, 2007
Marek Olżyński
|
Zbrojenia na świecie
styczeń 4, 2008
przysłał ICP
|
Schroeder: zwiększyć podatki w nowych państwach UE
kwiecień 25, 2004
PAP
|
Rosjanie boją się Polski
maj 26, 2007
Tumaczył: Roman Łukasiak
|
Sumienie ruszyło Rzecznika Prezydenta Bush’a?
listopad 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Pogrobowcy Minca
luty 3, 2003
Artur Łoboda
|
Israelis ‘blew apart Syrian nuclear cache’
wrzesień 16, 2007
|
Od chucby do depresji
sierpień 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Belka pokazuje komu służy
czerwiec 22, 2004
PAP
|
Aż taka ciemnota?
marzec 18, 2004
cywilizowany
|
Jestem swinia,ale tego nie dostrzegam u siebie!
grudzień 21, 2006
kibic ale nie Urban
|
10 lat grozi oskarżonym o malwersacje finansowe
lipiec 30, 2002
PAP
|
Usługi internetowe bez VAT-u?
październik 23, 2003
Piotr Mączyński
|
Piskorski pod lupą
wrzesień 8, 2007
..
|
Czy Madoff kradł dla dobra Izraela?
marzec 17, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Świat unijnych iluzji
kwiecień 15, 2003
Jerzy Robert Nowak
|
Kraków w Madrycie
styczeń 27, 2004
www.krakow.pl
|
więcej -> |
|