ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Braun przesłuchiwał Szumowskiego w Sądzie 
 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Podatek katastralny lewicy zniszczy oszczędności Polaków  

 

 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
więcej ->

 
 

Laureat nagrody Nobla i odkrywca DNA „rasistą”

http://www.infopatria.pl/art.php?art=780

Mianem skandalu światowe media okrzyknęły wypowied? współodkrywcy DNA i laureata Nobla Jamesa Watsona, który stwierdził, że Afrykanie są mniej inteligentni niż mieszkańcy innych kontynentów. "Wie o tym każdy, kto ich zatrudnia" - argumentował uczony i dodawał, że niepokoi się o przyszłość Czarnego Lądu. Słowa 79-letniego noblisty zacytował w weekend "Sunday Times" w artykule opublikowanym z okazji jego wczorajszego przyjazdu do Wielkiej Brytanii. Autorka tekstu Charlotte Hunt-Grubbe pracowała dziesięć lat temu jako asystentka amerykańskiego naukowca w jego laboratorium na Long Island. Ostatnio znów spotkała się z Watsonem, żeby porozmawiać o jego najnowszej książce "Avoid Boring People" ("Unikaj nudziarzy"), która wejdzie do księgarń 22 pa?dziernika.

"Zachodnia polityka społeczna oparta jest na założeniu, że inteligencja Afrykańczyków jest taka sama jak nasza, choć testy pokazują, że to niekoniecznie prawda" - usłyszała od noblisty, który dodawał, że niepokoi się o los Czarnego Lądu.

Krytykował również pogląd, że ludzie z każdej szerokości geograficznej są wyposażeni w jednakowe zdolności intelektualne. Watson powiedział, że chciałby żeby była to prawda, ale zaraz potem dodał: "Kto miał do czynienia z czarnymi pracownikami wie, że tak nie jest".

Słowa opublikowane w głównym brytyjskim dzienniku trafiły wczoraj na czołówki anglojęzycznych mediów. Zdjęcie Watsona znów pojawiło się na pierwszych stronach gazet, tak samo jak w 1962 roku, kiedy razem z Francisem Crickiem otrzymał Nagrodę Nobla za opisanie struktury DNA.

W miejsce polemiki na argumenty wybitnego naukowca posypały się polityczno-poprawne gromy. "To smutne, że uczony z takim dorobkiem wygłasza nienaukowe i obra?liwe komentarze. Jestem pewien, że społeczność naukowa odrzuci osobiste uprzedzenia pana Watsona" - powiedział dziennikowi "Independent" laburzystowski deputowany do parlamentu Keith Vaz.

"Oto próbka jego skandalicznego stylu" - wtórował Steven Rose, biolog z brytyjskiego uniwersytetu otwartego. "W przeszłości Watson wygłaszał już podobne uwagi w odniesieniu do kobiet, ale do rasizmu jeszcze nigdy się nie posunął. Gdyby znał literaturę przedmiotu, w którym zabrał głos, zdawałby sobie sprawę, że błądzi" - przekonywał.

Głosy oburzenia wobec Jamesa Watsona wyraziły wczoraj także organizacje antyrasistowskie i murzyńskie. Znale?li się też obrońcy Watsona, którzy uważają, że skomentował on znany od dawna naukowy fakt, który zagłuszają stróże politycznej poprawności.

"Rusza polowanie na czarownice!" - alarmowała na swojej stronie Brytyjska Partia Narodowa, która sprzeciwia się napływowi kolorowych imigrantów na Wyspy.

W USA badania mówiące, że czarni są mniej inteligentni od innych grup etnicznych, są znane od lat. W niektórych przypadkach udowodniono autorom nierzetelność i rasistowskie skrzywienie, w innych przypadkach dowodzono, że za zjawisko odpowiadają gorsze warunki rozwoju, jakie ma w USA czarna młodzież, na ogół biedniejsza i częściej pochodząca z rozbitych rodzin. Żeby wyrównywać szanse od lat 60. trwa w Stanach Zjednoczonych tzw. akcja afirmacyjna, która przyznaje Afroamerykanom i innym grupom punkty za pochodzenie m.in. przy naborze na wyższe uczelnie i do pracy w firmach.

Niemniej od lat 70. w amerykańskich naukach społecznych dokonuje się biologiczna rewolucja, którą zapoczątkował Edward Wilson, twórca socjobiologii - dziedziny porównującej zachowania społeczne człowieka i zwierząt. Zwolennicy tej rewolucji uważają, że po rasistowskim szaleństwie nazizmu nauce narzucono knebel, który uczonym uniemożliwia dochodzenie do prawdy, a społeczeństwu - pełne korzystanie z ich odkryć.
Po presją mediów prof. Watson zawieszony w obowiązkach dyrektora laboratorium Cold Spring Harbor w Nowym Jorku, a także złożył wymuszoną samokrytykę.

na podst. pap Piotr Mazur
23 październik 2007

infopatria 

  

Archiwum

Kształtem miłości piękno jest i tyle
listopad 8, 2008
Artur Łoboda
200. rocznica urodzin Józefa Dietla
październik 15, 2004
Lewe interesy ex radnych Krakowa a mieszkańcy bulą podatki
listopad 18, 2003
www.dziennik.krakow.pl
Pasze skażone GMO już w Polsce!
styczeń 29, 2008
Sir Julian Rose i Jadwiga Łopata
7 mld zł deficytu Funduszu Ubezpieczeń Społecznych
maj 18, 2004
Dwa miliony euro grzywny dla Sorosa?
listopad 14, 2002
PAP
Byle nie dopuścić do powstania urzędu Rzecznika Pacjenta
kwiecień 10, 2007
A.Sandauer
Ojczyzna
sierpień 11, 2003
Zbigniew Łabędzki
Globalny Mit Holokaustu
sierpień 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Pl.jokes .. O tej niemożnosci ,wiecej.ciut..
grudzień 1, 2007
Znachor
Hausner musi boleć
luty 1, 2004
Adrian Dudkiewicz
Dialog Katolików z Żydami. Nie tylko w USA
listopad 28, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
Zmiany w Magistracie
wrzesień 30, 2004
www.krakow.pl
Statystyka skarg na błędy i wypadki medyczne; postulowane zmiany prawa
luty 16, 2009
Adam Sandauer
.Pl.Jokes..O protestach lekarzy ciut dluzej ..i z ciut dalszej perspektywy...
lipiec 15, 2007
fF>Dz
Germanofobia społeczeństwa polskiego (1) AKTYWNA PROPAGANDA ANTYNIEMIECKA, NURT LUDOWY (proletariacki)
czerwiec 19, 2007
tłumacz
Komiczne polskie prawo
maj 7, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Aby Kwaśniewscy mogli popisywać się swoją "dobroczynnością"
luty 13, 2004
PAP
Kosowo było, jest i pozostanie serbskie
czerwiec 26, 2007
Adam Śmiech
Nowa Strategia Izraela
styczeń 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media