|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| The Corbett Report |
|
| Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a |
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
|
| Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. |
|
| |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? |
|
| |
|
| Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r |
|
| "Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. |
|
| CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
| nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
więcej -> |
|
Prokuratura bada operacje giełdowe NFI Jupiter
|
|
Zawiadomienie o podejrzeniu dokonywania nielegalnych operacji giełdowych przez NFI Jupiter dotarło w czwartek do warszawskiej prokuratury. Wysłała je Komisja ds. Papierów Wartościowych i Giełd.
Wpłynęło do nas zawiadomienie z załącznikami, formalnie wszczęto postępowanie sprawdzające. W ciągu najbliższych tygodni prokuratura zdecyduje, czy wszcząć śledztwo, czy też odmówić jego wszczęcia - powiedział w czwartek rzecznik prokuratury Maciej Kujawski. Nie chciał ujawnić żadnych szczegółów sprawy.
Życie Warszawy napisało we wtorek, że skarb państwa mógł stracić miliony złotych na nielegalnych operacjach giełdowych, w których uczestniczyły spółki skupione w NFI Jupiter. Sprawę według gazety badają Komisja Papierów Wartościowych i Giełd, CBŚ oraz Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego.
Według informatorów dziennika, CBŚ zajmuje się wątkami prania brudnych pieniędzy, przyjmowania korzyści majątkowych, manipulowania kursami akcji oraz ujawniania poufnych informacji o spółkach, których udziałowcem był NFI Jupiter, a które pó?niej zostały sprzedane.
Centralne Biuro Śledcze nie prowadzi żadnych formalnych działań w sprawie NFI Jupiter, ale nieprawidłowości w tym funduszu ujawniano podczas innych spraw o przestępstwa gospodarcze. Taką informację dziennikarz uzyskał w ?ródłach zbliżonych do organów ścigania. Oficjalnie ani szef MSWiA Krzysztof Janik, ani KGP nie chcą wypowiadać się w tej sprawie.
Szefem Jupitera do początku 2002 r. był Ireneusz Nawrocki, który niedawno zrezygnował z funkcji prezesa PZU Życie. Informatorzy gazety mówią, że właśnie fakt zamieszania NFI Jupiter w aferę giełdową sprawił, że Nawrocki 18 lipca, dwa dni przed walnym zgromadzeniem, podał się do dymisji. Przesądziło o tym postępowanie wobec Jupitera.
Życie Warszawy dodało, że Nawrocki uchodzi za jednego z najbardziej zaufanych ludzi ministra skarbu Wiesława Kaczmarka. Kaczmarek odmówił komentarza; podkreślił, że nikt go nie powiadomił, jako ministra skarbu, o nieprawidłowościach.
Tymczasem Rzeczpospolita dotarła do dokumentów, z których wynika, że Komisja Papierów Wartościowych i Giełd od kilku miesięcy bada serię transakcji pakietowych przeprowadzonych w latach 1999-2000 przez XI NFI (po 31 marca 2000 roku zmienił nazwę na NFI Jupiter). Zawiadomienie o przestępstwie do KPWiG złożył sam Jupiter. Z zawiadomieniem prokuratury komisja czekała do otrzymania wydruków rachunków bankowych osób zamieszanych w aferę.
Według ustaleń dziennika, na niekorzystnych operacjach Funduszu zarabiał Andrzej Kratiuk, były wspólnik Nawrockiego z kancelarii prawnej KNS. Milionowe zyski z transakcji trafiały na rachunek inwestycyjny Kratiuka w domu maklerskim BIG Banku Gdańskiego. Jego pełnomocnikiem był Ireneusz Nawrocki.
Nawrocki nie zarządza już Jupiterem. Pół roku temu minister skarbu Wiesław Kaczmarek doprowadził do objęcia przez niego stanowiska Prezesa PZU Życie. Wkrótce doszło do otwartego konfliktu miedzy szefem PZU SA, Zdzisławem Montkiewiczem (właściciela PZU Życia), a Nawrockim - przypomina Rzeczpospolita.
Nieporozumienia między prezesami uważano za starcie ministra skarbu Wiesława Kaczmarka z premierem Leszkiem Millerem. Montkiewicz jest bowiem uważany za człowieka bliskiego Millerowi.
Kaczmarek natomiast podkreślał swoje zaufanie do Nawrockiego. Montkiewicz i Kaczmarek publicznie zapewniali, że niema między nimi żadnego sporu. 16 lipca Nawrocki ogłosił, że rezygnuje ze stanowiska. Zwołana na piątek rada nadzorcza ma dokonać wyboru nowego prezesa PZU Życie. |
|
1 sierpień 2002
|
|
PAP
|
|
|
|
Magia cyfr
luty 16, 2004
|
"Co mi z wolności, kiedy nie żyje moja rodzina"
kwiecień 7, 2003
|
Nacjonalizm, czy kosmopolityzm?
lipiec 21, 2008
Dariusz Kosiur
|
Kielce
październik 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
PZPR apeluje do Lecha Wałęsy
luty 13, 2006
Klaudiusz Wesołek
|
Przez Globalizację do Globalnego Imperium
grudzień 17, 2004
|
Column One: Jews Wake Up!
grudzień 9, 2006
przysłał ICP
|
Jerzy I. na celowniku prokuratury
marzec 9, 2006
przysłał Zygmunt Jan Prusiński
|
W Dniu Święta Zmarłych pamiętajmy o nich
listopad 1, 2007
...
|
Nie ma Nadziei czy Nadzieji?
październik 10, 2005
Mirosław Naleziński, Gdyni
|
Niegodna śmierć
marzec 12, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
"Halloween" - już nie tylko amerykański idiotyzm...
październik 31, 2005
Zdzisław Raczkowski
|
"Ugly American"
kwiecień 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kandydaci Kabały?
luty 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
PiS-owski pakt stabilizacji? - kolejny bajer? Co z tymi wcześniejszymi wyborami? - z cyklu oceniamy sytuację polityczną i rzą
styczeń 27, 2006
Zdzisław Raczkowski
|
Samobójstwa weteranów z Iraku i Afganistanu
listopad 14, 2007
AFP
|
Doktryna 3 Wrogów?
maj 5, 2005
realista
|
NIE dla baz USA w Polsce!
grudzień 29, 2003
Adrian Dudkiewicz
|
Milena Rindal, fragmenty książki 'Ameryka - mit czy kit'
kwiecień 6, 2007
lś
|
Jaka ma być ta Prawica RP
czerwiec 4, 2007
Marek Olżyński
|
więcej -> |
|