|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy |
|
| Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy. |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu |
|
| |
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| Papież błogosławi strażników de Rotschild |
|
| To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata. |
|
| Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia |
|
| Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. |
|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski |
|
| W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
więcej -> |
|
Najpierw hitlerowcy, teraz lichwiarze
|
|
Nie da się finansować szkolnictwa wyższego tylko z podatków, na dodatek taki system jest niesprawiedliwy. Takie wnioski wyciągnęły Bank Światowy i Europejski Bank Inwestycyjny po przeanalizowaniu sytuacji naszego szkolnictwa wyższego, a zawarły w raporcie, do którego dotarła "Rzeczpospolita".
Obie instytucje zaleciły polskiemu rządowi ostrożne wprowadzanie czesnego na uczelniach wyższych. Te opinie potwierdzają polscy eksperci.
"To nieracjonalne, że część młodzieży, która uczy się na studiach dziennych jest uprzywilejowana w stosunku do tych, którzy pracują, płacą podatki, a jeszcze dodatkowo muszą płacić za naukę na studiach wieczorowych i zaocznych lub w uczelniach prywatnych". - mówi Marek Rocki, rektor Szkoły Głównej Handlowej.
Rozmówcy "Rz" są jednak zgodni: nie można wprowadzić płatnych studiów na uczelniach publicznych bez zmiany konstytucji, która gwarantuje bezpłatną edukację.
Eksperci obu instytucji finansowych przyznają, że sprawa jest trudna. Ostrzegają - na podstawie doświadczeń innych krajów - że "konsekwencje polityczne wprowadzenia czesnego na uczelniach mogą być brutalne". Uważają jednak, że do ustawy o szkolnictwie wyższym powinien być wprowadzony zapis o odpłatności. "W żadnym kraju na świecie powszechne szkolnictwo wyższe nie może być w całości opłacane z podatków" - napisali ekonomiści z obu banków.
"Po pierwsze dlatego, że wysokie podatki hamują wzrost gospodarczy. Po drugie - wprowadzenie odpłatności tylko na niektórych uczelniach promuje osoby pochodzące z rodzin najbogatszych i jest niesprawiedliwe" - uważają ekonomiści.
Na dowód przytaczają dane, z których wynika, że na studia dzienne w Polsce dostają się przede wszystkim dzieci z rodzin najbogatszych - mogą one zapłacić choćby za kursy przygotowujące do egzaminów wstępnych na studia. "Równość nakazuje, żeby płatne były wszystkie formy nauki na uczelni" - piszą autorzy raportu.
(PAP)
Komentarz
To, czego nie udało się hitlerowcom, mogą zrealizować "lichwen- naziści".
Inteligencja nie jest przypisana do pozycji ekonomicznej człowieka.
W tej dziedzinie działa odwrotna proporcja.
Im trudniejsze są warunki życiowe człowieka tym większą przejawia ambicję i chęć do nauki.
Dlatego większość najwybitniejszych naukowców wywodzi się z biednych rodzin.
Postawienie bariery finansowej dla zdobycia wiedzy to bardzo cyniczny plan - rodem z najgorszego rynsztoku ludzkości.
Celem takiego rozwiązania jest degeneracja społeczeństw, które w przyszłości niczym bydło poprowadzi się na rze?.
Wszystkie tak zwane "reorganizacje" - dokonane w Polsce po 1989 roku, prowadzą ku jednemu celowi - degeneracji Polski i społeczeństwa polskiego.
Większość z nich realizowana była w oparciu o "wytyczne" Banku Światowego i Europejskiego Banku Inwestycyjnego a więc instytucji, które z powodzeniem nazwać można "lichwen-nazistowskimi".
Przerażająca jest przyszłość naszych dzieci i wnuków, dla których nasza walka z totalitaryzmem komunizmu będzie wspominana jako preludium do ich tragicznego życia.
A tak na marginesie :
Co mają te instytucje do "zalecania" polskiemu rządowi?
Jakie niezawisłe państwo pozwoliłoby sobie na takie uwagi?
PS. Wyżej wymienione isnstytucje, każdego roku ściągają z Polski kwoty kilkakrotnie przewyższające nakłady Budżetu Państwa ponoszone na finansowanie Szkolnictwa Polskiego.
(Artur Łoboda)
|
|
20 styczeń 2004
|
|
|
|
|
|
Nowa Rola Rurociągu Brody-Odessa i Nowe Możliwości dla Polskiego Węgla
styczeń 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zamyślenie
listopad 30, 2002
Artur Łoboda
|
ABW zajmie się zwalczaniem korupcji
czerwiec 28, 2002
PAP
|
Typy kobiet - wersja dla informatyków
|
Naród wybrany?
wrzesień 3, 2003
|
Replika pokoju Anny Frank powstanie w... anglikańskiej katedrze w Liverpool
wrzesień 20, 2007
bibula
|
Przestępca, umożliwiający przestępcom decydować o naszym życiu
sierpień 18, 2004
|
www.ściema.pl
lipiec 24, 2008
Marek Jastrząb
|
Wałeczki, baloniki, patyczki, kamyki
październik 22, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Nadzór w USA , Terror i Kłamstwa
czerwiec 21, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Słowom naszym zmienionym chytrze przez krętaczy ...
Orędzie noworoczne "prezydenta" RP
styczeń 1, 2003
zaprasza.net
|
Papież i Unia Europejska
luty 26, 2003
Stanisław Krajski
|
Biskupia zdrada
kwiecień 13, 2004
PAP
|
Miś więcej wart od menela
październik 29, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Parlament Europejski o przestrzeganiu praw człowieka na świecie
maj 21, 2008
|
Rosyjska Intifada w Tallinie
maj 18, 2007
Izrael Szamir
|
Chińska wersja NATO? Gra optymistyczna i gra pesymistyczna
kwiecień 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dyskusja na poprawkami do Traktatu Lizbonskiego
marzec 19, 2008
przesłała Elżbieta Gawlas
|
Prawdziwa gra prezydenta
grudzień 13, 2002
Artur Łoboda
|
Kraków: działacze NOP aresztowani za działalność antyizraelską
styczeń 9, 2007
nop
|
więcej -> |
|