|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. |
|
| |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? |
|
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
|
| "Norymberga 2" w Sejmie RP |
|
| |
|
| Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy |
|
| Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy. |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
więcej -> |
|
Stanie pomnik Bolesława Wstydliwego
|
|
Stanie pomnik Bolesława Wstydliwego
Na 750-lecie lokacji Krakowa na Małym Rynku stanie pomnik Bolesława Wstydliwego - zdecydowali wczoraj radni. Nie przesądzili jednak, czy ma być to przedstawienie tylko księcia czy - jakby chcieli niektórzy - również jego matki Grzymisławy i żony Kunegundy.
- Zastrzegliśmy jednak, że warunki konkursu plastycznego zostaną skonsultowane z komisją kultury - dodaje Stanisław Handzlik, który przewodniczy komisji kultury. To właśnie na jej forum przed kilkoma tygodniami rozgorzała dyskusja o tym, czy Bolesław Wstydliwy powinien stać na Małym Rynku sam czy w towarzystwie rodziny. Radny Döerre argumentował, że we wszystkich dokumentach historycznych, w tym w akcie lokacji Krakowa, księciu towarzyszą właśnie matka i żona i że je również trzeba uhonorować.
Wczoraj na ten temat już się nie spierano. W przyjętej uchwale zaznaczono jedynie, że pomnik ma mieć wysokość 4,5 m i zostać usytuowany od strony ul. Mikołajskiej. Postanowiono też, że na cokole pomnika znajdzie się napis zaproponowany przez prof. Jerzego Wyrozumskiego i zatwierdzony przez radę programową obchodów 750-lecia. Będzie to cytat z przywileju lokacyjnego wydanego w 1257 roku przez Bolesława V Wstydliwego: "Cum igitur congregatio hominum, quae naturalis est et dicitur, in terries iustitiam fecerit, sicut iustitia ipsa est omnibus favorabilis, et ipsa congregatio pari vice" - "Skoro przeto zrzeszenie ludzi, które jest czymś naturalnym i za takie uchodzi, czyni na ziemi sprawiedliwość, to jest ono korzystne dla wszystkim na równi z samą sprawiedliwością".
Radni zaznaczyli też, że pieniądze na pomnik powinny zostać zarezerwowane w budżecie Zarządu Dróg i Komunikacji na rok 2007.
Pomnik Bolesława Wstydliwego i modernizacja Małego Rynku (w ramach której przewidziano m.in. ozdobienie placu fontanną) to jedna z inwestycji, które mają pozostać po obchodach 750-lecia lokacji. Drugą będzie przebudowa terenu pod Wawelem, na którym obecnie znajduje się parking dla autokarów.
maku
|
|
30 marzec 2006
|
|
gazeta.pl
|
|
|
|
Wywiad z Zygmuntem Wrzodakiem
czerwiec 11, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
Olej opałowo-napędowy
czerwiec 16, 2005
Mirosław Naleziński
|
Pszenica niczym "ciżemka baletnicy" w negocjacjach z UE
czerwiec 25, 2002
PAP
|
Festiwalu Sztuki Najnowszej
czerwiec 17, 2004
|
"Jesteśmy w Unii"
maj 4, 2004
Piotr Mączyński
|
PO ma dwa już razy więcej zwolenników, niż PiS
styczeń 11, 2008
PAP
|
Mimo totalnego sprzeciwu społeczeństwa, Stoen sprzedany
grudzień 23, 2002
PAP
|
Sułtan i Shaitan
grudzień 3, 2004
Israel Shamir
|
Milczenie za 400 milionów złotych
lipiec 14, 2002
PAP
|
Ogryzek leży w kałuży
lipiec 16, 2008
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Zadymy sejmowe a sprawa odszkodowań dla Żydów
październik 8, 2006
Józef Bizoń
|
Czy to nie prorokacja?
listopad 29, 2006
Jan
|
Przelot
wrzesień 5, 2003
Andrzej Kumor
|
Prezydent: Ofiara nie była daremna
lipiec 31, 2004
|
Ku rozwadze - zdrajcy
czerwiec 14, 2008
Artur Łoboda
|
To już historia - "Apel Wawelski"
lipiec 3, 2005
zn
|
Superpanstwo wchodzi kuchennymi drzwiami
październik 16, 2007
Goska
|
Białoruś: Przeciwko ingerencji w kampanię wyborczą.
marzec 11, 2006
słowianofil
|
Wyobra?cie sobie Państwo
styczeń 24, 2003
|
Szaron: Arafat to przywódca gangu morderców
sierpień 9, 2002
IAR
|
więcej -> |
|