ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi 

 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
więcej ->

 
 

Wiwat populizm!


Są ludzie, dla których gnój i smród osobisty są powszechną rzeczywistością.
Dla takich ludzi pojęcia honoru, uczciwości to puste słowa potrzebne tylko dla oszukania innych.

Obecna kampania wyborcza do parlamentu europejskiego doskonale obrazuje taką moralność.
Jeden z przykładów mieści się w poniższym niusie a dotyczy zarówno prawej jak też lewej strony sceny politycznej.
(Ewa)


Sprzeciw SLD wobec wprowadzenia ryczałtowej opłaty za korzystanie z usług medycznych łatwo wytłumaczyć. Partia, która ponosi pełną odpowiedzialność za doprowadzenie do ruiny ochrony zdrowia, nie chce jeszcze bardziej narazić się tym kilku procentom wyborców, którzy ciągle dopuszczają możliwość głosowania na Sojusz - pisze "Rz".

Niestety, należy się spodziewać, że Sojuszowi będą wtórować politycy innych partii. W efekcie zamiast dyskusji na temat projektu ustawy zdrowotnej możemy się spodziewać w najbliższym czasie awantur sejmowych i publicznego licytowania się na hasła w obronie pacjentów - podkreśla publicystka dziennika Małgorzata Solecka.

Według niej, problem w tym, że politycy są specjalistami tylko w mówieniu o dobru pacjentów. W ostatnich kilku latach zdecydowana większość ich decyzji, jeśli nie wszystkie, stwarzała zagrożenie dla bezpieczeństwa pacjentów. Politycy SLD, SdPl, UP, PSL i Samoobrony odpowiadają za rozchwianie systemu ochrony zdrowia. Politycy opozycji - za błędy popełnione przy poprzedniej reformie i brak sensownego pomysłu na rozwiązanie problemów ochrony zdrowia.

Jeśli spełni się czarny scenariusz i spektakl populizmu stanie się faktem, wszyscy bedą solidarnie odpowiadać za zmarnowanie szansy na rozpoczęcie porządkowania systemu ochrony zdrowia - stwierdza Małgorzata Solecka.
(PAP)
5 czerwiec 2004

 

  

Archiwum

RMF FM - zawiadomienie o przestępstwie stacji
marzec 18, 2007
Zdzisław Raczkowski
W Izraelu powstanie "Centrum Busha"
listopad 17, 2006
bibula
Gesty - niby nic wielkiego, a jednak...
maj 15, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Precedens procesowy
grudzień 5, 2007
Bogusław
Półgłówek
czerwiec 1, 2008
PAP
Miejcie nadzieję
marzec 14, 2009
Adam Asnyk
Maleńka cegiełka..
kwiecień 12, 2005
Krystyna
Wulgaria - blaski i cienie
kwiecień 22, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Syndrom autobusu
grudzień 13, 2004
Mirosław Naleziński
Sztuczna inteligencja już w Polsce!
lipiec 18, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Jeden milion sto trzydzieści tysięcy siedemset zabitych irakijczyków (1130689)
grudzień 12, 2007
Felek Stankiewicz
Czeczeńscy separatyści oskarżają FSB o prowokację
wrzesień 6, 2004
PAP
Ekonomiczni gansterzy nie próżnują
październik 22, 2003
PAP
Poparcie dla protestujących pacjentów w Radomiu. Wedle PiS prawa pacjenta są wystarczająco dobrze chronione
sierpień 21, 2007
dr Adam Sandauer, przewodniczący stowarzyszenia
Jeśli myślisz że poznałeś wszelkie przejawy paranoi to jesteś w błędzie
grudzień 9, 2002
zaprasza.net
Odezwa Do Nicości
kwiecień 30, 2006
Wiesław Sokołowski
Zapomniany Stachniuk
wrzesień 7, 2003
przesłała Elżbieta
"Karawana idzie dalej..."
luty 13, 2005
zapodał jasiek z toronto
A ja bym ją powiesił
październik 17, 2007
Artur Łoboda
"RPP tylko w oparciu o cele średniookresowe "
wrzesień 7, 2002
zaprasza.net
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media