ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... 
 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
więcej ->

 
 

Czy Masakra Libanu Poprzedza Atak na Iran?



Wedłyg tradycji talmudu zabijanie nie-Żydów etycznie równa się zabijaniu bydła, tak więc straty Libańczyków nie mają znaczenia dla demoracji żydowskiej, opartej o apartheit i działającej zgodnie z tysiąc letnią tradycją terroru rabinów. Neokonserwatyści w rządzie Bush’a, budowniczy „wielkiego” Izraela „od Nilu do Eufratu” upierają się, że wypad z Libanu do Izraela dokonany 12go lipca 2006, i wzięcie dwu zakladników, mógł mieć miejsce tylko za pozwoleniem, lub być może na rozkaz Iranu. Zdominowane przez Żydów media amerykańskie, jak i obie główne partie polityczne, własnie taki stan rzeczy propagują włącznie z tak zwanymi „międzynarodowymi libeałami.”

Profesor nauk politycznych w University of Vermont, Gregory Gause, uważa że obecna ssytuacja przypomina zdarzenia z 11go września, 2001 i pod ich pretekstem początek wojny przeciwko Irakowi w celu „przemodelowania” Iraku. Już senat w USA głosował jednomyślnie poparcie dla ataków Izraela na Gazę i na Liban, bez jakichkolwiek zastrzezeń, oraz zarzadał zastosowanie dyplomatycznych i gospodarczych sankcji karnych przeciwko Teheranowi i Damaszkowi ( który oparł się „cedrowej rewolucji”).
Już propagandziści sjonistyczni, tacy jak Thomas Friedman z New York Times, głoszą że „małe demokratyczne kwiatki w Libanie, Iraku i Palestynie są tratowane przez buty islamistów, którzy rozpaczliwie bronią sie przeciwko liberalnej demokracji i modernizacji.”

Były ekspert CIA, Graham Fuller uważa że neokonserwtyści i fundamentaliści protestanccy szerza wizję Iranu jako środka pajęczyny konspiracyjnej obejmującej cały Bliski Wschód, w podobny sposób, jak niedawno demonizowli oni Saddama Husseina. Teraz Iran jest opisywany jako ‘węzeł gordyjski’ którego przecięcie umożliwiłoby transformację Bliskiego Wschodu wdług planów USA i Izraela. Obecny kryzys służy jako zasłona dymna fiaska pacyfikacji Iraku i katastrofy Libanu pod ciosami broni amerykańskiej uzywanej przez Izrael, (wbrew prawu amerykańskiemu, z którego to prawa Izrael sobie zawsze kpił dzięki sile politycznej sjonistów w USA).

Katastora Libanu jest częścia planów budowy hegemonii Izraela „od Nilu do Eufratu” przez neokonserwatystów, którzy te plany sprecyzowali od 10ciu lat. Saddam Hussein jest już obalony, degradacja Palestyńczyków jest w toku, a destabilizacjia Syrii i Libanu zaczęła sie już w przeszłym roku.

Pepe Escobar ogłosił 21 lipca 2006 w Asia Times artykuł pod tytułem „Lebanon left for dead” („Pozostawiono Liban by Umarł”) w którym to artykule, opisuje on, przerażjące zniszczenia tego państwa, pod atakali izraelskimi przy jednoczesnej blokadzie morskiej. Poza uprzywilejowanymi cudzoziemcami, setki tysięcy mieszkańców Libanu stało się nagle uciekinierami, przepełniającymi drogi i środki transportu w drodzie do Syrii.

Druzgoczące bombardowania izraelskie niszczą prywatne domy, przedsiębiorstwa, kościoły, urzędy, szpitale, przemysł farmaceutyczny, mosty, rezerwuary wody, elekrtownie, stacje obsługi, ambulansy włącznie z dzielnicami chrześcijańskimi. Wśród tych zniszczeń widać że bombardowania te są izraelskim aktem terroru. Liban ma podstawy prawne oskarżyć Izrael o zbrodnie wojennej przed trybunałem międzynarodowym. Już jest około pół miliona uciekinierów i setki zabitych na oczach publiczności świata. Izrael zadaje straty dziesięciokrotnie większe od własnych. Izrael stosuje represje zbiorowe na Libańczykach.

Hezbollah wystrzeliła około 1000 rakiet typu Katiusza, których organizacja ta może mieć około 12,000. Nim broń ta zostanie wystrzeona Izrael zniszczy zupełnie Liban w ciągu najbliżczych 10 dni. Mimo braku dowodów że Iran lub Syria nakazały ataki Hezbollah na Izrael. Natomiast wiadomo że Izrael więzi dziesiątki tysięcy Arabów włącznie z kobietami i dziećmi, a solidarny z Izraelem rząd Bush’a twierdzi że Syria może w każdej chwili nakazać Hezbollah zawieszenie broni. Natomiast mimo piekła stworzonego przez Izrael w Libanie, Sekretarz Stanu Condoleezza Rice stwierdziła że narazie „nie ma podstaw do zawieszenia broni.”

Wygląda na to że „demokratyczny Liban” dzięki Izraelowi znajdzie się w tej samej sytuacji w do jakiej doprowadził rząd Bush’a „demokratyczny Izrak,” w którym według raportu ONZ w samym czerwcu b.r. zginęło 3,000 cywilów, a wciągu pierwszego półrocza 2006, zginęło 14,339 Izrakijczyków-cywilów. John Bolton, notoryczny neo-konserwatysta uważa starty poniesione przez arabską ludność cywilną jako „colateral damage” czyli „starty uboczne.”

Wedlug pacyfisty izraelskiego, Uri Avnery, celem Izraela jest „zmiana rezymu w Bejrucie, i ustanowienie tam rządu marionetkowego.” Izraelski dziennikarz Gideon Levy uważa że ogólne poparcie Żydów dla zbrodni Izraela popełnianych w Libanie dowodzą „zupełnego załamanie się moralnego tych ludzi.”

Członkowie ONZ odwrócili się od Libańczyków, którzy stają się nowymi Palestyńczykami. Właszcza podopieczni USA: Egipt, Jordan i Arabia Saudyjska, chcą zniszczenia Hezbollah ponieważ jako sunnici są wrogami wzrostu sił szyitów w Libanie, Iraku i Iranie. Państwa Unii Europejskiej pokornie podporządkowują się polityce USA w sprawie Libanu, podczas gdy neokonserwtyści Bush’a od dawna planują uderzenie Syrię i Iran, począwszy od ataku Izraela na Liban wedlug Pepe Escobar’a.

Pepe Escobar uważa że nie ma możności powstrzymania katastrofy na Bliskim Wschodzie dopóki „Dwid” Izrael (uzbrojony w broń nuklearną) nie przetanie kraść Arabom ziemi i nie odda ziem zagrabionych od Libanu, Syrii i od Palestyńczyków.
Tymczasem marionetkowe rządy bedą padać jeden za drugim, wobec gniewu ludu w Iraku, Libanie, etc.

W końcu Izrael będzie zmuszony do pertraktacji z sąsiadami i wtedy może osiągnąć pokój, jak się pozbędzie mrzonek o hegeminii od „Nilu do Eufratu” o której to hegemonii marzą sjoniści. Nikt nie może przewidzieć co faktycznie przygotowuje oś USA-Izrael z posłusznym przytakiwaniem Londynu. Nadal szerzy sie strach że nikt nie będzie w stanie powstrzymać katastrofy na Bliskim Wschodzie na wypadek ataków na Syrię i Iran.

www.pogonowski.com
21 lipiec 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Przyszlosc Polski w bezpartyjnych kandydatach na wszystkie szczeble wladzy
listopad 14, 2006
Bezpartyjny
celulit i bilbord (nie cellulit i billboard)
maj 4, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Vox populi, vox Dei
lipiec 18, 2005
Witold Filipowicz
Papież zakwestionował wymiar społeczny liberalizmu (znawca 5)
sierpień 18, 2002
PAP
Polska potępiona
maj 26, 2004
PAP
Obronić Polskę - to też obronić polskiego rolnika
maj 3, 2003
przesłała Elżbieta
Jest śledztwo w sprawie NFI Jupiter
sierpień 20, 2002
PAP
Kinderposły
lipiec 24, 2008
Marek Jastrząb
Echa Zimnej Wojny
grudzień 15, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Podróż po starym lądzie (3)
maj 3, 2008
Artur Łoboda
Medialny lincz przed osądzeniem?
styczeń 6, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Kolejny raz o 11 września
czerwiec 19, 2004
(ak)
Staż dyskutanta
lipiec 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Kontynuatorzy z SLD (6)
W kulturze - jak za Bieruta

czerwiec 25, 2003
Paweł Siergiejczyk
prezydent nie zmienia opinii o Huszczy
styczeń 7, 2004
Polityka Oburzenia w „Wojnie Przeciwko Terrorowi”
czerwiec 15, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
O Szampani i Orunii
lipiec 16, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Powrót szwadronów śmierci
lipiec 13, 2006
John Pilger
Obca dominacja za pomocą rozniecania wojen domowych?
styczeń 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Ogólnopolski Ruch Ochrony Praw Obywatelskich i Walki z Korupcją i Redakcję Czasopisma „Afery – Korupcja –
listopad 6, 2006
Tadeusz Wolny
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media