|
| Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków |
|
| Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" |
|
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.
|
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| Mój dom, mój świat ... |
|
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... |
|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
więcej -> |
|
Zawodowi macherzy od losu
|
|
Autor: Krystian Dąbek, czw, 18/10/2007 - 02:12
Sprawa posłanki Sawickiej to prawdziwa bomba odpalona na 5 dni przed wyborami przez CBA. Zastanawialiśmy się, jakie Wunderwaffe przygotuje Bielan z Kamińskim, aby PiS na tydzień przed zaskoczyło. Przyznam, że spodziewałem się czegoś innego, dziś wiem, że tego wunderwaffe nie odpalili PiS-owcy spin doctorzy, a samo Collegium Medicum w Platformie Obywatelskiej.
Bo przecież pieniądze z łapówki dla posłanki Sawickiej, miała przeznaczyć na kampanię wyborczą. W stenogramach, czarno na białym jest napisane o obawach posłanki, że jeśli PiS wygra to "kręcenie lodów" może się nie udać, albo będzie utrudnione. Jednak to kwestia dojść. Na pewno będzie to bardziej skomplikowane.
"Taśmy Sawickiej" jednak pokazują coś więcej. W zasadzie znamionują i potwierdzają to co nagrania Oleksego, Gudzowatego i Michnika. Że w Polsce nadal jest przekonanie, że kto się dochrapie Stołka ma przyzwolenie na zwykłe okradanie Polski. Ta mentalność zwykłego złodziejstwa, uwłaszczania się na majątkach jest jeszcze głęboko w ogólnej mentalności ludzi władzy. To zresztą grzech wyniesiony ze skorumpowanego PRLu.
Jarosław Kaczyński porównał w debacie z Kwaśniewskim Polskę po 1989 roku do Południowych Włoszech. Gdzie rządzi bezprawie, a kilka klanów mafijnych ma w kieszeni każdego: od zamiatacza ulic, po prokuratorów i sędziów w todze. Czy naprawdę znajdujemy pokrewieństwo między tymi dwoma krainami ? I tak, i nie.
Południowe Włochy to faktycznie wolna Amerykanka, wystarczy sięgnąć do włoskiej prasy, aby poczytać o krwawych porachunkach między klanami, działaniami Ndragetty i Cosa Nostry, bezlitosnych porachunkach zwaśnionych od lat stron. W Polsce, choć powstały mafie w Pruszkowie i Wołominie, jednak aż tak drastycznych sytuacji nie mieliśmy.
Ale jednak coś łączy Polskę po transformacji, z tą częścią Włoch. To przyzwolenie na brak państwa. Nam, Polakom zwyczajnie nie udało się wybudować nic poza fundamentami silnego państwa, które i tak kolejne wolty postkomunistów skutecznie kruszyły. Zamiast tego oferowano nam społeczeństwo obywatelskie, zbudowane na PRL-owskiej mentalności, zwyczajnie rozbójniczej. Bo społeczeństwo obywatelskiej, jako forma samoorganizacji bez tradycji silnego państwa może przybrać karykaturalne formy. Choćby i wspomniane południe Włoch. W Polsce po 89 roku brak państwa, zwyczajne zaniechania w procesie budowy jego struktur doprowadziły do większości patologii. Czy to nie jest aby podobne do Włoch, gdzie na południe od Neapolu państwa nie ma, albo służy interesom mafijnym ?
W aferze Sawickiej pojawiają się wątki prywatyzacji szpitali, przed którymi (moim zdaniem w sposób groteskowy i dość populistyczny, ale nieprzekraczającym granic kampanii) straszy Prawo i Sprawiedliwość. Ja, jestem zwolennikiem prywatyzacji szpitali i decentralizacji służby zdrowia. Uważam, że kasy chorych, był to jakiś pomysł na szpitalnictwo, zostały zamordowane przez postkomunistów zupełnie niesłusznie. Zaś państwowy potworek, którym jest NFZ jest do bani. Sęk w tym, że rozumiem inaczej prywatyzację niż liberałowie III RP.
Wiele osób ma pretensję do Radia Maryja, że są antyliberalni i określenie liberał jest w tej rozgłośni tak samo pejoratywne jak żyd i mason. Ale popatrzmy sobie na skoki polskich liberałów przez 17 lat, aby zobaczyć, dlaczego w tych ludziach taka niechęć do liberałów. Bo oni zobaczyli, że pod płaszczykiem liberalizmu, ludzie się uwłaszczają. Zobaczyli, że liberalizm to nie jest dobrze prosperująca własność prywatna, a "skok na kasę" w wyniku niejasnych koterii, ustawienia przetargów przez, sypnięcie łapówą z amerykańskim prezydentem na banknocie. Dobry przedsiębiorca powinien kupić szpital i postawić na nogi, zacząć sensownie gospodarować. Polski liberał dzieli się łupami.
Powiedzmy sobie szczerze: prywatyzacja nie jest złem. Ale nie rozumiana jako uwłaszczenie się na majątku państwowym, tylko zmniejszenie państwowej władzy, która przez zbyt dużą centralizację, staje się nieskuteczna w rozwiązywaniu zawiłości problematyki służby zdrowia.
Nie wiem czy w Platformie jest jakiś medyczny układ, owe Collegium Medicum. Czy należy do nich Kopacz, a może ktoś inny ? Czy Radziszewska dlatego, trafiła na margines, że nie zgadzała się z wewnątrzpartyjnym układem. Może liczył wielu posłów, a może Sawicka blefowała. Nie mam żadnych powodów, aby nie wierzyć kierownictwu, że o tym nie wiedzieli. Casus Kaczmarka pokazał, że można pod okiem szefa naprawdę robić wiele, ciesząc się jego zaufaniem. Ale gdy nie ma kota, myszy harcują.
Sawicka pokazała, że polska klasa polityczna nadal cierpi na eseldyzację państwa, traktując ten kraj jako jeden wielki łup do podzielenia. Z jej rozmów wynika to aż zbyt jednoznacznie. Obojętne czy w sejmie, czy w senacie, w rządzie czy w opozycji, da się kręcić niezłe lody. Nie mam wątpliwości, że "poważni macherzy" znajdują się w każdym środowisku. Bo koterie nie mają barw partyjnych. To określone grupy, mające swoje interesy. Być może w partiach różnią się poglądami, światopoglądem, są z prawa, są z lewa, ale łączy ich przekonanie, że pierwszy milion trzeba ukraść. To taka grupka cwaniaków i geszefciarzy, która się skrzyknęła, aby nas okraść.
A obowiązkiem państwa jest walczyć z takimi lud?mi. Walczyć z aferałami.
By żyło się lepiej. Wszystkim.
Artykuł z prawica.net |
|
18 październik 2007
|
|
.
|
|
|
|
W Dniu Święta Zmarłych pamiętajmy o nich
listopad 1, 2007
...
|
Izrael użył broni chemicznej w Strefie Gazy
lipiec 14, 2006
Paweł Michał Bartolik.
|
Trzy stany PR. SOBCZAK i SZPAK
kwiecień 1, 2003
http://angora.pl/
|
"Antyreligijna retoryka"
maj 13, 2008
Artur Łoboda
|
"Solidarność" - Krystalizacja ruchu społecznego po wielkiej rewolcie
czerwiec 2, 2002
Andrzej Friszke
|
Moralne harakiri
kwiecień 6, 2003
Artur Łoboda
|
Precedens procesowy
grudzień 5, 2007
Bogusław
|
Powtórka z historii 1
grudzień 6, 2002
Artur Łoboda
|
"Miłość i Śmierć"
marzec 30, 2005
Jan Klass
|
"Wojny Gwiezdne" i Obrona Przeciw Pociskom Balistycznym
listopad 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polacy maltretowali irackich wię?niów?
maj 28, 2004
IAR
|
Dokąd zmierza prawo
luty 23, 2007
Marek Olżyński .
|
Prezydent: Ofiara nie była daremna
lipiec 31, 2004
|
Fiasko wizyty Bush'a na Bliskim Wschodzie
styczeń 20, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
nawroty
wrzesień 28, 2004
|
Wielkie systemy społeczne
Królestwo jednodniowego króla
doświadczenie społeczne
maj 23, 2003
|
Stan upadłości
wrzesień 7, 2003
przesłala Elżbieta
|
Odwracanie kota ogonem
październik 25, 2008
Artur Łoboda
|
Według PAP złodziej to biznesmen
październik 30, 2005
PAP
|
Afera tysiąclecia?
maj 19, 2006
kazik
|
więcej -> |
|