ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
więcej ->

 
 

Bezdomni przeciwko integracji

Za prawem do głosu

Bezdomni przeciwko integracji
"Nie" dla wejścia Polski do Unii Europejskiej powiedziała większość osób bezdomnych, które wzięły udział w referendum przeprowadzonym - w ramach akcji "Zobaczyć człowieka". Wśród 16 354 indagowanych osób na ulicach i dworcach 16 miast wojewódzkich przeciwnych przystąpieniu do UE było 9013 bezdomnych, natomiast za integracją opowiedziało się 7341 ankietowanych. Karty do głosowania rozdawali wolontariusze i bezdomni zaangażowani w akcję.

Uczestnicy referendum (przeprowadzane było od lutego do końca kwietnia) odpowiadali na 2 pytania: "Czy jesteś za przystąpieniem Polski w struktury Unii Europejskiej?" oraz "Jakie pozytywne i negatywne skutki będzie mieć twoja decyzja?". Najwięcej przeciwników wejścia do UE było w województwach: zachodniopomorskim i lubuskim, natomiast największe poparcie integracja uzyskała wśród bezdomnych w Warszawie. W Krakowie na około 700 głosujących ponad 500 odpowiedziało "Tak" dla UE.

- Prawie wszyscy ankietowani wiedzieli o istnieniu Unii Europejskiej. Niektóre osoby były natomiast zaskoczone tym, że będzie przeprowadzane referendum. Zdarzały się przypadki wyrzucania nie wypełnionych kart do śmietników. Wielu indagowanych z przystąpieniem do Unii wiązało nadzieję na większe szanse otrzymania pracy. Osoby, które głosowały na nie, mówiły, że integracja nie poprawi ich bytu. Byli i tacy ankietowani - głównie w województwach zachodnich i na Pomorzu - którzy wspominali, że wejście do Unii może ograniczyć niepodległość Polski. Niektórzy z nich obawiali się, że integracja spowoduje wykupywanie polskiej ziemi - relacjonuje Dariusz Krawczyk, jeden z wolontariuszy biorących udział w kolportowaniu kart do głosowania.

- Niezależnie od wyników nie chcemy promować UE ani też jej negować, skupiamy się przede wszystkim na tym, aby bezdomni mieli prawo głosowania we wszystkich wyborach na terenie kraju - mówi Marek Bogdanowicz, rzecznik osób bezdomnych koordynujący akcją "Zobaczyć człowieka".

(TYM)

6 maj 2003

http://www.dziennik.krakow.pl/ 

  

Archiwum

Uczciwość ludzka
marzec 26, 2006
Artur Łoboda
Bankrucja Największym Zagrożeniem USA
styczeń 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Zadłużenie Skarbu Państwa wzrosło w maju o 2,8%
lipiec 22, 2002
PAP
Globalizacja, czyli programowy upadek Świata
luty 20, 2005
Artur Łoboda
Kaliningrad a "Tarcza" w Polsce
lipiec 29, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Próba podsumowania roku 2006
grudzień 31, 2006
przesłała Elzbieta
Spadek wartości dolara
styczeń 11, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Dzień dobry, ja już się boję(!)
grudzień 1, 2005
Marek Olżyński
Prof. Karolina Lanckorońska nie żyje
sierpień 25, 2002
PAP
Kolejne buble i robota dla Trybunału
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
"Szkoły myślenia" wedle tych, którzy zniszczyli Polskę
czerwiec 16, 2004
(PAP)
Korupcja przyczyną kryzysu
listopad 5, 2003
PAP
Konstytucja zagłady
marzec 8, 2005
Tomasz Ja?wiński - Nowa Myśl Polska
Bush w 5. rocznicę wojny w Iraku: Wojna jest słuszna
marzec 21, 2008
marduk
Czy Amerykańscy Demokraci będą mieli inne zdanie o "tarczy"?
sierpień 17, 2008
PAP
Banki w Polsce chcą zarobić na kryzysie
styczeń 24, 2009
Paweł Ziemiński
Exit From Iraq Should Be Through Iran
maj 31, 2007
William E. Odom
KRYZYS GLOBALNY I ROSJA
styczeń 18, 2008
Michaił Chazin
"Jednoczenie Germanii"
styczeń 13, 2007
Bogdan Wilczewski Trzy Radła AK
Znowu wstyd dla Polski! Zreformować system karny!
wrzesień 7, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media