ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
więcej ->

 
 

Fundamentalne prawa narodu

88 Spostrzeżeń

Autor: David Lane

Spokój i stabilność zapanują na ziemi dopiero wtedy, gdy Biała rasa uświadomi sobie, że jest tylko jedno ?ródło pewności wiecznych prawd. Niezmienne Prawa Natury są kluczem do życia, porządku i zrozumienia. Słowa ludzi, nawet te, które niektórzy uważają za "natchnione" są uwarunkowane tłumaczeniami, dodatkami oraz zniekształceniami omylnych śmiertelników.

Każda książka czy inspiracja, dawna czy współczesna musi przejść test zgodności z Prawem Natury. Białe narody na ziemi muszą zrozumieć, że na równi z innymi mieszkańcami Kosmosu podlegają żelaznym Prawom Natury. Jeśli tego nie zrobią nigdy nie będą w stanie zapewnić swojemu ludowi pokoju, bezpieczeństwa ani nawet istnienia. Liczne problemy naszych czasów są spowodowane tym, iż rasy, podrasy, narody i kultury są zmuszane do gwałcenia nadanych im przez Naturę instynktów. Wielu ludzi dobrej woli ale małym rozumieniu próbuje walczyć z symptomami, które są rezultatem gwałcenia Praw Natury. We?my na przykład naturę człowieka. Większość ludzi hołduje wąskim prowincjonalnym postawom, które powstały na podstawie poglądów uformowanych przez najbliższe środowisko, aktualną sytuację i uwarunkowane dogmaty. Taka krótkowzroczność i ograniczoność jest popierana przez potężne i bezwzględne Plemię, które kontrolowało sprawy świata od wieków wykorzystując najbardziej podstawowe ludzkie instynkty. Konflikty pomiędzy nieoświeconymi służą jako maska i tarcza tych działań. Głębsze zrozumienie fundamentalnych Praw, które rządzą człowiekiem jest niezbędne jeśli mamy ocalić cywilizację od jej uzurpatorskich egzekutorów. Tych kilka stron nie zostało napisanych w celu dostarczenia szczegółowego systemu rządów. Są to spostrzeżenia, które zrozumiane, wzbogacą i ochronią Ludzi jako jednostki i jako Naród.
1. Każda nauka czy religia, która przeczy Naturalnym Prawom Kosmosu jest fałszywa.
2. Niezależnie od tego w jaki sposób ludzie pojmują Boga, Bogów czy też Siłę Kosmosu nie są w stanie zaprzeczyć, że Prawa Natury są wytworem i zamierzeniem tej właśnie siły.
3. Bóg i religia są odmiennymi, rozdzielonymi i często wchodzącymi w konflikt koncepcjami. Natura dowodzi boskiego planu. Dla ludzi Bóg jest twórczą inteligentną siłą. Religia jest tworem śmiertelników czyli już u podstaw jest skazana na omylność. Religia może przyczynić się do zachowania jak i też zniszczenia Ludu. Zależy to od struktury nadanej jej przez jej twórców, motywów działań wyznawców oraz od kaprysów sytuacji historycznych.
4. Najprawdziwszą formą modlitwy jest kontakt z Naturą. Nie wymaga on słów. Id? w opustoszałe miejsce, na szczyt góry podczas nocy, gdy bezchmurne niebo usiane jest gwiazdami, poczuj majestat i porządek nieskończonego makrokosmosu. Rozważ zawiłości równie nieskończonego mikrokosmosu. Zrozum, że z jednej strony jesteś poza możliwościami zrozumienia wielkości rzeczy a z drugiej jesteś potencjalnie wartościowy poza zrozumieniem jako ogniwo w łańcuchu przeznaczenia. Wtedy zrozumiesz w jaki sposób duma i ja?ń mogą współistnieć z szacunkiem i czcią. Wtedy możemy znale?ć harmonię z Naturą a z harmonią przychodzi siła, pokój i pewność.
5. Świeckie systemy władzy chronią i promują te religie, według których istnieje życie po śmierci. W ten sposób ludzie uczeni są rezygnacji z walki przeciwko wrogom w tym życiu.
6. Historia świecka jak i religijna jest fałszywą bajką ułożoną w służbie fałszu i podtrzymywaną przez tych, którzy czerpią z tego korzyści.
7. Religia w swej najbardziej korzystnej formie jest symboliką Ludzi i ich kultury. Wielonarodowe religie niszczą sens wyjątkowości, unikalności oraz wartości potrzebne rasie do przetrwania.
8. To, co ludzie nazywają "nadnaturalnym" jest tak naprawdę "naturalnym' ale jeszcze nie zrozumianym albo nie odkrytym.
9. Proliferacja praw, która prowadzi do utraty wolności jest znakiem, i jest wprost proporcjonalna do duchowej choroby Narodu.
10. Jeśli Naród jest pozbawiony zdrowia duchowego i moralnego charakteru, rząd i ludzie bez zasad wypełniają tę lukę. Wtedy wolność prosperuje wśród wartości moralnych a tyrania rozwija się w moralnym rozkładzie.
11. Prawda nie wymaga wyjaśnień. Strzeż się rozwlekłych doktryn. Wielkie zasady są objawiane w zwięzłości.
12. Prawda nie boi się dochodzenia.
13. Bezpodstawne wierzenia są żałosne. Ludzie, którzy nie sprawdzą słuszności i efektów swoich wierzeń będą cierpieć lub zginą.
14. Zgodnie z Prawami Natury nic nie jest bardziej właściwe niż zachowanie własnej rasy.
15. Przekonanie o własnej racji jest największą siłą motywującą jaka kiedykolwiek istniała.
16. Bystrość umysłu, wnikliwość, trafność sądów to cechy zdrowego Ludu. W chorym lub umierającym narodzie, cywilizacji, kulturze czy rasie istotne treści są zarzucane na rzecz pozorów.
17. Cechą wnikliwości jest zdolność rozpoznawania różnicy między wiarą a dającą się udowodnić rzeczywistością.
18. Nie istnieje nic takiego jak prawa czy przywileje poza Prawami Przyrody. Zwierzę upolowane przez głodnego lwa nie ma prawa do życia. Może on jednak uzyskać to prawo dzięki posłuszeństwu instynktom czujności i ucieczki. Podobnie ludzie nie mają prawa do życia, wolności czy szczęścia. Jednak te rzeczy mogą być osiągnięte przez człowieka, jego rodzinę, lud czy przodków ale trzeba pamiętać, że nie są to żadne prawa a tylko nabytki. Co więcej, wartość tych nabytków może być utrzymana poprzez czujność i posłuszeństwo Prawom Natury.
19. Ludzie, którzy nie są przekonani o swej niepowtarzalności zginą.
20. Biała rasa była nękana najazdami i brutalnymi atakami ludów
zamieszkujących Afrykę i Azję przez tysiące lat. We?my na przykład Attylę i Hunów, którzy najechali Europę w piątym wieku gwałcąc, rabując, i zabijając ludzi od Alp do Bałtyku i Morza Kaspijskiego. Scenariusz powtórzył się osiemset lat pó?niej kiedy Europę najechali Mongołowie Czyngis Hana (Genghis Khana). (Zauważ, że amerykańscy Indianie nie są rodowitymi Amerykanami ale rasowo są Mongołami). W ósmym wieku, setki lat zanim Murzyni zostali przywiezieni do Ameryki, Maurowie z Północnej Afryki o pomieszanym rasowo pochodzeniu najechali Portugalię, Hiszpanię i część Francji. Tak więc próba zrzucenia odpowiedzialności i nazywanie Białych ludzi oprawcami cywilizacji jest chybiona z powodu faktów historycznych oraz Prawa Natury, które przeczy współczuciu innym gatunkom (odmianom). Faktem jest, że wszystkie rasy zawdzięczają nieskończenie wiele geniuszowi ludów Aryjskich.
21. Ludzie, którzy pozwalają ludziom należącym do innej rasy mieszkać razem z nimi zginą, ponieważ nieuchronnym rezultatem rasowej integracji jest mieszanie genów, które niszczy cechy charakterystyczne i istnienie rasy. Przymusowa integracja jest rozmyślnym i złośliwym ludobójstwem. W szczególności dotyczy to rasy Białej, która należy w świecie do mniejszości. 22. Rasa czy gatunek nie są oceniane w kategoriach lepszy czy gorszy ale ze względu na wolę i zdolność przetrwania.
23. Polityczne, ekonomiczne oraz religijne systemy mogą być zniszczone a pó?ne przez ludzi odbudowane. Śmierć rasy jest wieczna.
24. Żadna rasa nie może bez końca kontynuować swego istnienia bez terytorialnych imperatywów propagujących, chroniących i promujących swój własny rodzaj.
25. Ludzie pozbawieni kultury, żyjący sami dla siebie zginą.
26. Natura ustanowiła pewien rodzaj antypatii między rasami i gatunkami, aby zachować indywidualność i istnienie każdego z nich. Pogwałcenie terytorialnego imperatywu niezbędnego do przeżycia prowadzi albo do konfliktu albo do przemieszania.
27. Nienawiść do innych ras nie jest niczym konstruktywnym. Jednak separacja jest niezbędna do zachowania istnienia własnej rasy. Należy jednak nienawidzić czystą i doskonałą nienawiścią tych, którzy zdradzają własną rasę i oddają się praktykom prowadzącym do zniszczenia kulturowej i rasowej wyjątkowości danej rasy i narodu.
28. Koncepcja wielorasowego społeczeństwa gwałci każde Prawo Natury mówiące o zachowaniu gatunku.
29. Koncepcja równości jest jawnym kłamstwem. Niszczy ona każdą lepiej rozwiniętą rasę, naród czy kulturę. Aby koń pracujący na roli biegł tak szybko jak koń wyścigowy trzeba by okaleczyć konia wyścigowego i odwrotnie, aby koń wyścigowy ciągnął pług z taką samą siłą jak koń roboczy, trzeba by okaleczyć konia roboczego. W obydwu przypadkach ceną równości jest zniszczenie doskonałości.
30. Rasowy i gatunkowy instynkt samozachowawczy jest podyktowany przez Naturę.
31. Instynkt jest doskonałym mechanizmem stworzonym przez Naturę w celu zapewnienia możliwości przetrwania każdej rasy i gatunku.
32. Krzyżowanie ras jest i zawsze było największym zagrożeniem dla przetrwania Aryjskiej rasy.
33. Współczucie dla osobników innego gatunku jest wbrew Prawom Natury czyli dokładniej mówiąc jest samobójstwem. Jeśli wilk chciałby ocalić owcę przed lwem zostałby zabity. Dzisiaj widzimy Białego człowieka płacącego tak wysokie podatki, że nie może sobie pozwolić na dzieci. Podatki są wysokie, aby starczyło na wykarmienie milionów nie-białych, z których wielu żąda, aby ostatnia Biała kobieta rodziła ich dzieci. Tak jak widać człowiek jest podmiotem wszystkich Praw Natury. Nie ma to nic wspólnego z moralnością, nienawiścią, dobrem czy złem. Natura nie uznaje koncepcji dobra i zła w stosunkach między gatunkami. Jeśli lew zjada owcę to jest to dobre dla lwa i złe dla owcy. Jeśli owca ucieknie i lew głoduje to jest to dobre dla owcy i złe dla lwa. Tak więc jak widać to samo zdarzenie można jednocześnie nazwać dobrym i złym. Jest to rzeczą niemożliwą, bo w Naturze nie ma żadnych sprzeczności.
34. Instynkt prowadzący do seksualnego zjednoczenia jest częścią doskonałego mechanizmu Natury służącego przetrwaniu gatunku. Budzi się on we wczesnym okresie życia i często jest aktywny aż do pó?nego wieku. Nie może być tłumiony, a jego cel czyli reprodukcja, udaremniany. Trzeba zrozumieć, że nasze kobiety od tysięcy lat rodziły dzieci w młodym wieku. Obecnie, w celu dostosowania się i współzawodniczenia w obcej kulturze, kobiety zaprzeczają swoim obowiązkom i instynktom podyktowanym przez Naturę. Ucz się odpowiedzialności ale także rozumienia. Życie rasy ma swoje ?ródło w łonie kobiety. Ten, który chce oceniać musi najpierw zrozumieć różnicę pomiędzy tym, co jest dobre a co złe.
35. Homoseksualizm jest zbrodnią przeciwko Naturze. według Jej praw celem instynktownego dążenia do zjednoczenia seksualnego jest reprodukcja, a tym samym zachowanie gatunku. Niepohamowany instynkt seksualny mężczyzn musi być skierowany do kobiet w celu posiąścia ich. W parze z tym musi iść siła i moc, które niezbędne są do utrzymania kobiety.
36. Pornografia poniża i hańbi Naturę. Piękna naga kobieta to sztuka. Kamera między jej nogami to pornografia.
37. Jeśli mężczyzna nie będzie walczył aż do śmierci o swoją kobietę, jego rasa zginie. Każdy Biały mężczyzna cechujący się zdrowym instynktem czuje odrazę i rewulsję widząc Białą kobietę z mężczyzną innej rasy. Obecnie ci, którzy kontrolują media uczą, że jest to złe i że należy się tego wstydzić i zwalczać. Nazywają to rasizmem. Każdy -izm na przykład "nacjonalizm" oznacza sprzyjanie własnej rasie. Rasizm znaczy po prostu sprzyjanie i chronienie życia własnej rasy. Jest to być może najdumniejsze słowo jakie istnieje. Każdy człowiek, który sprzeciwia się tym instynktom występuje przeciwko Naturze.
38. Jeśli naród, kultura, rasa czy cywilizacja jest chora wtedy polityczne różnice zdań i tradycyjne wartości będą przez inkwizytorów, odznaczających się szowinistycznym patriotyzmem, nazywane i prześladowane jako haniebne zbrodnie.
39. Ludzie ignorujący swą przeszłość, kalają tera?niejszość i niszczą przyszłość.
40. Rasa musi czcić i szanować ponad wszystko tych, którzy oddali życie albo wolność dla swego ludu.
41. Lud czyli członkowie rasy stanowią Naród. Lojalność rasowa zawsze musi przekraczać geograficzne i państwowe granice. Jeśli ta prawda zostanie zrozumiana nastąpi kres bratobójczych wojen. Wojny nie mogą być toczone na korzyść innych ras.
42. Wodzowie narodu nie są władcami ale sługami i strażnikami. Ich celem nie może być zysk osobisty. Wybierajcie tylko tych, którzy nie mają żadnego interesu w gromadzeniu dóbr materialnych.
43. Wybierajcie i osądzajcie swoich przywódców. Ci, którzy dążą do ograniczenia władzy rządu są lud?mi dobrego serca i sumienia. Ci, którzy pragną wzmocnienia i rozszerzenia władzy są tyranami.
44. Żaden rząd nie może nigdy niczego nikomu dać nie odebrawszy uprzednio czegoś komuś innemu. Rząd jest ze swej istoty zalegalizowanym braniem. Rząd jest koniecznym obciążeniem pomagającym w utrzymaniu obrony narodowej i wewnętrznego porządku.
45. Konstytucja Narodu, czyli podstawowe fundamentalne prawo nie może być poprawiane żadną inną metodą jak tylko jednomyślną zgodą wszystkich zainteresowanych stron. W przeciwnym wypadku zostaną otwarte drzwi dla najbardziej niebezpiecznej formy rządów - demokracji.
46. W demokracji ci, którzy kontrolują media a tym samym umysły wyborców mają władzę o jakiej nie śnili królowie ani dyktatorzy.
47. Najprostszy sposób opisania demokracji: trzech ludzi w rządzie, każdy ma jeden głos. Dwaj z nich głosują , aby ukraść własność tego trzeciego.
48. Pó?niejsze stadia demokracji są wypełnione zagranicznymi wojnami, ponieważ każdy upadający system próbuje ratować się najeżdżając inne narody. 49. W demokracji to, co jest legalne mało kiedy jest moralne, a to, co moralne jest często nielegalne.
50. Z demokracją nierozerwalnie związany jest jakiś silny człowiek. Niektórzy nazywają go dyktatorem. Jest to jedyny sposób zaprowadzenia porządku w chaosie spowodowanym przez demokrację. Wybierajcie swoich silnych mądrze! Musi być on strażnikiem narodu z powołania. Musi dowieść, że jego jedynym celem jest zachowanie swego Ludu. Jego ostatecznym celem musi być zachowanie praw ustanowionych na podstawie doskonałych Praw Przyrody. Nie wybierajcie go na podstawie jego słów. Wybierajcie tego, który poświęcił wszystko w walce z tyranią, tego, który przetrwał i zwyciężył. To jest wiarygodny dowód jego wartości.
51. System władzy zrobi wszystko niezależnie od tego jak brutalnych czy skorumpowanych metod musiałby użyć.
52. Tyrania nie może być obalona bez użycia siły.
53. Ci, którzy popełniają zdradę ukrywają swoje czyny pod płaszczykiem patriotyzmu.
54. Propaganda jest głównym składnikiem wszystkich systemów władzy świeckiej i religijnej. Fałszywa propaganda jest głównym składnikiem systemów władzy bez zasad. Wszystkie systemy władzy usiłują przekonać ludzi, iż dany system jest dobry, sprawiedliwy, korzystny i szlachetny oraz warty uwiecznienia i obrony. Im propaganda jest bardziej szowinistyczna, tym bardziej podejrzane są jej prawdziwe cele i zamierzenia.
55. Władza polityczna jest stworzona i utrzymywana siłą.
56. System władzy świecki czy też religijny jeśli używa wzniosłych haseł patriotyzmu albo wymaga nadmiaru słów i retoryki do przekonania ludzi o swej wartości oraz do utrzymania się przy życiu jest zamaskowaną tyranią.
57. Propaganda jest usankcjonowaną i niezbędną bronią w każdej walce. Odwołanie się do uczuć, prostota, powtórzenia, zwięzłość to cechy, które zapewniają propagandzie sukces. jeśli ludzie wierzą w to, w co chcą wierzyć i jeśli wierzą w to, co uznają za korzystne dla siebie trafna propaganda musi odwołać się do interesów tych do których jest kierowana.
58. Tyrania uczy CO myśleć; wolni ludzie uczą się JAK myśleć.
59. Strzeż się ludzi, którzy powiększają swój majątek dzięki słowom. Szczególnie strzeż się prawodawców i duchownych, którzy przeczą Prawu Natury.
60. Patriota doprowadzony do lochów inkwizycji czy też pod topór egzekutorów będzie najgłośniej potępiany przez swych wcześniejszych przyjaciół i sprzymierzeńców. W ten sposób chcą oni uniknąć takiego samego losu.
61. Słodka Bogini Pokoju żyje pod skrzydłami Boga Wojny.
62. Podstawowe prawo Narodu ma do spełnienia dwa zadania. Po pierwsze musi wyrażać z bezbłędną i nieodwołalną tożsamość homogenicznej rasowej i kulturowej grupy tych, dla których dobra jest stworzona oraz po drugie dowodzić, iż ciągłe istnienie Narodu jest korzystne dla danej grupy.
63. Rasa albo kultura, która pozwoli, aby inni mieli wpływ lub kontrolowali niżej wymienione sfery ich życia zginie: organy informacji, system edukacji, instytucje religijne, biura polityczne, produkcje pieniędzy, system sądowniczo-prawny, instytucje kulturalne, życie ekonomiczne.
64. Sprawiedliwe prawa nie wymagają wyjaśnień. Są one nieodwołalne w swej prostocie i precyzji.
65. Słowo mówione jest w stanie pobudzić ludzkie emocje w o wiele większym stopniu niż słowo pisane. Dlatego właśnie rządzący tyrani w sposób bardziej gwałtowny reagują na zgromadzenia dysydentów niż na książki czy pamflety.
66. Organiczne prawo Narodu czy w ogóle jakiekolwiek prawo jak dokładnie tak słuszne i stosowne jak wola i siła, która je popiera.
67. Nieuzbrojony i nie wojowniczy Lud zostanie prędzej czy pó?niej w taki czy inny sposób zniewolony.
68. Niektórzy mówią, że pióro jest silniejsze od miecza. Prawdopodobnie mają racje. Ale mimo tego słowo bez miecza nic nie znaczy.
69. Tyranie są przeważnie budowane krok po kroku i starannie ukrywane i maskowane przy pomocy wzniosłej retoryki.
70. Różnica pomiędzy patriotą i terrorystą jest kontrolowana i ustalana przez mass media.
71. Sądy i oceny przywódców i strażników narodu muszą być zgodne z naturalnym prawem i rozumem.
72. Materializm jest czymś niegodnym i niosącym zniszczenie. Strażnicy Narodu muszą nieustannie ostrzegać i sprzeciwiać się materialistycznym nastrojom w Narodzie. Osiągnięcie w sposób uczciwy dóbr materialnych niezbędnych do życia rodziny na godziwym poziomie jest rzeczą właściwą i pożądaną. Wyzysk, szczególnie ten przybierający postać lichwiarstwa, jest siłą niszczącą Naród.
73. Materializm prowadzi ludzi do szukania sztucznego statusu poprzez majątek i własność. Prawdziwy społeczny status jest pochodną służby dla Rodziny, Rasy i Narodu.
74. Materializm prowadzi do zbytecznej konsumpcji, która w odpowiedzi prowadzi do pogwałcenia Natur i zniszczenia środowiska. Jest to nienaturalne zachowanie. Prawdziwi strażnicy Narodu muszą być odporni na niszczące działanie materializmu.
75. Funkcją sprzedawcy jest dostarczanie metod wymiany. Kupiec, który proponuje zbyteczną konsumpcję i materializm nie może być tolerowany. 76. Jedyną, zgodną z prawem, funkcją pieniądza jest bycie środkiem wymiany i utrzymywania wartości. Wszystkie inne sposoby używania pieniędzy takie jak inżynieria społeczna, spekulacje, inflacja i w szczególności lichwiarstwo są sprzeczne z prawem. lichwiarstwo pod każdym względem jest straszną zbrodnią i nie może być tolerowane.
77. Naród z arystokracją pieniądza, prawników i handlowców stanie się tyranią.
78. Oto najprostszy opis centralnego systemu bankowego opartego na lichwiarstwie: bankierzy żądają własności Narodu jako gwarancji przy udzielaniu pożyczek. Pó?niej trzeba oddać im więcej niż oni wcześniej pożyczyli. Tak więc ostatecznie bankierzy foreclose of the nation.
79. Lichwiarstwo, inflacja oraz wysokie podatki są kradzieżą przez podstęp niszczącą morale Narodu.
80. Dobra zdobyte bez wysiłku czy też uczciwej pracy są zazwyczaj ?le używane.
81. Nic w Naturze nie jest statyczne. Albo coś rozwija się i wzrasta albo chyli się ku upadkowi i ginie.
82. Na szacunek trzeba sobie zasłużyć. Nie można go żądać ani kupić.
83. Unikaj irytujących (vexatious) ludzi. Ich trucizna zatruje też i ciebie.
84. Samodyscyplina jest znakiem wartości człowieka.
85. Pogoda ducha pomimo niepomyślnego losu jest jedyną miarą człowieka.
86. Głupiec ocenia ludzi po ich słowach. Mądry człowiek ocenia innych po ich czynach i osiągnięciach.
87. W stosunkach pomiędzy lud?mi tak jak w przyrodzie reakcja jest odpowiedzią na każdą akcję. To, co my sadzimy będzie zebrane jeśli nie przez nas to przez innych.
88. Niżej wymienione rzeczy to pewne oznaki chorego lub umierającego Narodu. Jeśli zauważysz chociażby jeden z nich jest to dowód na to, że twoi strażnicy dopuszczają się zdrady:
(a) mieszanie ras
(b) niszczenie jedności rodziny
(c) zbyt wysokie podatki
(d) korupcja prawa
(e) niewola i terror wobec tych, którzy chcą ustrzec Naród przed błędami
(f) niemoralność, alkoholizm, narkomania
(g) dzieciobójstwo (zwane powszechnie aborcją)
(h) niszczenie waluty poprzez inflację albo lichwiarstwo
(i) propagowanie obcych kultur oraz jednoczesne spychanie na bok kultury
rodzimej (j) materializm
(k) udział w zagranicznych konfliktach
(l) strażnicy i przywódcy goniący za bogactwem i sławą
(m) homoseksualizm
(n) religia nie oparta na Prawie Natury

3 czerwiec 2007

przesłała Elzbieta 

  

Archiwum

Historia, która niczego nie uczy
maj 6, 2004
Artur Łoboda
Teraz kolej na ziemię rolną
luty 18, 2008
Artur Skoneczko
Zakłamany, czy głupi - Nałęcz
wrzesień 29, 2003
Nowe państwo w Europie - Prussia?
listopad 2, 2004
ks. prof. Czesław S. Bartnik
Czy Sankcje Karne Dadzą Iranowi Przewagę?
czerwiec 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Żydokomuna
listopad 8, 2004
Artur Łoboda
Józef Piłsudski
Wezwanie do zgody i jedności

grudzień 10, 2002
zaprasza.net
List Layli Anwar do Saddama Husseina.
styczeń 9, 2007
tezlav von roya
Życzenia noworoczne
styczeń 2, 2003
Prezydenckie menu
wrzesień 5, 2003
www.dziennik.krakow.pl

Kongres Amerykański zezwolił prezydentowi USA na rozpoczęcie wojny przeciwko Irakowi


marzec 6, 2003
Spalona pozycja spalona?
styczeń 19, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Historyczna Perspektywa Chrześcijan i Muzułmanów
kwiecień 21, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Lekarz na trzech etatach, a chory biega i płaci...
marzec 10, 2006
Adam Sandauer
2008.05.31. godz 2400 Serwis wiadomosci
czerwiec 2, 2008
tłumacz
Sąd Boży
sierpień 12, 2003
przesłała Elżbieta
Syn nie może odpowiadać za czyny ojca
maj 18, 2003
Adam
Przyznanie się do błędu
lipiec 5, 2005
Co piszą inni
listopad 20, 2007
( . ) bez podpisu
Kraków - Najbardziej rozpoznawalne miasto świata
listopad 11, 2007
interia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media