ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi 

 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
więcej ->

 
 

KOPZ "Placówka"

KOPZ "Placówka"

W dniu 4 sierpnia 2003 r. w Gnie?nie-Dalkach odbyło się posiedzenie prezydium RadyGłównej Komitetu Obrony Polskiej Ziemi "PLACÓWKA" pod przewodnictwem Ryszarda Majewskiego. Przedmiotem obrad było podsumowanie przebiegu referendum w sprawie akcesji Polski do UE oraz sytuacja społeczno-polityczna w Polsce w dwa miesiące po referendum."PLACÓWKA" zapowiada mobilizacje swoich zwolenników oraz podjęcie działań w celu ogólnonarodowego sprzeciwu wobec treści konstytucji UE. Od września br. KOPZ "PLACÓWKA" podejmie działania dla konsolidacji ruchu chłopskiego i wszystkich polskich organizacji patriotycznych w celu odrzucenia postanowień konstytucji UE likwidującej suwerenność Polski. Prezydium KOPZ "PLACÓWKA" z dniem 4 sierpnia 2003 r. inicjuje powstanie w Gnie?nie Miejsca Pamięci Martyrologii Narodu Polskiego i Narodów Słowiańskich. Ponad tysiącletnia historia zmagań narodów słowiańskich z próbami ich eksterminacji na terenie od Łaby do Uralu , od Bałtyku po Morze Śródziemne wymaga wreszcie dokumentacji i ukazania tej najstraszniejszej hekatomby chrześcijańskiej Europy, bezpośredni sprawcy( Niemcy ), czy pośredni inicjatorzy( judeo-masońscy globaliści) chcą ukryć i uznać jej dotychczasowy przebieg za niebyły. Pozwala im to kontynuować tę barbarzyńską działalność w nowej unijno -europejskiej postaci ."Placówka" bedzie zawsze występować przeciwko narzucenie Narodowi Polskiemu i Narodom Słowiańskim euro-atlantyckiej amnezji."PLACÓWKA" zawsze będzie przeciwko eksterminacji Narodu Polskiego i bratnich Narodów Słowiańskich.

W imieniu prezydium Rady Głównej KOPZ " PLACÓWKA" :

Ryszard Majewski - przewodniczacy
Jan Piwowarski - wiceprzewodniczacy
Kamil Matuszewski - sekretarz
Paweł Ziemiński - czł. prezydium d/s mediów
Grzegorz Krasiński - spec. d/s gospodarczych
7 sierpień 2003

przesłała Elżbieta 

  

Archiwum

Kanadyjskie przypadki wojenne w Afganistanie
październik 5, 2006
Wiesław Kwaśniewski
Dzisiaj mam urlop
lipiec 27, 2008
Marek Jastrząb
Elegia na Bronka Wildsteina
maj 14, 2006
tadeusz
Bush "ostrzega" przed trzecią wojną światową
październik 31, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Po referendum. Co dalej?
czerwiec 10, 2003
"Jakub Mariawicz"
Nie ma jak zawodówka
styczeń 26, 2006
Artykół cenzurowany:``89
sierpień 2, 2006
Marek Olżyński
Historyk niepokorny
marzec 22, 2003
Jerzy Robert Nowak
Nieodpowiedzialni Anglosasi
marzec 18, 2009
Goska
Przewodnicząca organizacji zrzeszającej ofiary 9-11 zwolniona po ujawnieniu jej kłamliwych zeznań
październik 7, 2007
BIBULA
Świadek koronny
listopad 15, 2004
Artur Łoboda
Zaginiona -poszukiwana
kwiecień 29, 2006
przesłał Marek Olżyński
Przegrana "Polski Michnika"
marzec 12, 2005
przesłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Rząd PO-PiS czyli nieudacznicy wracają
październik 19, 2003
Adrian Dudkiewicz
Chłop w amoku
marzec 15, 2004
Ewa
http://dd.tradepress.com.pl/
luty 25, 2005
ala
Profesor Terrorysta, Czy Pochopne Oskarżenia?
grudzień 8, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Przeproście naród agresorów za pomyłkę
czerwiec 18, 2004
(PAP)
Dość mitów na temat Radia Maryja !
styczeń 30, 2007
czytlenik PNLP
Nie tylko Europejczykom odbiło
kwiecień 30, 2003
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media