ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
więcej ->

 
 

Prawnicze szambo


Prokurator Anna Baranowska, która prowadziła śledztwo w sprawie Grzegorza Wieczerzaka, ukryła część istotnych dokumentów.

Obecnie w jej sprawie toczy się postępowanie służbowe - dowiedziało się "Życie Warszawy".

Prokuratura w Poznaniu bada w postępowaniu służbowym wpływ przełożonych na decyzje podejmowane przez prokurator Baranowską. Postępowanie jest objęte tajemnicą.

Jak się dowiedziało "ŻW", postępowanie zostało wszczęte po tym, jak wyszło na jaw, że ukryła ona część dokumentów dotyczących istotnych okoliczności związanych z prywatyzacją PZU. Dotyczyły one m.in. słynnego raportu "Kobra", przygotowanego przez firmę audytorką Deloitte &Touche, w sprawie nieprawidłowości w PZU Życie za czasów prezesury Grzegorza Wieczerzaka. Schowane dokumenty dotyczyły także biegłej Jadwigi Młynarczyk, która sfałszowała opinię w sprawie rzekomych strat poniesionych przez PZU Życie.

W związku ze wszczęciem postępowania Baranowska została odwołana z funkcji wizytatora - nadzorowała podległe Prokuraturze Apelcyjnej jednostki.

Prywatyzacją PZU zajmowała się Prokuratura Okręgowa w Warszawie. W grudniu 2001 roku do Prokuratury Apelacyjnej skierowano wniosek o przedłużenie śledztwa, co poparła, nadzorująca to postępowanie, Marzena Kowalska, zastępca Prokuratora Okręgowego. Nieoczekiwanie Kowalska w 2002 roku została odwołana przez Zygmunta Kapustę, prokuratora apelacyjnego. "Wiedział, że będzie walczyła o kontynuowanie śledztwa w sprawie prywatyzacji" - mówi rozmówca "ŻW" z Prokuratury Krajowej. Prokuratura Apelacyjna poleciła umorzyć postępowanie.

W tym roku zapadła decyzja o przekazaniu akt umorzonych postępowań w sprawie prywatyzacji PZU do Prokuratury Apelacyjnej w Gdańsku. "W materiałach śledztwa są istotne dokumenty mogące świadczyć o wpływie byłej minister sprawiedliwości Barbary Piwnik na decyzję o umorzeniu śledztwa odnośnie prywatyzacji spółki" - powiedział "ŻW" jeden z gdańskich prokuratorów.

18 marzec 2005

PAP 

  

Archiwum

AMERYKANIZM
listopad 14, 2007
przesłała Gośka
Obóz pięknej Polski?
kwiecień 29, 2007
Remigiusz Okraska
"Tarcza" uczyni polskę zakładnikiem!
maj 12, 2007
Tadeusz Samitowski
Służba Polsce
kwiecień 17, 2003
przesłała Elżbieta
Ale ciemnota i cenzura w Polsce!
styczeń 30, 2003
antyCENZOR
Błędy w kultowym słowniku!
maj 10, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Muzeum Polskie w Rapperswilu zagrożone likwidacją
maj 31, 2008
PAP
Cadbury wycofuje tysiące batonów
wrzesień 14, 2007
PAP/AFP
Gwałcenie Praw Obywatelskich
styczeń 30, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Prawda o Powstaniu Warszawskim liwidacja Panstwa Podziemnego!
październik 1, 2006
Bogdan ps.Trzy Radla A.K. Lat 17
Ojciec
listopad 1, 2008
Marek Jastrząb
Polsko! Twoja zguba w Rzymie!
grudzień 1, 2006
PNLP
Nie dla tarczy- Redakcja "Magazynu- Obywatel"
luty 20, 2007
marduk
"Prywatyzacja" polskich hut stali
sierpień 1, 2003
zn
Galilee Flowers - new updated edition
wrzesień 28, 2005
Jak dolar stał się słabą walutą?
wrzesień 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Marek Pol, minister infrakłamstwa
grudzień 23, 2002
zaprasza.net
Kto je?dzi po naszych drogach?
maj 6, 2007
Marek Komorowski
W R Ó G
grudzień 2, 2006
Dariusz Kosiur
Zbrodnia 0,87 promila czyli wezwanie do polowania na aparat terroru braci K.
marzec 9, 2007
Polak, anrykomunista, demokrata
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media