|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith |
|
| Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. |
|
| Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie |
|
| |
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
| Ubezpieczenie od szczepień na kowida |
|
| Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| The Corbett Report |
|
| Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
więcej -> |
|
Rząd zajmie się strategią
Dla polskiego sektora energetycznego śmierć
|
|
Rząd zajmie się zaktualizowanym programem wdrażania rynku energii oraz restrukturyzacji i prywatyzacji sektora elektroenergetycznego 28 stycznia - poinformował w czwartek minister skarbu Sławomir Cytrycki.
"Według mojej wiedzy, program energetyczny ma być przedmiotem obrad rządu w najbliższy wtorek, 28 stycznia" - powiedział Cytrycki na pierwszej po powołaniu go na stanowisko konferencji prasowej.
Według wcześniejszych informacji Ministerstwo Skarbu, kierowane jeszcze przez poprzedniego ministra Wiesława Kaczmarka, w programie restrukturyzacji sektora planuje przyspieszenie prywatyzacji elektrowni i elektrociepłowni. Większość tych spółek ma być sprzedana inwestorom w latach 2003-04.
Utworzony w 2000 roku Południowy Koncern Energetyczny SA ma w latach 2003/2004 trafić na giełdę.
Oprócz PKE powstać ma także grupa BOT, druga duża grupa producentów energii elektrycznej.
W skład BOT wchodzić ma Elektrownia Bełchatów SA, Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów SA, Elektrownia Opole SA, Elektrownia Turów SA i Kopalnia Węgla Brunatnego Turów SA.
Prywatyzacja BOT rozpocząć ma się jednak nie wcześniej niż w 2004 roku.
Program zakłada kontynuowanie prac nad konsolidacją spółek dystrybucyjnych. Jako pierwsza powstanie grupa P-5 (skupiona wokół Energetyki Poznańskiej SA).
Pozostałe spółki dystrybucyjne będą konsolidowane w obrębie trzech grup: L-6 (spółką przejmującą mają być Lubelskie Zakłady Energetyczne SA), K-7 (Zakład Energetyczny Kraków SA) oraz W-5 (Zakład Energetyczny Wrocław SA).
W wyniku tej konsolidacji w Polsce działać ma siedem spółek dystrybucyjnych, każda z kilku-kilkunastoprocentowym udziałem w rynku.
Resort skarbu chce wzmocnić kapitałowo Polskie Sieci Elektroenergetyczne SA przez wniesienie do nich akcji Elektrociepłowni Gorzów SA.
Ministerstwo Skarbu chce dokapitalizować Południowy Koncern Energetyczny SA akcjami Zespołu Elektrowni PAK SA i Elektrowni Stalowa Wola.
(PAP)
Komentarz
Paserzy rządowi sprzedali kiedyś banki. Z tego powodu płacimy dziś najwyższe na świecie stawki za obsługę bankową.
Paserzy rządowi sprzedali kiedyś telekomunikację i płacimy dziś najwyższe na świecie stawki za korzystanie telefonu i Internetu.
Paserzy rządowi mają ochotę sprzedać sektor energetyczny.
Nie ujdzie im to płazem.
|
|
24 styczeń 2003
|
|
Adam Zieliński
|
|
|
|
HEROINA à la Newsweek – moda marynarzy i artystów
styczeń 24, 2007
Zbigniew Jankowski
|
Na kolana
wrzesień 26, 2003
Andrzej Kumor
|
MS: Jest porozumienie UniCredit - MSP
kwiecień 6, 2006
|
Wagonowy Business – Businessmana
czerwiec 10, 2006
Dariusz Adamczewski
|
Refleksje szczęściarza
marzec 24, 2008
Marek Ka
|
"Nie"
maj 22, 2008
Marek Jastrząb
|
Indeks ksiąg zakazanych
maj 5, 2008
Artur Łoboda
|
Apel o pracę dla Polaków w UE
kwiecień 4, 2006
|
Dialog Katolików z Żydami. Nie tylko w USA
listopad 28, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Huebnerowe "poczucie odpowiedzialności"
listopad 6, 2003
Piotr Mączyński
|
Putin zagrożony w grze o naftę
październik 1, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wyzysk proletariatu w Szwajcarii i w Polsce
wrzesień 6, 2005
Mirnal
|
Wiadomość która szybko zniknęła z czołówek...
październik 14, 2003
tylko kopista...
|
Palestyna: Wojna domowa Elliota Abramsa
styczeń 10, 2007
Piotr Chmielarz
|
Bohaterowie
styczeń 19, 2009
PAP
|
A może by tak zakaz wyborczego oplakatowania?
styczeń 14, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Kongres Polski Suwerennej żyje!
grudzień 24, 2008
Paweł Ziemiński
|
CYNCYNAT PO POLSKU
kwiecień 30, 2008
Marek Jastrząb
|
Biskupi
wrzesień 22, 2004
|
ZUS story
maj 16, 2003
|
więcej -> |
|