ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi 

 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
więcej ->

 
 

Ratuj się Europo



Janusz Lewandowski niemal na pewno zostanie w przyszłym tygodniu przewodniczącym Komisji Budżetu Parlamentu Europejskiego, zdaniem wielu ekspertów najważniejszego organu zgromadzenia w Strasburgu. Jest jednak warunek: eurodeputowani z Platformy Obywatelskiej nie mogą poprzeć Bronisława Geremka w głosowaniu na przewodniczącego Parlamentu - informuje "Rzeczpospolita".

To dylemat dla wielu polskich posłów. Jerzy Buzek, który także kandydował na europejskiego deputowanego z listy PO, przyznał już, że odda głos na Geremka. Jednak o ile Geremek ma małe szanse na przewodzenie europarlamentowi, o tyle Lewandowski może być swojej nominacji niemal pewien. Porozumienie w sprawie objęcia przez niego kierownictwa Komisji Budżetu zawarła już bowiem Europejska Partia Ludowa, największe ugrupowanie Parlamentu (268 mandatów na 736) z socjalistami, drugim klubem w Strasburgu (200 posłów) - podaje dziennik.

Kierownictwo EPP chce jednak w zamian za poparcie Lewandowskiego lojalności i dyscypliny od polskich deputowanych należących do grupy chadeków. Czyli poparcia na szefa europarlamentu hiszpańskiego socjalisty Josepa Borella, a nie Geremka - informuje "Rzeczpospolita". Głosowanie na szefa Parlamentu jest zaplanowane na jutro, natomiast ostateczna decyzja w sprawie nominacji dla Janusza Lewandowskiego zapadnie w czwartek. Wtedy będzie już wiadomo, jak zachowają się polscy posłowie. Kandydaturę Geremka chce poprzeć grupa europejskich liberałów. Ma ona jednak tylko 89 posłów. Podobne plany wstępnie ogłosili deputowani Prawa i Sprawiedliwości oraz Samoobrony. To jednak wciąż bardzo mało. Przeciw będą zaś głosować deputowani PSL - pisze gazeta.
(PAP)

Psychopata albo złodziej.
Oto poważny dylemat dla Parlamentu Europejskiego.
(zn)
19 lipiec 2004

 

  

Archiwum

Geszefciarze w sutannach i inni
styczeń 14, 2007
Artur Łoboda
Komornik w szpitalu - Długi Służby Zdrowia
luty 14, 2005
Adam Sandauer
Śmierć Saddama Husseina
grudzień 30, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
LIST OTWARTY DO PROKURATURA GENERALNEGO RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
styczeń 21, 2006
Rozmawiałem z Małgorzatą Majewską
wrzesień 19, 2006
Artur Łoboda
Polski nie ma, jest za to "Osten Israel"!
kwiecień 4, 2006
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Uczelnie ku?nią bezrobotnych?
wrzesień 4, 2004
Czym wypełnić pustkę po Papieżu?
kwiecień 11, 2005
Gregory Akko
Masowy eksodus i taka bida lekarzy w Polsce, że aż na medycenę trudno się dostać....
lipiec 14, 2006
Adam Sandauer
Gdzie są profesorowie z dawnych lat ?
listopad 14, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Syjonizm w czasach nazizmu
grudzień 22, 2006
przysłał Piotr Beim
"Przedsiębiorcy powinni nauczyć się zasad unijnego gospodarowania"
grudzień 27, 2002
PAP
Dozywotnia niewola w Unii
kwiecień 21, 2003
przesłała Elżbieta
Niebawem decyzja Polski w sprawie prośby USA dotyczącej MTK
sierpień 27, 2002
PAP
Znawca dziewiąty
sierpień 19, 2002
IAR
Globalna Korupcja
styczeń 26, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Polacy Jako "Kozly Ofiarne" Fałszywego Mitu Żydowskiego w USA
marzec 8, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Sadzawka Mamilli
styczeń 28, 2008
Izrael Szamir
Zarobki w systemie ochrony zdrowia
maj 9, 2006
Adam Sandauer
Kraków ma nową strategię promocji
styczeń 10, 2008
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media