ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Bankructwo Ukrainy 
 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
więcej ->

 
 

Narzędzie Ujarzmiania



Adrian Salbuchi, pisarz argentynski jest autorem takich ksiazek jak „Mozg Swiata: Ukryte Oblicze Glabalizacji,” („El Cerebro del Mundo: la cara oculta de la Globalización,” Córdoba, Argentina, 4te Wydanie, 2003, 472 stron") and „Prawo Dzungli: Dominacja i Zycie w Nowym Porzadku Swiata,” („Bienvenidos a la Jungla: Dominio y Supervivencia en el Nuevo Orden Mundial,” Ediciones Anábasis, Córdoba, Argentina, 2005, 252 stron). Salbuchi opublikowal artykul pod tytulem „Zaklamywanie Historii Jako Narzedzie Ujarzmiania” i jako motto cytuje on George’a Orwell’a, ktory napisal w swojej ksiazce pod tytulem „1984” ze „kto kontroluje przeszlosc, ten kontroluje terazniejszosc; kto ma kontrole nad terazniejszoscia, ten ma kontrole nad przyszloscia.”

Salbuchi cytuje tez pisarza Norberto R. Ceresole – (autora „Falszowanie Rzeczywistosci,” „La falsificación de la realidad”): „Historia nie jest tylko ‘przeszloscia’. Historia nadaje ksztalt udrekom i zmaganiom dzisiejszym. Dlatego historia jest i musi byc widziana z rozmaitych punktow widzenia...Zadaniem czkowieka niezaleznego jest zdawanie sobie sprawy z powiazan historycznego i spolecznego rozwoju. Swiadomosc tego co sie dzieje, musi byc chroniona przed tymi, ktorzy udaja ze mobilizuja sie do walki z ‘absolutnym zlem’ za pomoca ‘absolutnego dobra.’

Salbuchi uwaza ze wiedza o wlasnej historii jest tak wazna dla narodu jak dla jednostki, ktorej potrzebna jest swiadomosc kim jest, skad pochodzi, jakie sa jego korzenie. Osoba pozbawiona tej wiedzy jest bezbronna wobec oszustow i naciagaczy. Podobnie dzieje sie nietylko z narodem pozbawianym pamieci narodowej, ale przy dzisiejszej technolojii przekazu informacji i desinformacji, tez na skale swiatowa w formi „wirtualnej rzeczywistosci.”

Powaznym zagrozeniem Polski jest, wedlug Normana Finkelstein’a, zydowski ruch roszczeniowy, ktory on nazywa „Holocaust Industry” w ksiazce na temat powojennej eksploatacji cierpien Zydow pod okupacja niemiecka w czasie wojny. Eksploatacja ta ma forme mitologii, ktora to mitologia ma za cel zdobywanie dla zydowskich organizacji w USA i dla panstwa Izrael ogromnych sum pienieznych. Po Niemczech i bankach szwajcarskich, teaz jest kolej na Polske.

Finkelstein okresla Izrael jako “terroryste wsrod panstw” (”terrorist State”), czyli jako niebezpiecznego najezdzce, groznego nie tylko dla pokoju Bliskiego Wschodu, ale rowniez dla pokoju calego swiata. Izrael zagraza swiatu za pomoca nuklearnych broni masowego razenia, ktora to bron Izrael posiada za pokorna zgoda USA (po zabojstwie prezydenta Jack’a Kennedy’ego).

Norman Finkelstein i jego przyjaciel profesor Noam Chomsky sa Zydami, anti-sjonistami, ktorzy okreslaja glownych dzialaczy sjonistycznych jako “gangsterow” a inicjatora wprowadzenia slowa „Holocaust,” Elie Wiesel’a jako blazna („resident clown”). Finkelstein pisze, ze zadanie kolosalnych odszkodowan z Niemiec i z Polski jest bezwstydnym szantazem.

Wedlug Fikelsteina “Dogmat Holocaust’u” jest propagowany przez prywatne zydowskie zorganizowane grupy nacisku w rama “Nowego Porzadku Swiata” (“New World Order”) w Nowym Jorku, Lyndnie, Paryzu i w Jerozolimie. "Holocaust Industry" bezwstydnie wyludza wielkie sumy, prywatne i panstwowe dla siebie i dla Izraela, jak tez dla finansowania “uzasadnien” tak ciaglych aktow ludobojstwa i agresji przeciwko Palestynczykom, jak i napasci na takie kraje jak Irak, Iran i Syria. Tak wierc sjonistyczna propaganda oparta jest na zaklamywaniu historii dzis sluzy jako narzedzie ujarzmiania i ograbiania narodow.

www.pogonowski.com
3 styczeń 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Polsat na różowo
czerwiec 4, 2004
Konfrontacja z globalizmem w Europie i w Ameryce
czerwiec 16, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Piesni Wajdeloty unacześniona na Rok 2009
grudzień 31, 2008
Marek Głogoczowski
Głodny Niedżwied? Rosyjski
wrzesień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
W sprawie ataku na WTC
marzec 2, 2007
Artur Łoboda
Koniec układu okrągłostołowego?
marzec 12, 2005
ks. prof. Czesław S. Bartnik
Rewident skarbowy w Radiu Maryja
listopad 28, 2002
PAP
Dokąd zmierza prawo
luty 23, 2007
Marek Olżyński .
Dwie Części Tego Samego Lańcucha
czerwiec 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Traktat Konstytucyjny za trudny na referendum
wrzesień 12, 2003
Metamrfoza Dolara
styczeń 28, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Dyktatura czyni przygotowania
maj 8, 2003
The Sordid Past of Former Polish President Aleksander Kwasniewski
luty 23, 2007
przysłał Iwo Cyprian Pogonowski
Polityczna gra w karty
maj 11, 2005
Duranowski Jan
Gruzja przestrogą dla Polaków w sprawie Tarczy
sierpień 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Benedykt XVI - tylko językowo
kwiecień 20, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Lekcja wychowania obywatelskiego...
listopad 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Obniżka stóp byłaby nieodpowiedzialna"
lipiec 12, 2002
PAP
Łamanie Praw Człowieka Pod Okupacją Izraela
wrzesień 30, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Tylko jedno pytanie
marzec 15, 2008
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media