ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
więcej ->

 
 

Kto się boi moherowej rewolucji(?)


Moherowa rewolucja, czyli umieranie III RP.

Na użytek pseudo intelektualistów, którzy jeszcze zostali w PO ( PO- to ugrupowanie, które poniosło Potwornie Ogromną klęskę), inni pseudo artyści (tych mnogo, aż mdli od tej sztuki) rzucili hasło – moherowi. Zwłaszcza wdzięcznie brzmi to z ust złotoustego Jana Marii Rokity. Jego „Cierpię, bo nie rozumiem” (z akcentem na spółgłoskę „r”) jest dobitnym przykładem tego, że dziś ten populistyczny polityk bardzo żałuje, iż nie udała się jemu - jak przysłowiowemu Rokicie - sztuka sprzedania skóry, tak aby inni się nie zorientowali. Ze słów, które słyszeliśmy w wywiadzie dla Moniki Olejnik - Do naprawy życia publicznego w Polsce potrzeba siły i odwagi. A tego ten rząd nie ma i mieć nie może - mówi Jan Rokita, wyłania się pozornie wielka troska o rzekomą niemoc tych, co przejęli władze. Mniejsza o niedoszłego premiera z Krakowa.

O wiele ciekawszym zjawiskiem jest były prezydent Lech Wałęsa. W udzielonym dla „Lidove Nowiny” wywiadzie stwierdził, iż Lech i Jarosław Kaczyńscy nie mają mandatu by zmieniać konstytucję (?) Wyraził swoją opinię, że w Polsce wcale nie ma więcej afer czy większej korupcji niż gdzie indziej (?)

Próba minimalizowania wygranej PiS-u i Lecha Kaczyńskiego w udzielonej wypowiedzi dla czeskiej gazety przez Lecha Wałęsę: Kaczyńscy nigdy nie pogodzili się z tym, że walczyli za demokrację, ale demokracja nigdy ich nie wybrała. Nie wybrała ich tak naprawdę nawet teraz. Połowa Polaków nie uczestniczyła w wyborach, dlatego Kaczyńscy nie mają mandatu, aby na przykład zmieniać konstytucję. O tym nie wolno zapominać. świadczyć może jedynie o niskiej kulturze osobistej Wałęsy, o jego braku poszanowania prawa i zupełnym niezrozumieniu zasad demokracji. Zresztą o tym akurat mogłem przekonać się osobiście w ubiegłym roku. Jaka zatem tak naprawdę była rola Lecha Wałęsy, kiedy ten był prezydentem RP?

Co łączy owych panów, których fragmenty publicznych wypowiedzi pozwoliłem sobie przytoczyć? Otóż łączy ich jedno - STRACH.

Wałęsa dziś nie ma ( na całe szczęście) tego komfortu, jak za czasów własnej prezydentury, kiedy dopuścił się formy jawnego dyktatu, doprowadził do obalenie rządu Jana Olszewskiego- sam brał w tym udział. Szok wywołała lista agentów zajmujących najwyższe funkcje w państwie. Ujawnione pseudonimy „Malwa”, „Tulipan”, „Aleksander”, „Carex”, „Lech” wywołały natychmiastową reakcję ludzi, których problem dotyczył. Na tajnym nocnym posiedzeniu Wałęsa mówi: Wy nie wiecie jak daleko ONI, oni sięgają. Trzeba podjąć błyskawiczne działania , natychmiast, natychmiast dzisiaj...Dzisiaj, natychmiast dzisiaj. Ja jutro nie mogę ich widzieć...

Realizacja uchwały Sejmu z dnia 4 czerwca 1992 roku nie doszła do skutku. Dziś w obawie, że to jednak może nastąpić, siewcy niepokoju i piewcy kłamstwa występują publicznie w różnych miejscach. Szukają sposobności i miejsca, w którym można by podłożyć zarzewie ognia. Dziwić może również fakt, że udział biorą w tej hucpie politycznej niektóre media. Dają tym samym jednoznaczną odpowied?- dla kogo przez te wszystkie lata pracowały i przez kogo były finansowane.

Strach. To jest to, co dziś spędza sen z powiek postkomunistom i ich popleczników. Obawiają się, że za chwilę rozsunie się kurtyna spowijająca scenę polityczną III RP. Użyte przez elektryka, który została prezydentem określenie „ONI” na nocnym tajnym posiedzeniu dotyczyło tych , którzy dziś mają władzę. Oby z niej mądrze potrafili korzystać dla dobra tego narodu i oby w żaden sposób nie dali się uwikłać w socjalistyczny spisek niemoherowców z Brukseli.

Prześmiewcza, obra?liwa formuła „moherowa” władza, „moherowa” rewolucja jest wyrazem bezsilności, jaka towarzyszy tym, którzy hołubią innym nakryciom głowy...


Starogard 2005-11-12

12 listopad 2005

Marek Olżyński 

  

Archiwum

W struktury Europy wejd?my z Bogiem, Ojczyzną i bez honoru
grudzień 26, 2002
zaprasza.net
Prywatyzacja edukacji według PO
październik 26, 2008
Elzbieta
Uczciwość nie popłaca
czerwiec 12, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Ataki na polskość
wrzesień 8, 2007
..
Kielce 1946 Fejgin: „Pogromy i inne fortele”
lipiec 5, 2006
Robert Malewicki
KONGRES POLSKI SUWERENNEJ - WEZWANIE O MORATORIUM
marzec 6, 2004
Polskie Niezależne Media
styczeń 8, 2006
zaprasza.net
Komu pomoże al-Kaida?
listopad 5, 2006
tadeusz
Esbecki sposób na "wycofywanie się rakiem"
lipiec 15, 2003
Mali i duzi
sierpień 5, 2003
Andrzej Kumor
Szokujący Moment w Historii Demokracji USA
grudzień 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Zatupanie murów Jerycha
październik 8, 2003
Artur Łoboda
Liban a doktryna Geremka
sierpień 5, 2006
Adam Wielomski
Walka z korupcją: ani programów, ani pieniędzy (gdzie się podziały ?)
sierpień 15, 2002
"Polityka"
Geje pomiędzy ofiarami
luty 5, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Teozofia Filona z Aleksandrii jako podstawa poznawcza nauki i cywilizacji Zachodu
listopad 10, 2004
Marek Głogoczowski
Majcher
marzec 9, 2005
Sejm: oklaski dla francuskiego ministra rolnictwa
lipiec 26, 2002
IAR
Czyżby Początek Buntu w Ameryce?
listopad 19, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Bicz na nieuczciwych szefów korporacji w USA
sierpień 14, 2002
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media