ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
więcej ->

 
 

KONGRES POLSKI SUWERENNEJ - WEZWANIE O MORATORIUM


Do Posłów, Senatorów i Prezydenta Rzeczypospolitej

Panowie Posłowie i Senatorowie, podejmując się sprawowania mandatu ślubowaliście:


" - rzetelnie i sumiennie wykonywać obowiązki wobec Narodu, strzec suwerenności i interesów Państwa,
- .. przestrzegać Konstytucji i innych praw Rzeczypospolitej Polskiej"

a Pan Panie Prezydencie przysięgał:

" -..dochowam wierności postanowieniom Konstytucji,
-.. będę strzegł niezłomnie godności Narodu, niepodległości i bezpieczeństwa Państwa, a dobro Ojczyzny oraz pomyślność obywateli będą dla mnie zawsze najwyższym nakazem."

W związku z powyższym, dzisiaj kiedy Polska stoi na skraju przepaści prowadzącej w czeluść Unii Europejskiej, żądamy od Was wypełnienia składanych przez Was ślubowań i ogłoszenia


MORATORIUM NA PRZYSTˇPIENIE POLSKI DO UNII EUROPEJSKIEJ

Nie możemy bowiem dopuścić do tego, abyśmy pierwszego maja 2004 roku całkowicie nieprzygotowani, niczym nie zabezpieczeni, zostali włączeni w struktury organizacji, której ostatecznego kształtu nie znają nawet sami jej założyciele.

W prawie cywilnym - oświadczenie woli złożone przez osobę, która z jakichkolwiek powodów znajdowała się w stanie wyłączającym świadome albo swobodne podjęcie decyzji i wyrażenia woli uważa się za nieważne.

Stosownie do tego prawa, sprzedaż nawet najmniejszej nieruchomości byłaby sprzeczna z nim gdyby dokonano jej w takich warunkach. A tymczasem dzisiaj cały nasz kraj, naszą narodową nieruchomość, bazując na kłamstwie i oszustwie, chce się sprzedać Unii Europejskiej. Ta transakcja jest nieważna z mocy prawa; prawa moralnego. Tę transakcje należy unieważnić.


Dzisiaj, wiemy to już bowiem wszyscy, Polska została do Unii zwabiona podstępem, obietnicami bez pokrycia i oszustwem. Takim bowiem było ubiegłoroczne referendum. Referendum, w którym przesłankami do wyrażenia woli przez Obywateli Rzeczypospolitej nie były fakty o Unii lecz propagandowy szum o Niej.
W tym stanie rzeczy, My Naród polski mówimy NIE dla takiej Unii. Mówimy NIE dla Unii Europejskiej na proponowanych nam przez Unię warunkach i nieważne jest co inni będą o tym mówili. Dla nas ważny jest jedynie interes Narodu, ważny jest los Ojczyzny, ważne jest co powiedzą przyszłe pokolenia Polaków


Dzisiaj suwerenem jesteśmy, póki jeszcze co, my Polacy. Możemy jeszcze podejmować decyzje takie, jakie nam odpowiadają, jakie leżą w naszym, narodowym interesie. A zatem musimy taką decyzję podjąć. Decyzję o moratorium i ewentualnej powtórce referendum. Referendum przeprowadzonego w pełnej świadomości za przyzwoleniem całego narodu. W oparciu o fakty a nie o fikcję. Zaś do czasu, zanim takie referendum będzie możliwe do przeprowadzenia, należy ogłosić moratorium na przystąpienie Polski do Unii.

Panowie Posłowie i Senatorowie, Panie Prezydencie w Waszych rękach leży życie narodu polskiego, w Waszych rękach spoczywa los Ojczyzny, nie pozwólcie żeby zakończył się on na szafocie Unii Europejskiej. Nie pozwólcie skazywać narodu polskiego na śmierć. Nie wstyd jest przyznać się do błędu, grzechem jest w nim trwać. Szczególnie jeśli jest to grzech śmiertelny. Dzisiaj, kiedy jeszcze jako reprezentanci suwerennego narodu jesteście władni podjąć suwerenną decyzję, podejmijcie ją niezwłocznie. Ogłoście Moratorium na wejście do Unii Europejskiej.

Uczestnicy I Kongresu Polski Suwerennej

6 marca 2004
Kongres Polski Suwerennej
6 marzec 2004

 

  

Archiwum

Trzy stany PR. SOBCZAK i SZPAK
kwiecień 1, 2003
http://angora.pl/
Zapomniane strajki
sierpień 9, 2003
przesłała Elżbieta
Kołodko studzi zadowolenie
grudzień 14, 2002
PAP
Program / haslo UE - czym gorzej dla Polski, tym lepiej
czerwiec 4, 2003
Otworzmy archiwa IPN
maj 14, 2007
pap, ss
Brawa dla Martyny
maj 23, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
SOBCZAK i SZPAK - Protest
czerwiec 6, 2004
angora.pl
Imperium
lipiec 2, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
"Miss Universe"
maj 31, 2005
Piotr Mączyński
Wystarczy jedno robaczywe
październik 27, 2007
Dziennik
Izrael Szamir "PaRDeS - studium kabały". Część II: Eseje. Rozdział 15
maj 21, 2006
Israel Adam Shamir
BILANS MAJˇTKU POLSKIEGO
luty 24, 2004
Metamrfoza Dolara
styczeń 28, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Frasyniuk przeciw koncesji dla telewizji o. Rydzyka
styczeń 24, 2003
PAP
Respektowanie (?) elementarnych zasad dyplomacji w Polsce
październik 5, 2003
cywilizowany
Zbrodnia przeliczana na pieniądze
grudzień 10, 2007
PAP
Dzisiaj mam urlop
lipiec 27, 2008
Marek Jastrząb
Zbrodnicza kpina
wrzesień 26, 2004
UA + PL Wybory 07: decydować ma Kryterium Miłości do USA
wrzesień 19, 2007
Marek Głogoczowski
Aksjomaty Polskości
listopad 7, 2006
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media