ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor 
 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
więcej ->

 
 

Na wyspie Rugia!

Na porannych paskowych wieściach - ***Na niemieckiej wyspie Rugii znaleziono kilka padłych ptaków.*** - TVN24 (15 luty 2006).
A gdyby znaleziono na polskim Wolinie, to napisano by - *na wyspie Wolinie*? Wieczorem już zmieniono na - ***Na niemieckiej wyspie Rugia***... Pewien polonista radzi, aby pomijać wyrazy typu 'wyspa, miasto, stan' i wówczas nie będzie kłopotów. Ale co zrobić, jeśli ktoś się uprze i nie skorzysta z rady (co nie jest przecież błędem), zwłaszcza że często widz może nie znać geograficznej kategorii omawianej nazwy (wielu nie wie co to jest Sambia, choć leży ona niedaleko miasta Gdańska/Gdańsk, a bardzo daleko od miasta Nowego Jorku/Nowy Jork; na półwyspie Sambii/na półwyspie Sambia; w stolicy Warszawie/w stolicy Warszawa?). Dziesiątki problemów językowych sobie stworzyliśmy i po wiekach ciągle w nich grzę?niemy. Na pocieszenie przydałyby się równie hiobowe wieści rodem z innych języków. Ale poloniści jakoś nas nie pocieszają - może nie znają obcych języków (w stopniu umożliwiającym dyskusje)? Albo nie chcą nas zamartwiać podobnymi idiotyzmami panującymi w obcych językach...
Na podobną minę wszedł 'Kurier 3' (20 luty 2006) - ***Na niemieckiej wyspie Rugii rozpoczęto prewencyjne wybijanie drobiu. Również w landzie Meklemburgia Pomorze Przednie***... (przed Pomorze powinien być dywiz).
W Niemczech wykryto kilkadziesiąt przypadków zarażenia ptasząt koszmarną odmianą grypy. U nas jeszcze nie potwierdzono żadnego. Właśnie - nie potwierdzono! A to nie oznacza, że nie było! Z rachunku prawdopodobieństwa oraz z analizy poziomu naszej techniki medycznej w aspekcie oszczędności w branży 'ochrona (sic!) zdrowia', można wysunąć niemal pewne twierdzenie - skoro w Niemczech stwierdzono wiele grypowych ptasich dramatów, to w Polsce mamy już tę plagę, jednak jej jeszcze nie odkryto...
Kiepsko coś nam, Polakom, idzie na zimowych igrzyskach w Turynie. Takoż i na językowym polu. Mamy tam szereg dyscyplin o nazwach zbyt obco brzmiacych, żeby się przy tym nie zarumienić. Zdumienie budzi słowo 'biathlon'. Wydawać by się mogło, że już zostało "dokładnie i ostatecznie" spolszczone, a tu taka gafa... Przecież piszemy 'maratHon, zenitH, AfgHanistan, BagHdad, EstHera, gHetto, NazaretH, RHen' (z pominiętym 'H'). Co dzieje się z naszymi dziennikarzami? Chodzili do szkół, pisali matury, ukończyli studia i co? Brak w nich polskiej duszy? Jeśli mamy dwa zaakceptowane słowa, z których jedno jest "bardziej polskie" (np. 'biatlon/biathlon, dizel/diesel, imaż/image'), to które słowo powinien zastosować polski dziennikarz, w ogóle Polak?
24 luty 2006

Mirosław Naleziński, Gdynia 

  

Archiwum

Reformy bez głowy
grudzień 21, 2003
przesłała Elżbieta
Kiedy emigracja staje sie iluzja...
czerwiec 3, 2008
Jaroslaw Madry
Spada zaufanie do mediów publicznych
październik 10, 2003
Artur Łoboda
Pax Americana
maj 25, 2003
Jacek Majchrowski – prezydent Krakowa
Ciekawostka
kwiecień 25, 2005
zaprasza.net
Mięśniak kontra pedały
wrzesień 26, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Homofobia" w Izraelu! PE do dzieła !
lipiec 9, 2006
Wojciech Maltan
"M.Jurek prezydentem RP"?
kwiecień 25, 2007
Dariusz Kosiur
Krajobraz polityczno-medialny
listopad 7, 2003
Adrian Dudkiewicz
Podpis idioty
marzec 11, 2004
Religijne korzenie liberalizmu
grudzień 7, 2006
Izrael Szamir
Niezadowolenie i sprzeciw ws. tarczy na Zachodzie
luty 5, 2008
marduk
Koniec marzeń o suwerenności
Konwent Europejski ujawnił kolejną część projektu unijnej konstytucji

maj 30, 2003
Piotr Wesolowski, Bruksela
Asesor to nie sędzia
wrzesień 11, 2007
Z. Raczkowski
Tajny spisek
luty 13, 2004
Artur Łoboda
All Americans are now war criminals
marzec 25, 2003
Chcieliście UE, no to ją macie (2)
Technika mycia i dezynfekcji rąk w systemie HACCP zgodnie z normami UE

styczeń 12, 2005
Piraci ośmieszają mocarzy tego świata
wrzesień 11, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Demograficzne podłoże kryzysu i gro?ba inflacji
wrzesień 17, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Najwięcej polskich dzieci głoduje w wakacje
sierpień 6, 2004
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media