|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu |
|
| |
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... |
|
| |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter |
|
| |
|
| Ubezpieczenie od szczepień na kowida |
|
| Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. |
|
| Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS |
|
Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). |
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
|
| Historia kontroli bankowej w USA |
|
| Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie. |
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
|
| PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL. |
|
| Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010 |
|
| Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? |
|
| |
|
| Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy |
|
| Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy. |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
więcej -> |
|
"Wykorzystywanie potencjału demokratycznego"
|
|

Andeas Gorss, socjalista, członek parlamentu szwajcarskiego, jest szefem delegacji Rady Europy, która to delegacja, miała ocenić wybory prezydenckie w Rosji i skrytykowała stronniczość mediów, trudności w rejestracji niektórych kandydatów, ale mimo tego stwierdziła, że wynik wyborów odzwierciedlał powszechną wolę wyborców, których „potencjał nie był w pełni wykorzystany.”
Pani Hilary Clinton narzeka na stronniczość mediów i ciekawe czy, jeśli byłby on o to zapytany, Andreas Gross będzie miał coś do powiedzenia w tej sprawie jak i w sprawie trudności zarejestrowania kandydata niezależnego od systemu dwupartyjnego w USA. „Suwerenna demokracja” w Rosji, według amerykańskich liberałów pozwala na większy wybór niż demokracja w USA, oraz w sondażach opinii publicznej, prezydent Putin jest blisko trzykrotnie bardziej popularny w Rosji, niż Bush w Stanach Zjednoczonych, które prowadzą wojnę i pacyfikację Iraku, wbrew woli większości obywateli, ale „dla dobra obcego państwa,” którego żydowskie lobby w Waszyngtonie od dawna decyduje o polityce USA na Bliskim Wschodzie.
Rosyjski demokratyczny „potencjał nie był w pełni wykorzystany,” ale według obserwatorów potencjał amerykańskich wyborców jest w jeszcze w znacznie mniejszym stopniu wykorzystywany. W Rosji na pewno są problemy ze zorganizowaną zbrodnią i zadawnionymi nawykami przekupstwa, być może w jeszcze wyższym stopniu niż w USA.
Plany objęcia przez Putin’a w Rosji pozycji premiera, ma być kontynuacją rządów silnej ręki i tradycji „zamordyzmu” rosyjskiego w czasie, kiedy rządzić ma popierany przez Putina w czasie wyborów, prezydent Dimitry Medvedev, którego niektórzy nazywają figurantem, ale który wygrał większością 70%.
Ciekawe, o ile ten układ w Rosji różniłby się od Ameryki na wypadek wyboru Hilary Clinton, którą popiera jej własny mąż, były prezydent Bill Clinton, w celu dzielenia się z nią władzą. Dynastie prezydentów zdarzają się w USA, a w Rosji były tylko dynastie carów. Pupin przwrócił Rosjanom dumę z ich ojczyzny, w czem mu pomogła pro-izraelska polityka Bush’a i jego najazd na Irak „dla dobra Izraela.” W czasie kiedy Pupin obejmował władzę, baryłka ropy naftowej kosztowała 9 dolarów, a obecnie kosztuje ponad 100 dolarów na rynku międzynarodowym, wystraszonym działaniami wojennymi Bush’a w Iraku w Zatoce Perskiej.
Putin powiedział, że „rząd pod premierem stanowi najwyższą władzę wykonawczą w Rosji.” Przeciętny Rosjanin, według prasy amerykańskiej, jest wdzięczny za podnoszenie stopy życiowej, po latach masowych malwersacji siedmiu „oligarchów,” z których sześciu było Żydami. Obecnie, kiedy miliarderzy żydowscy, chcą czegoś od Pupina, według prasy izraelskiej, to starają się, żeby w ich sprawie wystąpił Bush i uzyskał dla nich to, czego chcą od Putin’a.
Cenzura mediów istnieje w Rosji i w USA, gdzie posłusznie i fałszywie New York Times donosił o „broni masowego zniszczenia” w Iraku, na stronie tytułowej tej gazety, a inne gazety dalej podawały te same kłamstwa. Posłuszni dziennikarze publikują w Rosji i w USA, podczas gdy obecnie, w Ameryce, gremialnie wsiadają oni do „pociągu pośpiesznego do nowej zimnej wojny.”
Justyn Raimondo szczególnie boi się wpływów Zbigniewa Brzezińskiego, którego posądza o „nienawiść do Rosji, wszystko jedno, kto w niej rządzi.” Brzeziński jest doradcą Barack’a Obamy, który obecnie ma po swojej stronie największą ilość elektorów do wyboru kandydata na prezydenta z ramienia partii demokratycznej.
Natomiast kandydat republikański John McCain pieni się w ustach jak wspomina Rosję. Najwyra?niej kompleks wojskowo-przmsłowo-syjonistyczny chce nowej zimnej wojny dla dobra kontraktów zbrojeniowych i wzmocnienia Izraela.
Wydaje się, że Andreas Gross i reszta dygnitarzy z Rady Europejskiej, nie przyjedzie do USA, żeby sprawdzać czy w zbliżających się wyborach „potencjał wyborców w USA był czy nie był w pełni wykorzystany.” Natomiast obserwatorzy mają wrażenie, że Medvedev bardziej wygląda na liberała, niż wyglądał Putin, pogromca oligarchów w Rosji, którzy drogą prywatyzacji dokonali największej kradzieży w historii.
Andreas Gross z Rady Europejskiej mógłby zainteresować się rutyną Unii Europejskiej, która przeprowadza wielokrotnie wybory, aż do osiągnięcia pożądanego skutku. Jednocześnie Unia Europejska nie uznaje żadnej procedury prawnej, mocą, której członek Unii, może zrzec się członkostwa i odzyskać pełną suwerenność.
Wygląda na to, że nie jest łatwiej poszczególnemu krajowi lub stanowi wyjść z Unii Europejskiej, lub z Federacji Rosyjskiej, lub ze Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej. Pozostaje bez odpowiedzi pytanie czy gdziekolwiek „potencjał wyborców jest w pełni wykorzystany?”
WWW.pogonowski.com |
|
6 marzec 2008
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Kapłani egipscy a dzisiejsi kacykowie
czerwiec 6, 2003
przeslala Elzbieta
|
POBIEGLIŚMY W MGŁĘ BEZ TOASTÓW
czerwiec 17, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
"Wewnętrzne przekonanie" psycho - Tuska
marzec 10, 2008
Artur Łoboda
|
Polskie Niezależne Media
styczeń 8, 2006
zaprasza.net
|
Watykan nie rezygnuje w sprawie pokoju.
Wysłannik papieża jedzie do Bagdadu
luty 9, 2003
PAP
|
Kiedy nauka w Polsce stanie się częścią nauki światowej?
wrzesień 18, 2003
Naukowcy
|
Spadek prestiżu USA na Bliskim Wschodzie
styczeń 18, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dlaczego żaden z nich nie siedzi w kryminale?
grudzień 13, 2008
?ródło informacji: RMF
|
Myśleli że to pododdziały bratniej Al-kaidy. Tylko pozorowali walkę...
luty 24, 2004
czytelnik
|
Drugie dno
kwiecień 8, 2003
Bogdan
|
Wyboru już dokonano. Teraz pora na głosowanie
czerwiec 16, 2004
(PAP)
|
Siła koszmarów – manipulowanie strachem
wrzesień 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Koniec stulecia chowania dolarów w materace?
grudzień 30, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Panie Pietrzak - prosimy o bis.
sierpień 1, 2003
Artur Łoboda
|
USA będą w styczniu gotowe do ataku na Irak
grudzień 8, 2002
|
Najazd na Halembę
grudzień 4, 2006
Mirosław Kokoszkiewicz
|
Generał Michał Gutowski nie żyje (2)
wrzesień 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Włoski rząd zabrania negowania holokaustu
styczeń 27, 2007
bibula- pismo niezależne
|
O głupocie i złym wychowaniu
wrzesień 13, 2006
Olaf Swolkień
|
Czy Amerykanie sami sobie zadali klęskę?
marzec 28, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|