ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
więcej ->

 
 

Do końca

Czy Ojciec Święty powinien jeszcze pielgrzymować? Czy jego starcze przypadłości i schorowanie nie przeszkadzają w głoszeniu Słowa Bożego?
Po pielgrzymce na Słowację pojawiły się głosy, że Jan Paweł II jest już zbyt chory, aby chodzić Piotrowymi ścieżkami, od kraju do kraju...
Czy gdy Ojciec Święty potyka się, gubi tekst i zająkuje, czy to nie zniechęca wiernych?
Przyzwyczajono nas, że zniedołężnienia się nie pokazuje, kultura masowa każe nam bić pokłony przed bożkiem operacji plastycznych, odmładzających zastrzyków, wiecznej tężyzny fizycznej. Nieoswojeni ze śmiercią i nieprzygotowani do przemijania, usiłujemy zakryć kłamstwami własne starzenie się. Tymczasem, życie ma etapy i w każdym z nich inna jest nasza rola. Zrozumieć przemijanie to znale?ć klucz do tego świata. Nie da się tego zrobić bez Boga. I to właśnie mówi nam papież.
Ojciec Święty nie jest prezydentem, nie jest dyrektorem koncernu, fotogenicznym teleewangelistą, nie stoi na czele rządu czy armii, jest przywódcą duchowym. Nie musi niczego ukrywać, również swojej fizycznej słabości, wszak Królestwo, o którym mówi, nie jest z tego świata. Dlatego jego głos nadal działa z olbrzymią siłą.
Życie to wielki dar. Jan Paweł II pokazuje nam, jak go w całości wykorzystać. A to pozostanie z nami do naszego końca...

17 wrzesień 2003

Andrzej Kumor 

  

Archiwum

Demokracja na wynos
marzec 13, 2006
Piotr Ciszewski
Saddam Husajn ofiarą mordu sądowego
listopad 5, 2006
marduk
Krwawa Pascha
październik 5, 2007
Izrael Szamir
KRYZYS GLOBALNY I ROSJA
styczeń 18, 2008
Michaił Chazin
KTO RZˇDZI ŚWIATEM?
styczeń 24, 2004
Grzech zaniechania
styczeń 14, 2007
Bogusław
Dzień dobry, ja już się boję(!)
grudzień 1, 2005
Marek Olżyński
Przydzielają bonusy
grudzień 17, 2005
PAP
Słowiański bazar
sierpień 28, 2007
nadesłał Marduk
Ja mam tego dość, a Wy?
lipiec 21, 2003
Artur Łoboda
Norma czy obłuda?
grudzień 12, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Klient - nasz Pan…
listopad 28, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Zabijają cywilów
czerwiec 21, 2003
przesłała Elżbieta
Żydowscy bandyci na ulicach Krakowa
marzec 16, 2007
nadesłał marduk
Balcerowicz musi zostać
kwiecień 6, 2006
Niewolenie ludzi przez manipulacje mediów
luty 24, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Wołanie z Jeruzalem!
listopad 11, 2004
Pomóżmy Komedzie Głównej Policji!
kwiecień 8, 2008
tłumacz
Manifestacja przeciwko polityce Unii wobec Izraela
grudzień 13, 2002
PAP
KIEDY POLSKA BĘDZIE POLSKA Stan wojenny nadal trwa
luty 14, 2007
Dariusz Kosiur
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media