|
| Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków |
|
| Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... |
|
| |
|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor |
|
| |
|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
| 23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Nazwisko Horban na mapie świata |
|
| |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
więcej -> |
|
Krzewienie Anty-Polonizmu
|
|
Krzewienie antypolonizmu odbywa sie w podobny sposob, do sposobu jakim profesor Pawlow tresowal psy. Mianowicie za pomoca wielokrotnego powtarzania tej samej informacji, w taki sposob, ze juz na zblizone do tej informacji slowa czy dzwieki jest reakcja natychmiastowa. U tak tresowanych psow jest wydzielanie sliny, a wsrod ludzi z odpowiednio wypranymi mózgami oskarzanie innych o antysemityzm. W obu wypadkach reakcja jest natychmistowa i instynktowna.
Profesor Izrael Szahak w swojej ksiazce "Upadek Judaizmu" ("The Decadence of Judaism") napisal wiekopomne slowa: "Bardzo wielu nie-Zydow (w tym rowniez chrzescijanscy duchowni i ludzie swieccy, a takze marksisci z rozmaitych ugrupowan) utrzymuje, ze jednym ze sposobow "odpokutowania" za przesladowania Zydow, jest nie tylko przemilkczanie popelnionego przez nich [Zydow] zla, ale co wiecej, uczestniczenie w owych "niewinnych klamstewkach." Stad jakiekolwiek protesty przeciwko dyskryminacji Palestynczykow, badz wskazywanie na te fragmenty zydowskiej religii czy przeszlosci, ktore sa sprzeczne z "przyjeta wersja," Spotykaja sie z brutalnymi oskarzeniami o antysemityzm. Oskarzycielami, i to znacznie bardziej zacieklymi, nie sa tym razem Zydzi, lecz ich nie-zydowscy przyjaciele. To wlasnie dzieki istnieniu tych grup, oraz dzieki ich ogromnym wplywom, udaje sie rabinom i innym uczonym zydowskim propagowac klamstwa judaizmu, nie tylko bez najmniejszego sprzeciwu, lecz wrecz z ich pomoca i przyzwoleniem."
Profesor Szahak napisal w ksiazce "Rasizm i Panstwo" ("Le racisme de l'Etat" strona 76) "Jest faktem niezbitym i o tym musza pamietac wszyscy, Zydzi i nie-Zydzi, ze na przestrzeni wiekow nasze [zydowskie] spoleczenstwo stworzylo barbarzynski, wrecz nieludzki sposob zatruwania umyslow swoich wlasnych czlonkow i pod tym wzgledem nic sie nie zmienilo. Podobny sposob dzialania nie da sie wytlumaczyc wylacznie reakcja na antysemityzm i przesladowania Zydow. Religia zydowska jest uzywana przez rzad syjonistyczny dla celow politycznych." (Oraz na stronie 93): "Wiekszosc mojego narodu zgubila swego Boga i na Jego miejsce postawila: bozka," dokladnie w ten sam sposob w jaki ubostwiali Zlotego Cielca na pustyni. Imie tego nowoczesnrgo bozka: Pastwo Izrael."
Powyzsze cytaty pochodza z pracy pani Krystyny Anny Brzewskiej, pod tytulem "Pro-Semityzm i Anty-Talmudyzm," Krakow 1999, ktora to prace otrzymalem wraz z innymi materialami w paczce od przyjaciol w Belgii. Paczka ta byla w dziwny sposob uszkodzona, najwyrazniej przez cenzure, pewnie w ramach "wojny z terorem." w pacze tej jest tez praca doktora Stanislawa Kozaneckiego pod tytulem "Antysemityzm, Antyjudaizm, Antypolonizm - Zrodla Konfliktu," oraz pani Brzewskiej "Quo Vadis Izrael" w jezyku francuskim, prace dedykowana profesorowi Izraelowi Szahakowi slowami: "Izrael Szahak jest jednym z pierwszych ludzi naszego pokolenia, ktory mial odwage, w ksiazce "Zydowskie Dzieje i Religia" pokazac swom rodakom odpowiedzialnosc Talmudu za los, czesto tragiczny, jego narodu."
Faktem jest, ze wielu szlachetnych ludzi wsrod Zydow podziela poglady profesora Szahaka, ale niestety jest wiele wiecej osob na swiecie, ktore przylaczyly sie z rozmatych powodow do szerzenia klamstw kosztem dobrego imienia Polski i eksploatowania tragedi zydowskiej z czasow Drugiej Wojny Swiatowej.
Kilka dni temu Bobby Fscher, mistrz-szachista zydowskiego pochodzenia, kiedys cudowne dziecko gry w szachy, powiedzial po przyjezdzie do Islandii, ze "Holokaust jest krowa dojna." Naturalnie mial na mysli to co profesor Norman Fikelstein opisal w ksiazce "Holocaust Industry" ("Przedsiebiorstwo Holokaust").
Kwintesencja krzewienia antypolonizmu jest falszywy mit propagandowy, uzywany zwlaszcza w rozpowszechnionych na swiecie programach szkolnych. Polerga on na nauczaniu wyrwanej z kontekstu historycznego propagandowej wersji tragedii Zydow. Falsz ten wymaga "wyjatkowosci" cierpien Zydow i "zbrodniczego tla ich nieszczescia" w postaci wspolwiny z Hitlerem tak Polski jako panstwa, jak i Polakow jako narodu. Do rozpowszechniania tego falszywego mitu nie jest rzecza wygodna zwracac uwage na niemieckie oficjalne dowody istnienia w Warszawie obozu zaglady katolikow polskich w ramach K.L.Warschau, wedlug "planu Pabsta" degradacji stolicy Polski do rozmiarow malego miasta.
Trzeba pamietac, ze w 30. najwiekszych zbrodniach ludobojstwa w 20. wieku zginelo ponad sto osiemdzieszt milionow ludzi, z czego ofiary zydowskie stanowia mniej niz trzy procent. Niestety wsrod ludobojcow, zwlaszcza w szeregach komunistow. byla nieproporcjonalnie duza ilosc Zydow. Tragedia zydowska jest wiec czescia wielkiej tragedii ludzkiej dwudzistego wieku i nie powinna ona byc perfidnie uzywana, w celu krzewienia antypolonizmu na swiecie. Sam bylem i jestem swiadkiem tej ohydnej propagandy w mediach amerykanskich od pol wieku.
|
|
30 marzec 2005
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
HOŁOTA
czerwiec 26, 2003
http://www.kabaret-klika.prv.pl/
|
Iracki ambasador apeluje do Polaków : świat stał się dżunglą, w której nie rządzi sprawiedliwość, ale wola silniejszego.
wrzesień 13, 2002
zaprasza.net
|
Co nas czeka w 2003?. Rozmowa z Jadwigą Staniszkis i Tomaszem Żukowskim
Nowy rok, nowy rząd, nowy premier
styczeń 2, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
|
Dialog Katolików z Żydami. Nie tylko w USA
listopad 28, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Napad na prokuratora Kapustę - sprawcy ukradli dokumenty PKN Orlen
październik 20, 2004
PAP
|
Zawód - szpieg
grudzień 4, 2006
bez podpisu
|
Błędy witryny RJP
lipiec 22, 2005
Mirosław Naleziński
|
Sądzi, choć kradła
luty 19, 2003
Wojciech Tołyż http://www.se.com.pl/iso/
|
Zadowoleni z budżetu
luty 10, 2004
www.krakow.pl
|
Islam zwycięża w wyborach demokratycznych
wrzesień 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nie lubimy odmienności
grudzień 15, 2003
|
Teozofia Filona z Aleksandrii jako podstawa poznawcza nauki i cywilizacji Zachodu
listopad 10, 2004
Marek Głogoczowski
|
Koszt ropy naftowej w Iraku
kwiecień 13, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kryzys państwa
sierpień 9, 2003
Mieczysław Ryba
|
Świadectwo Polaków Anno Domini 2005 dla potomnych
sierpień 24, 2005
|
Rasowy analfabeta
luty 20, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
|
Operacja "Wielgus"
styczeń 18, 2007
przeslala Elzbieta
|
CIA pomagała Janowi Pawłowi II
umentalny "Karol Wojtyła: człowiek, który zmienił historię", w którym były szef CIA ujawnia,
marzec 23, 2006
AFP
|
I po szkodzie Polak głupi
październik 13, 2005
|
Wróżka
czerwiec 10, 2003
red. Krzysztof
|
więcej -> |
|