|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie |
|
| Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie... |
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski |
|
| W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej |
|
| 5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika |
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI |
|
| |
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
|
| whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
więcej -> |
|
"Wojna ostateczna" zagraża światu z powodu "Tarczy" w Polsce
|
|

Komentator telewizyjny w Australji, Mike Whitney, napisał 12 grudnia, 2007 artykuł pod tytułem “Nie będzie Tarczy”
(„Missile Defense Will Not Be Deployed), w którym udowadnia, że Wladimir Putin, postawił Rosję „na nogi” po „prywatyzacji” Jelcyna. Obecnie stara się on uniknąć bezcelowej konfrontacji z USA i ceni opinie Zbigniewa Brzezińskiego, czołowego geopolityka, Amerykanina polskiego pochodzenia, który w przeciwieństwie do neokonserwatystów-syjonistów, stawiających Izrael na pierwszym miejscu, ma na sercu dobro Amerykanów i pokoju świata.
Według Brzezińskiego USA musi uznać fakt, że w Eurazji są i zawsze zawierała najbardziej dynamiczne i ambitne państwa na globie, takie jak obecnie Chiny i Indie. Eurazja ma 75% ludności świata, 60% narodowego produktu brutto, oraz 75% zasobów energii. Ekonomicznie najsilniejsze w Eurazji są Europa Zachodnia i Azja Wschodnia. Państwo dominujące Eurazję prawie automatycznie kontroluje Bliski Wschód i Afrykę. Eurazja stanowi decydującą szachownicę, na której rozgrywa się gra o światową rolę USA.
Pod płaszczykiem “wojny przeciwko terrorowi” rząd Bush’a otacza Rosję bazami w Azji Centralnej i rozszerza NATO się na wschód, tak żeby przymierze Rosji z Chinami nie mogło osłabić pozycji USA. Putin rozumie cele USA i jak może, odbudowuje potęgę Rosji i stara się podnieść stopę życiową Rosjan.
Sytuację obecną komplikuje plan Bush’a ustawiania wyrzutni „Tarczy” w Polsce, o cztery minuty lotu od Moskwy. Obecnie głównym zadaniem Putina jest blokowanie budowy „Tarczy,” która dałaby strategiczną przewagę USA, na co Rosja nie może się zgodzić, jeżeli chce zostać państwem suwerennym.
Putin, były pułkownik KGB, jest inteligentny, uparty i chce żeby Rosja była potęgą energetyczną, która potrafi bronić się, bez wdawania się w konflikty, które można by uniknąć. Putin wie, że USA, pod władzą neokonserwatystów-syjonistów, chce dominować świat i gotowe jest zacząć wojnę, żeby zmusić do posłuszeństwa państwa bogate w zasoby energii i zdecydowane bronić swej suwerenności.
Celem Amerykańskiej Strategii Bezpieczeństwa Narodowego jest dostęp międzynarodowych korporacji do zasobów wszystkich państw i ich posłuszeństwo, jeżeli nie chcą one dostać się na listę wrogów rządu Bush’a, według kryterium: „Jesteście po naszej stronie, albo jesteście terrorystami.” Przeciwko „terrorystom” USA wytacza wojny „zapobiegawcze” w ramach „wojny przeciwko terrorowi,” i stosuje tortury, areszty, czystki etniczne i masowe mordy ludności cywilnej, jak na przykład w Iraku. Dzieje się to na zasadzie, że USA, sterowane przez lobby Izraela, jest właścicielem świata i reszta ludzi musi ten „fakt” uznać.
Putin wie, że nie można pogodzić powyższej doktryny z istnieniem niezależnej Rosji, w obliczu bandy fanatycznych neo-konserwatystów-syjonistów, w rządzie Bush’a, którzy chcą wstawić na Kreml marionetkę, w stylu Gruzji lub Afganistanu, oraz podzielić Rosję na regiony: Rosję Europejską, Republikę Sybryjską oraz Republikę Dalekiego Wschodu, jak o tym piszą, głównie żydowscy planiści w Waszyngtonie. Tak zdecentralizowana Rosja nie miałaby ambicji imperialnych.
Podział i rozbiory państw, są często używane w planach imperialnych w formie „apartheid” w Palestynie, federalnym Iraku, „ograniczonej niepodległości” Kosowa, lub lu?nej konfederacji w Rosji, na zasadzie bałkanizacji, według zasady „dziel i rząd?,” którą posługują się od siedmiu lat neokonserwatyści przy władzy w Waszyngtonie.
Według historyka Michała Czossudowskiego, USA było oskarżone, już w listopadzie 1999, przez ministra obrony Rosji, Igora Sergejewa, o prowokowanie konfliktów w regionie Morza Kaspijskiego. Przeciwko czemu, z początkiem 2000 roku, Putin, jako pełniący obowiązki prezydenta, podpisał akt odbudowy sił zbrojnych Rosji i kontroli obcych kapitałów na jej terytorium. Putin uznał fakt, że dla USA, Azerbejdżan i Gruzja, mają stanowić bramę do zasobów Morza Kaspijskiego i Azji Centralnej, włącznie z Bliskim Wschodem.
Ostatnio, Putin zerwał traktat ograniczający konwencjonalną broń w Europie i podobno ustawia automatyczne wyrzutnie pocisków w okręgu Królewca i wzdłuż granicy Białorusi z Polską, wobec planów wyrzutni Tarczy, położonych od Moskwy o kilka minut lotu pocisku.
Flota rosyjska, według admirała Wladimira Masorina, będzie utrzymywać stałe bazy w Syrii w porcie Tartus i Latania, oraz patrolować Morze Śródziemne. Spowodowało to panikę w Izraelu z powodu zagrożenia izraelskiego „nadzoru elektronicznego i ośrodków obrony powietrznej.”
Rosjanie prowadzą rozmowy o ewentualnej budowie baz w Serbii, w celu osłabienia poparcia dla „częściowej niepodległości” Kosowa, planowanej przez USA. Tymczasem, Rosja dostarczyła paliwa do Iranu dla elektrowni nuklearnej (1000 watów) w Buszerh, która ma być uruchomiona za trzy miesiące. Iran planuje budowę drugiej elektrowni nuklearnej, mimo obiekcji USA.
Według agencji Reuter’a, Rosja dokonała próbnych lotów międzykontynentalnego pocisku z łodzi podwodnej, o napędzie nuklearnym, na arktycznym Morzu Berenca. Generał pułkownik Nikolaj Solowcow powiedział, że za kilka lat Rosja będzie miała pociski zdolne do zniszczenia wszystkich planowanych na przyszłość systemów podobnych do „Tarczy.” Tak więc, zerwanie tarktatu Start II, przez rząd Bush’a, rozpętało nuklearny wyścig zbrojeń na świecie i nową Zimną Wojnę.
W rezultacie szef sztabu armii rosyjskiej, generał Jurij Baljuszewski, ostrzegł, że odpalenie jakiegokolwiek pocisku USA z Polski, może spowodować automatyczny atak rosyjskich międzykontynentalnych pocisków balistycznych. Jeżeli Iran wystrzeliłby pocisk przeciwko USA i amerykańskie rakiety z Polski zostałyby wystrzelone i leciały w kierunku Rosji, to kierunek ich lotu byłby podobny do lotu pocisków wycelowanych przeciwko Rosji i automatycznie mógłby spowodować przypadkową Trzecią Wojnę Światową.
Taki stan rzeczy jest spowodowany planem „Tarczy.” Jest to niebezpieczna gra, która może spowodować „wojnę ostateczną” dla życia na ziemi. Niebezpieczeństwo systemu Tarczy jest ignorowane przez media kontrolowane przez syjonistów w USA, podczas gdy sytuacja staje się gro?niejsza niż kryzys w 1962 roku, kiedy Sowieci postawili na Kubie rakiety, oddalone o osiem minut lotu pocisku od Waszyngtonu.
Tym razem Rosja musi reagować, bo niema innego wyjścia. Putin nie może pozwolić na budowę systemu Tarczy w Polsce. Na wypadek konieczności, Putin musi usunąć z Polski wyrzutnie Tarczy za pomocą akcji zbrojnej, ponieważ wyrzutnie Tarczy oddalone o cztery minuty lotu pocisku od Moskwy, zagrażają Rosji. Jest to jedyne wyjście z tej sytuacji dla Putina. W odwrotnej sytuacji, tak musieliby postąpić przywódcy USA, jak to udowodnił prezydent Jack Kennedy w 1962 roku.
Polska poniosła już straty ekonomiczne w handlu z Rosją z powodu zgody na budowę przez USA wyrzutni „Tarczy” w Polsce. Ponieważ „wojna ostateczna” zagraża światu na wypadek budowy „Tarczy” w Polsce, z tego powodu, prawdopodobnie system „Tarczy” w ogóle nie będzie budowany na terenie Polski.
WWW.pogonowski.com |
|
22 grudzień 2007
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Miliardowe Zyski na Akcie Terroru
wrzesień 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Alternatywna" droga krzyżowa
sierpień 4, 2002
alt
|
Zarobki w systemie ochrony zdrowia
maj 9, 2006
Adam Sandauer
|
Izrael musi zostać zniszczony!
sierpień 15, 2006
Adam Gmurczyk (prezes NOP)
|
Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu
październik 19, 2008
Artur Łoboda
|
Czy Kościół Katolicki stanie się dla Unii Europejskiej "użytecznym głupcem" ?
maj 31, 2003
|
"Światem rządzi pomiędzynarodówka agresywnego durnia i nadętego półgłówka"
marzec 12, 2008
Artur Łoboda
|
TEZY do dyskusji w ramach Programu "Polska 2005" ? komentarz 1
lipiec 18, 2005
J.Ś.
|
Unia Europejska zamierza wprowadzić powszechny zakaz tzw. negowania Holokaustu
styczeń 18, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Trudne sprawy
Wspomnienie o Stolzmanie
maj 14, 2003
|
Grypsera dla frajerów
czerwiec 22, 2006
|
Wezwanie do tępienia przestępczych struktur i mechanizmów działania Państwa Polskiego.
marzec 1, 2007
tłumacz
|
KOŚCI SPOPIELI CZAS
odezwa
do siewców i siepaczy
kwiecień 4, 2006
Wiesław Sokołowski
|
Świetny film Alex'a Jones'a "Terror Storm"
- online!
wrzesień 24, 2006
nadesłała Dorota
|
Marek Borowski: dobrze chronimy ziemię WP 2002-11-13 (10:46)
listopad 15, 2002
Sygnały dnia
|
Spadek produkcji ropy naftowej
styczeń 18, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory w 2005r. Podjęło się rządzenia bez większości parlamentarnej...
październik 13, 2006
Zdzisław Raczkowski
|
A new book by Israel Adam Shamir:
lipiec 1, 2005
zaprasza.net
|
Poprzez analogie do sedna sprawy
kwiecień 26, 2007
Marek Olżyński
|
Hamulcowi "Slidarności"
lipiec 16, 2004
Piotr Bączek
|
więcej -> |
|