ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski 
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
więcej ->

 
 

Piłka kopana, czyli hat-trick Ebi Smolarka

Polscy piłkarze wygrali z Kazachstanem 3:1. Pierwsza połowa zakończyła się strzeloną bramką przez Kazachów. Druga zapowiadała się jeszcze gorzej. Naszym reprezentantom wyra?nie brakowało sił co dziwi, gdyż więcej wysiłku w bieganiu za piłką (a bramki są dwie) włożyli piłkarze 140 drużyny światowego rankingu.
Po przerwie zapowiadało się jeszcze gorzej. Kilka składnych akcji Kazachów przerwał nagły zanik prądu?! Czyżby ktoś wydał polecenie "zróbcie coś jesteśmy do cholery u siebie...(?)" Kiedy w ekranie telewizora ujrzałem radosną gębę Listkiewicza opuściły mnie już wątpliwości co do przyczyn tej "awarii" Nie ufam temu typkowi ani na jotę.

Zupełnie wypaczali przebieg meczu „profesjonalni” komentatorzy, Szpakowski i jakiś inny ględzioła. Ciekawe na którym miejscu w rankingu komentatorów znajduje się ten nasz półanalfabeta?

Ten mecz, poziomem gry i komentarza do niej, przypominał polskich polityków, niestety.
W przewie meczu zastanawiałem się czy aby naszym kopaczom piłki ktoś nie polecił aby tak grać by wykopać zagraniczniaka Leo Beenhakkera, a na jego miejsce powołać niekwestionowanego specjalistę wielu dziedzin Kazimierza Marcinkiewicza. To byłby taki polityczny hat-trick: Euro 2012, Stadion Narodowy, Trener z Gorzowa.

Naszym piłkarzom po regulaminowym czasie na przerwę doładowano akumulatory przerwą dodatkową 30 min., co wystarczyło aby wreszcie uporać się z tak słabą reprezentacją. Ciekawe ile lat przerwy potrzebują polscy politycy, aby uporać się z partyjniactwem?

14 październik 2007

Marek Olżyński 

  

Archiwum

Prawda i kłamstwa o marcu 1968 ( Leszek Skonka)
marzec 6, 2005
Dr Leszek Skonka Wrocław 6 marca 2005
Polecenie wydane poddanemu
styczeń 13, 2009
PAP
Powikłana logika epoki nuklearnej
marzec 22, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Mimister ROSTOWSKI bez obywatelstwa polskiego
listopad 19, 2007
boukun
Nowe referendum
listopad 25, 2003
Niedziela
Handel USA z Iranem po usunięciu konkurencji
październik 29, 2007
marduk
Wszyscy jesteśmy podejrzliwi
grudzień 21, 2007
Remigiusz Okraska
Niemcy krytykują niskie podatki w Europie Wschodniej
kwiecień 11, 2004
PAP
List otwarty do Premiera Rzeczpospolitej
luty 8, 2007
USOPAL
Z Nowym Rokiem
grudzień 31, 2006
Artur Łoboda
Petycja na rzecz pozbawienia sędziów i prokuratorów immunitetu.
wrzesień 1, 2008
ZR
Słowom naszym zmienionym chytrze przez krętaczy ... Orędzie noworoczne "prezydenta" RP
styczeń 1, 2003
zaprasza.net
Rząd dyskutuje z NBP o ewentualnej dewaluacji złotego
lipiec 26, 2002
PAP
Manipulating the herd
lipiec 13, 2005
D.I.
Szesnaście zasad państwa normalnego
luty 3, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
Strajk górników
styczeń 23, 2008
Dariusz Kosiur
Angelina Jolie - Tattoos Hot Pictures
listopad 1, 2007
ALEKSANDER
Prognoza
styczeń 10, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
Kaczyński poparł wypłacanie Żydom odszkodowań za drugą wojnę światową
marzec 1, 2007
Dorota
Tytus de ZOO powrócił
kwiecień 27, 2003
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media