|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? |
|
| Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach |
|
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!
|
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 |
|
| |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom |
|
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
|
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu |
|
| Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. |
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" |
|
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.
|
więcej -> |
|
Dwa Ruchy Oporu Wygrywaja
|
|

Na tle takiej sytuacji, ze wiekszosc Amerykanow i Brytyjczykow jest przeciwna dalszej pacyfikacji Iraku, ciekawe jest jak demokratyczne rzady obydwu tych panstw, dalej prowadza dzialania pacyfikacyjne, mimo znacznej przewagi opinii obywateli, ktorzy uwazaja, ze nalezy jak najszybciej ewakulowac wojska z Iraku. Robert Dreyfuss, autor ksiazki „Piekielna Gra: Jak USA Rozpetalo Fundamentalizm Islamski” (“Devil's Game: How the United States Helped Unleash Fundamentalist Islam” (Henry Holt/Metropolitan Books, 2005,) uwaza, ze obecnie dwa ruchy oporu wygrywaja – jeden w Iraku a drugi, zadajacy ewakuacji Iraku przez wojska USA, wewnatrz partii demokratycznej w USA.
Mala grupa demokratow niby jastrzebji, tak zwani “Liebermanszewicy” walcza po stronie neokonserwatystow-sjonistow i chca przeciagac pacyfikacje Iraku w nieskonczonosc „dla dobra Izraela.” Natomiast inni rozpoczeli przewlekla walke o sprecyzowanie warunkow zakonczenia pacyfikacji Iraku, tak jak do tego nawoluje deputowany John Murtha. Dzieje sie tak mimo tego, ze partia demokratyczna w USA jest kontrolowana przez Zydow-liberalow i ulega zadaniom sjonistow. Szef mniejszosci demokratycznej w kongresie, Nancy Pelosi, popiera plan John’a Murtha, poniewaz moze teraz wlasnie przychodzi moment do stopniowego przejmowania wladzy w USA przez demokratow.
“Liebermanshewicy” ostrzegaja ze partia demokratyczna nie moze stanac przeciwko wojnie i przyjac “strategie odwrotu,” poniewaz, jakoby jest to dla republikanow jak „manna z nieba.” Obecny rozlam wsrod democratow niby wzmacnia republikanow. Naprawde jednak postawa taka, jaka przyjmuje dzis wiekszosc wyborcow amerykanskich, moze zapewnic demokratom zwyciestwo, w nastepnych wyborach. Do tego potrzebne jest okreslenie daty ewakuacji Iraku, przez wojsko amerykanskie oraz pertraktacje z ruchem oporu Sunnitow w oparciu, o ONZ i Lige Arabska. Takie zformulowania pokaza slabosc polityczna wobec niezadowolenia wiekszosci wyborcow, z zachowania sie Bush’a jako popychdlo Szarona.
Z moralnego punktu widzenia ewakuacja Iraku przez USA jest rzecza sluszna. Wymuszanie zeznan za pomoca tortur na jencach, w amerykanskich wiezieniach, rujnuje opinie o Amerykanach na swiecie. Teraz praktycznie rzecz biorac Amerykanie, walcza i gina w Iraku z korzyscia, nie tylko dla Izraela, ale tez z korzyscia dla „republiki islamskiej Szyitow w Iraku.” Tysiace Irakijczykow bez celowo dzis ginie, z powodu wojny z wyboru, a nie z koniecznosci przeciwko wyimaginowanemu „Kalifatowi Zla.”
Faktycznie z punktu widzenia wyborow w USA, ewakuacja z Iraku w 2006 roku, dalaby moznosc kleski przymierza sjonistow z fundamentalistami protestanckimi, zwlaszcza ze sondaze opinii wykazuja, ze dwie trzecie Amerykanow uwaza, ze nie ma sensu dalej prowadzic pacyfikacji Iraku i ponad polowa jest przekonana, ze Sany Zjednoczone nie sa krajem bardziej bezpiecznym, poniewaz sily USA walcza w Iraku. Opinia ta szerzy sie tez wsrod republikanow.
Faktycznie jedynie Izrael i neokonserwatysci-sjonisci korzystaja z pacyfikacji Iraku. Niestety wsrod demokratow jest wielu omotanych przez radykalnych sjonistow, tak zwanych “Liebermanszewikow,” ktorzy mowia, ze szybka ewakuacja Iraku przez Amerykanow spowoduje katastrofe, wojne domowa miedzy Irakijczykami i wzrost terroryzmu na swiecie. Propaganda pro-wojenna traci „grunt pod nogami” i publicznosc amerykanska coraz silniej popiera szybkie zakonczenie pacyfikacji Iraku.
Sondaze opinii w Wielkiej Brytanii wykazuja, ze 85% brytyjczykow jest przeciwko kontynuowaniu pacyfikacji Iraku. Obecny stan rzeczy, w ktorym rzady prowadza wojne i pacyfikacja Irak wbrew woli wiekszosci wyborcow, wykazuje w jakim stopniu USA i Wielka Brytania sa „demokracjami fasadowymi,” w ktorych rzady nie spelniaja woli obywateli wiekszosci obywateli. Republikanie pewnie straca kontrole kongresu w USA, w nastepnych wyborach na rzecz demokratow, ale pozostaje problem, jak wyjsc z sytuacji na korzysc Izraela.
Ludzie sobie kpia, ze jak ktos jest wlascicielem stajni, z ktorej konie biora wydzial w wyscigach, to wlascicielowi tej stajni jest wszystko jedno, ktory z jego koni wygra. Tak wiec jak obie partie polityczne w systemie dwupartyjnym, sa zdominowane przez Zydow to Zydzi sa w stanie kontrolowac polityke zagraniczna USA na korzysc Izraela, mimo niezadowolenia publicznosci amerykanskiej i brytyjskiej z powodu strat ponoszonych w pacyfiacji Iraku.
www.pogonowski.com |
|
7 grudzień 2005
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
"Dobre słowo"
grudzień 1, 2006
przesłał luzak
|
Spiskowa teoria dziejów. Fakty ukrywane
grudzień 17, 2003
|
Wiwat populizm!
czerwiec 5, 2004
|
Czeczeńscy separatyści oskarżają FSB o prowokację
wrzesień 6, 2004
PAP
|
Poparcie dla protestujących pacjentów w Radomiu.
Wedle PiS prawa pacjenta są wystarczająco dobrze chronione
sierpień 21, 2007
dr Adam Sandauer, przewodniczący stowarzyszenia
|
Tak w Polsce umiera bohater
listopad 13, 2004
Andrzej Walentek
|
Czas mizerykordii
grudzień 14, 2006
Prof. Mirosław Dakowski
|
Francesco Cossiga i zamach na World Trade Center
styczeń 17, 2008
Marek P.
|
Agresja ze wschodu
wrzesień 17, 2007
Marek Olżyński
|
Zniewolenie prezydentury USA?
październik 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Żydowska lewica Zagłębia Dąbrowskiego
styczeń 17, 2003
Zofia Strug http://www.robotnik.prv.pl/
|
Chyba, że zdarzy się cud (refleksja powyborcza)
październik 11, 2005
Wiesław Sokołowski
|
Wysoki koszt uległości USA wobec Izraela
czerwiec 19, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Pola, Melania, Bronia i Katarzyna
luty 5, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Czy Polacy rozumieja zagrozenia ?
grudzień 5, 2005
przesłała Elzbieta
|
13 grudnia 2002
Ogłoszono rozszerzenie Unii Europejskiej
grudzień 14, 2002
PAP
|
¬ródło wszelkiego zła
grudzień 11, 2003
Artur Łoboda
|
Masoni
lipiec 23, 2008
Artur Łoboda
|
PROGRAM WYBORCZY ( 1997 ). Polonijnego Stowarzyszenia Patriotów Narodu Polskiego
styczeń 30, 2003
|
Dziela niedokonczone!
wrzesień 15, 2008
mik
|
więcej -> |
|