|
| Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi |
|
| Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? |
|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| Cała prawda o ataku z 11 września |
|
| Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Ukraina: Maski rewolucji |
|
| W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
|
| PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL. |
|
| Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010 |
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
więcej -> |
|
Ciekawe czy któryś patałach zastanowił się nad tym:
|
|
Prezes NBP Leszek Balcerowicz powiedział w środę, że zabranie 9 mld zł z rezerwy rewaluacyjnej jest dodrukiem pieniądza, "który usiłuje się wymusić na NBP. Chcę powiedzieć, że NBP nie wyraża zgodny na takie działanie i nie wyrazi zgody".
"Forsowanie dodruku pieniądza byłoby łamaniem Konstytucji. W sytuacji, w której forsowane są szkodliwe działania, nie ma możliwości, by dyskutować o rozwiązaniach sensownych" - powiedział Balcerowicz.
(PAP)
Komentarz
Rozwój cywilizacji bazuje na naśladownictwie życia przez człowieka.
Genialne maszyny, super komputery są tylko nieudolną próbą skopiowania natury.
Patrząc z innej płaszczyzny zauważyć należy, że wiele społeczeństw naśladuje dorobek intelektualny innych narodów.
Dla przykładu : my naśladujemy i wykorzystujemy dorobek intelektualny informatyków zgromadzonych w Stanach Zjednoczonych.
Nie jest to (co podkreślam wyra?nie) dorobek intelektualny Amerykanów, ponieważ składa się na niego praca dziesiątek tysięcy informatyków z całego świata, którzy przybywają do Ameryki z racji potencjału ekonomicznego jaki ta posiada.
Pewien marksistowski ekonomista pozbawił Polskę resztek potencjału ekonomicznego, przez co nikt do nas nie przyjedzie a sami nie mamy szans na prowadzenie prac w kierunku najnowszych technologii.
Ale naśladownictwo dotyczyć może wszelkich dziedzin w których zaistnieje taka potrzeba.
Dla przykładu :
możemy na zasadzie analogii porównać ilość pieniędzy będących w obiegu w stosunku do potencjału wytwórczego danego kraju. Na przykład porównując PKB do ilości pieniędzy wydrukowanych przez Bank Centralny.
Jest to współczynnik dający nam możliwość kontroli poziomu inflacji nie narażając się na ryzyko doprowadzenia do stagnacji.
O takim współczynniku żaden z półgłówków zawiadujących Narodowym Bankiem Polskim nigdy nie wspomniał.
Dlatego śmiem twierdzić, że w chwili obecnej poziom pieniądza na rynku ma celowy kurs stagnacyjny, którego celem jest przejęcie maksymalnej kontroli ekonomicznej nad Polską przez mocodawców Balcerowicza i Gronkiewicz Waltz.
Największa afera wybuchnie jednak wtedy, kiedy Rząd mimo wszystko zażąda tych pieniędzy.
Wtedy okaże się, że ich najzwyczajniej nie ma, ponieważ Balcerowicz od lat prowadzi kreatywną księgowość - tak jak miało to miejsce w Ministerstwie Finansów Rządu Buzka, kiedy po odejściu Balcerowicza pojawiła się dziewięćdziesięciomiliardowa dziura budżetowa.
Zresztą już teraz Balcerowicz potwierdził, że tych pieniędzy nie ma, skoro trzeba je dopiero dodrukować.
Panie Ministrze Sprawiedliwości - Kurczuk, kilka miesięcy temu złożyłem doniesienie o popełnieniu przestępstwa przez Balcerowicza.
Niepodejmując działań staje się pan wspólnikiem przestępcy.
Czy po raz kolejny trzeba panu przypomnieć, że łamie pan prawo, tak jak to miało miejsce w wypadku sprawy Rywina?
Czy nigdy nie pozbędziemy się wspólników przestępców z polskojęzycznego Wymiaru Prawa?
Artur Łoboda |
|
12 czerwiec 2003
|
|
|
|
|
|
"KAPITAL" Erazma Majewskiego kontra "KAPITAL" Karola Marksa
- OCALIC OD ZAPOMNIENIA
luty 27, 2009
nauczyciel
|
Władze w Iraku zatrudnią funkcjonariuszy reżimu Saddama
kwiecień 25, 2004
PAP
|
Orły schodzą na dziady
listopad 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Oświadczenie przewodniczącego Primum Non Nocere
czerwiec 4, 2004
dr Adam Sandauer -prezes Stowarzyszenia
|
TVN-Bronmy sie!
sierpień 25, 2006
mik4
|
Lech Wałęsa za światowym rządem
wrzesień 30, 2004
|
Własność i grabież
listopad 21, 2003
Lech Pruchno Wróblewski
|
Czy warto było?
kwiecień 3, 2007
Marek Olżyński
|
Maja Komorowska: Papież nakreślił nowe perspektywy nadziei
sierpień 20, 2002
PAP
|
''Terroryści'' bez paszportów - śmiertelny spisek czy partanina spec-służb?
sierpień 15, 2006
LŚ
|
Neonazistowska Unia Europejska
lipiec 16, 2004
|
Oszukani emeryci
październik 27, 2003
Michał Stankiewicz
|
Israelis ‘blew apart Syrian nuclear cache’
wrzesień 16, 2007
|
Mieć czy być?
grudzień 14, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Bereś, Bochenek i Mrozowski - kandydatami na szefa Jedynki
czerwiec 18, 2004
PAP
|
Ochrona zdrowia Narodu
październik 18, 2008
Dariusz Kosiur
|
Jan Paweł II - omylny
kwiecień 12, 2005
Artur Łoboda
|
"Neo-wariaci" Planuja "Wojne Permanentną"
grudzień 5, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Jakie ma intencje "elita przywódcza świata"
wrzesień 16, 2005
Marek Głogoczowski
|
USA sa niezastapione
kwiecień 19, 2008
Goska
|
więcej -> |
|