|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| Pandemia covid nigdy nie istniała |
|
| Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi. |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
|
| Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
|
| Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku |
|
| |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" |
|
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.
|
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Montanari: Szczepionka to wielki przekręt |
|
| Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
| |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 |
|
| |
więcej -> |
|
To są Wasi "rodacy"
|
|
Opuszczając ze swoją armią Związek Sowiecki generał Anders powiedział pamiętne słowa „Jeśli my zapomnimy o nich, niech Bóg zapomni o nas.”
W tej parafrazie poezji Mickiewicza wyraził swoją opinię że Polacy nigdy nie zapomną o Rodakach - którzy nie mieli szczęścia by opuścić nieludzką ziemię.
Jeszcze do 1989 roku pozostawała w obrębie ZSRR spora grupa osób deportowanych z terenów II Rzeczypospolitej - którzy nie mogli powrócić do Polski.
Czułem wielki ból - ze "wolne Państwo Polskie" nie zadbało o tych ludzi i nie zrobiło nic - by pozwolić im znale?ć się wśród swoich.
Wielokrotnie w latach 90. powracałem do tego tematu.
Być może wskutek moich działań tematem zainteresowała się telewizja i ok 1994 roku przeprowadziła uliczny sondaż z zapytaniem : "czy powinniśmy pozwolić Polakom ze wschodu powrócić do Kraju".
Słysząc wypowiedzi - włosy mi stawały na głowie.
Większość zapytanych była przeciwna przyjazdowi Rodaków ....
a do końca życia pamiętać będę wypowied? pewnej baby że "nie powinniśmy pozwolić na powrót Rodaków do Kraju bo to obniży nasz poziom życia" (!!!!!!)
Szok i przygnębienie... wśród kogo ja żyję?!
Z czasem zrozumiałem że schamienie czasów PRL przynosiło niechlubne owoce na początku "uwolnionej spod jarzma sowieckiego" - Polski.
Przestało więc mnie dziwić że znaczna część Polaków - niczym swołocz - rzuciła się do rozkradania własnego Państwa.
Przykład szedł z góry:: liberalny Kościół Katolicki i politycy którzy podpowiadali, że "trzeba ukraść pierwszy milion".
W połowie lat 90 zrozumiałem jakie przewałki dokonują w Polsce - przy współpracy Balcerowicza - żydowscy spekulanci - złodzieje.
I mimo że uświadomiłem otumanionych Rodaków to nie na spekulantów ale na własny Naród zrzucam odpowiedzialność za istniejący stan rzeczy.
Nikogo nie zmuszano do sprzedania własnej Ojczyzny. Polacy zrobili to z własnej inicjatywy.
Nawet po tylu latach - gdy znane są wszystkie metody działań politycznych przestępców widzimy jak robotnicy i Solidarność Stoczni Gdańskiej godzi się zlikwidować własny zakład - byle tylko dostać kilka srebrników.
Dla odwrócenia uwagi od rzeczywistych problemów Polski rozdmuchuje się wielkie sensacje o tym - jak to masoni rządzą światem.
Z wielkim jadem pisze się o tych - którzy doprowadzili do likwidacji systemu komunistycznego - w tym ostatniego przywódcy ZSRR.
A ja im za to dziękuję po stokroć. Otworzyli furtkę - przez którą mogliśmy przejść do wolności.
Ale chytry i pazerny naród dał się zniewolić za kilka judaszowych srebrników. I w tym zniewoleniu nie miał żadnego udziału ani Gorbaczow ani Brzeziński.
Kiedy bierzemy kredyt od gangstera to tylko do siebie możemy mieć pretensję za skutki takiego postępowania.
Znaczna część Polaków gardzi własnym Krajem i współobywatelami.
Za wszystko zwalają winę na innych ale nie na siebie samych.
Kiedy odważyłem się opisać tą brudną stronę Narodu Polskiego to niejeden pętak raczył mnie obelgami że "obrażam jego rodaków".
A więc to są Wasi "rodacy". A ponieważ każdy znajduje towarzystwo sobie podobnych - to jesteście tacy sami jak oni.
Gdy tylko nadarzy się okazja będziecie kraść - podobnie jak Lepper.
Ja wolę przyznawać się do innego towarzystwa.
Tak się składa że żaden z polskojęzycznych polityków nie miał odwagi nazwać zbrodnią to - czego dokonał Izrael w Palestynie.
Zrobili to jednak tacy ludzie jak Izrael Adam Shamir i Norman Filnkelstein. I przeciwstawili się własnemu narodowi. Tych ludzi szanuję, w przeciwieństwie do polskiej swołoczy - która sprzedała swój kraj - swoich rodaków.
Jak się takich traktuje najlepiej pokazał Bush junior - gdy opuszczając Biały Dom najnormalniej olał polską prezydencką dziwkę.
Walczcie więc dalej o honor swołoczy, zdrajców - judaszy. To są - jak sami deklarujecie - Wasi Rodacy.
|
|
26 styczeń 2009
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
90 miast amerykańskich przeciw wojnie
luty 13, 2003
PAP
|
Gówno znów wypływa na wierzch
styczeń 19, 2008
Artur Łoboda
|
Szwajcaria blokuje kolejne konta w "aferze sprzętowej"
sierpień 2, 2004
|
Nowe socjalistyczne wiatry?
czerwiec 11, 2008
Komentator
|
Im wyżej wyjdziesz, tym niżej upadniesz.
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (1)
listopad 14, 2003
Artur Łoboda
|
Ciemność
marzec 4, 2009
jobstalker
|
Śmietnik umysłowy
sierpień 19, 2008
Artur Łoboda
|
Islam prosperuje bez procentów składanych
listopad 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Stwórca wiecznych praw przyrody
sierpień 16, 2007
Marek Głogoczowski
|
Rosja szachuje USA paliwem a USA Rosję "Tarczą"
lipiec 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Prof Staniszkis o "zmarnowanej szansie" Millera
kwiecień 30, 2004
PAP
|
Luksemburczycy i Norwegowie są najbogatsi w Europie, choć nie należą do UE
grudzień 19, 2002
PAP
|
Karuzela Szmaciaków
wrzesień 26, 2003
|
Polacy maltretowali irackich wię?niów?
maj 28, 2004
IAR
|
Siódma klasa
marzec 19, 2007
Artur Łoboda
|
Unia Europejska - dinozaur czekający na dobicie?
sierpień 25, 2004
Carl Beddermann
|
Nowy Mały Rynek
styczeń 18, 2007
www.krakow.pl
|
Kaziuk zostawia Handzie w Taplarach i ucieka do cywilizacji
marzec 4, 2009
jobstalker
|
Wojenne przymiarki
listopad 28, 2002
MAREK GARZTECKI http://rzeczpospolita.pl
|
Walka trwa
listopad 4, 2003
Andrzej Kumor
|
więcej -> |
|