|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Chazarskie tajemnice Rosji |
|
| Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. |
|
| Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
| |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
| The Corbett Report |
|
| Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a |
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
| whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej |
|
| Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy |
|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia |
|
| Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. |
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
więcej -> |
|
Eskalacja mordów i rola John’a Negroponte
|
|

Ciekawe jest, że ocena oficjalna czasu, który Iran potrzebuje na zbudowanie broni nuklearnych, według rządu w Izraelu, jest sprawą miesięcy, podczas gdy inni oceniają okres ten na lata, faktycznie do dziesięciu lat. Szef służb specjalnych USA, z pochodzenia Żyd grecki, John Negroponte, oceniał ten okres na lata i fakt ten może mieć duże znaczenie w chwili obecnej, kiedy człowiek ten został zamianowany wice-ministrem spraw zagranicznych, jako „deputy secretary of state.”
Na tej nowej pozycji Negroponte może, dla dobra Izraela na długą metę, być w stanie nie dopuścić do bardzo ryzykownego ataku z powietrza na instalacje nuklearne Iranu, zwłaszcza, że Rosjanie zainstalowali nowoczesną obronę przeciwlotniczą w Iranie, wartości 700 milionów dolarów, co zwiększa bardzo prawdopodobieństwa niepowodzenia nuklearnego bombardowania przez lotnictwo izraelskie.
Trzeba również pamiętać że eskalacja masowych mordów na ludności cywilnej od czasu wojny w Wietnamie łączy się z karierą John’a Negroponte, który brał udział w programie „Phenix,” w ramach którego zamordowano 40,000 Wietnamczyków, jak również brał on udział w masowym programie bojówek morderców („death squads” - „szwadronów śmierci”) w Hondurasie i w Iraku.
Z tego powodu Nergoponte jako nowy wiceminister spraw zagranicznych USA i „imperialista starej szkoły,” może teraz przyczynić się do jeszcze większej ilości mordów w Iraku, z chwilą kiedy rząd Bush’a, planuje eskalację akcji pacyfikacyjnych o dalszych 20,000 żołnierzy amerykańskich.
Bardziej radykalni dowódcy obejmuję kontrolę sił pacyfikacyjnych w Iraku; na nowego szefa wywiadu zamianowany został przyjaciel wiceprezydenta Dick’a Chenney’a, wice admirał Mike McConnell, który jest bardziej agresywny przeciwko Iranowi niż był Negroponte na tym samym stanowisku.
Sam Negroponte nadzorował „Opcję Salwadorską” w Iraku, według Newsweek’a (ze stycznia 2005). W ramach „Opcji Salwador” w latach 1980, Negroponte miał pomocnika, byłego pułkownika James’a Steele, który pó?niej w Bagdadzie był doradcą przy tworzeniu służb bezpieczeństwa i miał nadzór nad doborem ludzi do milicji „Organizacji Badr” i „Armii Mehdi.”
Milicje te działały jako „death squadrons” i miały za zadanie likwidację przywództwa i organizacji ruchu oporu sunnitów. Milicje te nabrały rozpędu dzięki ambasadorowi Negroponte, ale wkrótce uniezależniły się od władz okupacyjnych i były odpowiedzialne, za większość mordów poprzedzanych torturami na ludziach, których zwłoki masowo pojawiały się na ulicach Bagdadu i innych miast.
W Hondurasie Negroponte był oskarżony przez Honduras Commission on Human Rights o masowe i systematyczne łamanie praw człowieka, kiedy podlegali mu ludzie, szkoleni przez CIA jako „special intelligence units” („specjalne jednostki wywiadu”) znani byli jako „death squads.” Byly to miejscowe zbrojne oddziały, które chwytały, torturowały i zabijały dziesiątki tysięcy ludzi. Negroponte wiedział o tym dokładnie, kiedy załatwił podwyżkę subwencji USA dla wojsk Hondurasu, z 4 milionów na 77 milionów dolarów rocznie.
Pułkownik Steele dowodził w Salwadorze grupie doradców wojskowych i szmuglował broń dla Kantrasów w Nikaragua, o czym fałszywie zeznawał przed komisją senacką w Waszyngtonie, nadzorującą działalność wywiadu USA. (Było to udokumentowane przez specjalnego prokuratora sprawy „Iran-Contra”).
Według opisów w Washington Post, w zimie 2004 i wiosną 2005, dzięki Negroponte i Steele, w Iraku działalność „death squads” była podobna do scen z Ameryki Centralnej: „Setki pokrwawionych ciał dostarczano do kostnicy, ludzi zastrzelonych, zad?ganych lub uduszonych workami plastykowymi, znajdującymi się nadal na ich głowach. Wielu ze związanymi rękami.”
Oczywiście łatwiej jest dla sił pacyfikacyjnych, kiedy milicje miejscowe i grupy oporu wyrzynają się wzajemnie, zamiast żeby jednoczyły się w walce przeciwko naje?d?com, według zasady „dziel i rząd?.” Podczas gdy strategia i nadzór Negroponte w Hondurasie były skuteczne, o tyle taktyka nie powiodła się w Iraku, ponieważ bojówki morderców wymknęły się z pod kontroli amerykańskich władz okupacyjnych. Neokomnserwatywny rząd w Waszyngtonie nie chce widzieć rzeczywistości i być może rola Negroponte w departamencie stanu, będzie polegała na dalszym „stabilizowaniu” Iraku metodami używanymi w Wietnamie i w Ameryce Centralnej.
Gareth Porter zatytułował swój artykuł z 11go stycznia 2007 w Asia Times: „Perwersja w logice wojny Bysh’a” („The perverse logic of Bush’s war [against Iraq].”) Porter uważa, że podniesienie przez neokonserwatywny rząd Bush’a stanu wojsk okupacyjnych w Iraku, o dodatkowych 20,000 żołnierzy, ma na celu utrzymywanie przy życiu iluzji możliwości „zwycięstwa.”
W rzeczywistości obecna strategia naśladuje politykę Hemry’ego Kissinger’a w Wietnamie i ma na celu odsunąć ostateczną klęskę w Iraku do 2009 roku, po upływie kadencji Bush’a i wtedy twierdzić, że wojska USA w Iraku zostały „zdradzone przez demokratów,” którzy najprawdopodobniej wygrają wybory prezydenckie w 2008 roku.
www.pogonowski.com
|
|
11 styczeń 2007
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Czy jest wśród nas "małpa w czerwonym"?
grudzień 21, 2006
Artur Łoboda
|
Stanisław Michalkiewicz: Fejginięta znowu smrodzą?
maj 9, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Biada doroslym
luty 2, 2009
Elzbieta Gawlas Toronto
|
Szyici jednoczą się w Iraku ale wojna domowa nadal tam trwa
kwiecień 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
O "bohaterach" .....
maj 15, 2007
przeslala Elzbieta
|
Były premier Włoch Giulio Andreotti skazany na 24 lata więzienia
listopad 17, 2002
PAP
|
60-ta rocznica wejścia Sowietów do Oświęcimia
luty 1, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski, USA
|
Kiedy mówienie prawdy nazywa się podłością a zdrajców nazywa bohaterami
grudzień 5, 2008
PAP
|
Amerykanska "strategia zapobiegania zagrożeniom" przez prowokowanie wojen?
marzec 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Śledztwo w Sprawie Najazdu na Irak
listopad 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Petycja namaszczona talmudem
sierpień 25, 2006
bibula.com/xah
|
Głupi, bierny ale wierny"
listopad 29, 2006
za PAP
|
Koalicje. KLIKA - Kabaret Autorów Marek Sobczak & Antoni Szpak
listopad 15, 2002
http://angora.pl
|
Półgłówek sili się na wynurzenia
listopad 30, 2008
TVP info
|
"Wypełniali przykazanie miłosierdzia"
styczeń 20, 2003
www.vb.com.pl
|
Patronaria
grudzień 16, 2007
Jacek Majchrowski
|
Budowa "Wielkiego Izraela" w Geopolitycznej Panoramie Świata
marzec 2, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nie lubimy odmienności
grudzień 15, 2003
|
In the Shadow of Marienburg
styczeń 11, 2006
Israel Adam Shamir
|
Po stronie ludu. Manifest populistyczny
grudzień 19, 2006
Remigiusz Okraska
|
więcej -> |
|