ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
więcej ->

 
 

Konsolidacja kapitału

EBOiR i Generali tworzą fundusz nieruchomościowy


LONDYN (Reuters) - Fundusz akcesyjny, który ma zainwestować 300 milionów euro na rynku nieruchomości nowych państw członkowskich Unii Europejskiej, zamierzają utworzyć wspólnie Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju (EBOiR) oraz największa włoska spółka ubezpieczeniowa Generali.

Generali zamierza wnieść do funduszu 90 milionów euro, a EBOiR do 75 milionów euro. Fundusz będzie otwarty dla inwestorów instytucjonalnych i ma ostatecznie dysponować środkami w wysokości miliarda euro, podały spółki w komunikacie.

Funduszem zarządzać będzie GLL Real Estate Partners, joint-venture Generali i Lend Lease. Będzie on inwestować w różnego typu nieruchomości - od powierzchni biurowych przez branżę detaliczną, aż po magazyny i logistykę.

"Fundusz posiada właściwą strukturę i elastyczność, aby w przyszłości uczestniczyć w nim mogli również prywatni inwestorzy" - powiedziała Noreen Doyle, pierwsza wiceprezes EBOiR. Gerd Kremer, partner zarządzający GLL i prezes Accession Fund, powiedział, że w średnim terminie fundusz zamierza skorzystać na wzroście cen nieruchomości komercyjnych w nowych państwach członkowskich UE i oczekuje zwrotu na inwestycjach rzędu 15 procent.

Krótki komentarz

Ekonomiczne gangi łączą się, by skuteczniej okradać nieświadome społeczeństwa.
(Ala)

26 luty 2004

Reuters 

  

Archiwum

Gest minister Anny Fotygi: Żydowski aktywista otrzymał tytuł Honorowego Konsula RP w USA
czerwiec 20, 2007
BIBULA
Wpisywanie informacji do encyklopedii Wikipedia
styczeń 10, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Andrzej Olechowski złożył rezygnację z kierowania Radą Programową Partii
czerwiec 23, 2004
Iran jako "zwiastun" pokoju na Kaukazie.
wrzesień 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Amerykańskie bakructwa.
lipiec 10, 2002
PAP
Rabini i Bush
wrzesień 19, 2006
przysłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Poprawność polityczna wedle posłanki PiS - Szczypińskiej
styczeń 7, 2009
Artur Łoboda
Z poradnika agitatora
czerwiec 19, 2003
Andrzej Kumor
Wygra czy przegra, Ron Paul wskazal nam droge do zwyciestwa
marzec 11, 2008
uleczka
Blad?stwo i tolerancja
grudzień 15, 2006
Stanisław MICHALKIEWICZ
Druga Targowica
kwiecień 1, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
AMERYKANIZM
listopad 14, 2007
przesłała Gośka
"Ocean możliwości Chin"
kwiecień 14, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Robienie Wariata
luty 6, 2005
Kazimierz Poznański
Oblicza iluzji
styczeń 25, 2003
Robert Knap http://www.naszdziennik.pl/
Zyski nie dla Polski
lipiec 29, 2003
Artur Kowalski
Ratunku! Tylko UE, a zwłaszcza sąsiedzi, przede wszystkim Niemcy, mogą uchronić Polskę przed instalacją Tarczy
luty 1, 2007
technokrata
Mamy prawo do obrony
sierpień 9, 2006
Dariusz Kosiur 09.08.2006
Bajer dla młodzieży
czerwiec 4, 2003
Marek Rowicki
Kobieta - samica człowieka
luty 12, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media