ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
więcej ->

 
 

Nagroda dla "zasluzonej Polonii"


Witryna JUDEOPOLONII expatpol.com najlepsza witryna Polonii na swiecie ??? (powrót)

Witryna CHWALCOW zyda ANTY-polaka J.T.Grossa, kapusia bolka Walesy i innych slugusow globalistycznych czy oligrachow z Brukselii ktorzy pluja na Polakow i Polske otrzymala 1-sze mijsce jako najlepsza witryna polonijna na swiecie.

Podpis pod dyplomem 1-go miejsca zlozyl ten fircyk L.Kaczynski, ktory tez podpisywal przyznanie odznaczen "sybiraka" panstwowych dla tego MORDERCY Jaruzelskiego na wisne tego roku 2006.

Nagrode oficjalnie przyznala niejaka "Akademia Polonijna" w Częstochowie, ktora zostala w 1992 roku zalozona przez przedstawicieli JUDEOPOLONIE i zydo-postkomuny z Polski, ktorzy dorwali sie do wladzy po 1989 roku w Polsce.

Obecnym rektorem tej "akadamii polonijnej" w Czestochowie jest Ludgarda Buzek, zona Buzka tego zydo-postkomunisty SPRZEDWACZYKA i ZDRAJCY, ktory jako premier RP ROZDAWAL za darmo polski, PRL-wski majatek, swoim kelesiom globalistom niemieckim i zachodnim w ramach tzw. "prywatyzacji" czy RABUNKU Polakow po 1989 roku przez mafie globalistyczna /zydo-poskomunistyczna.

Ta tzw. "preywatyzacja" byla instrumentem JUDEOPOLONII zamieszkalej w Polsce za pomoca, ktorej zydo-postkomuna PRZYWLASZCZYLA sobie majatek Polakow, ktory byl za czasow PRL-u wypracowany przez WSZYSTKICH Polakow, ale byl panstwowy.

Teraz ta JUDEOPOLONIA z Polski z Akademii "Polonijnej" w Częstochowie ustala nagrody i wyroznienai dla JUDEOPOLONI zamieszkalej poza Polska, aby ich wypromowac na liderow Polonii katolickiej - o ZGROZO !!!!

Na bazie tych "nagrod" te media JUDEOPOLONII otrzymuja DOFINASOWANIE z Senatu RP na gloszenie propagandy zydo-postkomuny na Polonii swiatowej po przez tzw. "funadcje" JUDEOPOLONII jak np. Semper Polonia i inne.

Wyszukiwanie

Zobacz Także
Paweł Osikowski - Punkt widzenia: Bańka polska
2006-12-30 (00:54)
Polacy nie są ekonomicznymi patriotami
2006-12-29 (12:08)
Stanisław Michalkiewicz: Zanim powiesimy Husajna
2006-12-29 (11:37)
"Gabinet cieni" w TVP
2006-12-28 (12:06)
Stańmy w obronie ks. abp. Stanisława Wielgusa
2006-12-28 (12:03)

Media współpracujące

Link internetowy do opisu tej nagrody dla JUDEOPOLONII expatpol.com (powrót)

http://expatpol.com/index.php?stsid=30123&kid=24#komen
29 grudzień 2006

Grazyna 

  

Archiwum

Transkontynentalny akwedukt
sierpień 3, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Głupota atakuje
marzec 7, 2004
PAP
Poszkodowani pacjenci a pakt stabilizacyjny
luty 5, 2006
Adam Sandauer, przewodniczący Stowarzyszenia
Krakowska lista idiotów
listopad 8, 2003
www.krakow.pl
Amerykańskie wybory
listopad 5, 2008
Artur Łoboda
To tylko biznes
lipiec 17, 2002
PAP
Film o nas
marzec 30, 2008
Marek Jastrząb
Byt Polski zagrożony zgodą na „Tarczę”?
lipiec 11, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Dyktatura moneteriatu
lipiec 18, 2004
Nasz Dziennik
Druga Targowica
kwiecień 26, 2003
Elżbieta
Członkowie RPP domagają się wyrównania za trzy lata pracy
czerwiec 25, 2002
PAP
Demokracja to nie "wolny rynek"
marzec 29, 2006
Ewa Groszewska
"Niech bogaci rosną w siłę, a słabi i biedni niech giną"
Dokąd podążasz polska gospodarko

kwiecień 24, 2003
Zdzisław Miłkowski
Schroeder: zwiększyć podatki w nowych państwach UE
kwiecień 25, 2004
PAP
KTO RZˇDZI ŚWIATEM?
styczeń 24, 2004
Kolejny raz dać się oszwabić
marzec 29, 2004
PAP
Znakomity człowiek, ale...
sierpień 19, 2003
MOTO
Przykra Rocznica "Kompleksu Wojskowo-Przemysłowego" w USA
styczeń 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
POLSKA - UNIA 7
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Izrael, USA i Pakistan
luty 1, 2008
Iwo Cyprian Pogobnowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media