|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
| Wszystko pod kontrolą |
|
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
|
|
| www.globalresearch.ca |
|
| świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
|
| "Norymberga 2" w Sejmie RP |
|
| |
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza |
|
| Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa |
|
| Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej |
|
| Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
więcej -> |
|
Interesy koncernu ważniejsze niż prawa człowieka
|
|
Stany Zjednoczone starają się utrącić pozew o naruszenie praw człowieka wniesiony w USA przez indonezyjskich wieśniaków przeciwko koncernowi naftowemu Exxon Mobil, argumentując, że proces mógłby zaszkodzić wojnie z terroryzmem.
Jak podaje wtorkowy londyński "Financial Times" w korespondencji z Waszyngtonu, 11 wieśniaków z prowincji Aceh na Sumatrze oskarżyło Exxon Mobil, eksploatujący tam złoża gazu, o finansowanie i kierowanie indonezyjskimi siłami bezpieczeństwa, które w latach 90., wspierając działalność koncernu, dopuściły się morderstw, tortur i gwałtów.
Pozew wniesiono jeszcze w zeszłym roku w amerykańskim sądzie federalnym w Waszyngtonie za pośrednictwem Międzynarodowego Funduszu Praw Pracowniczych. W tych dniach, jak pisze "Financial Times", Departament Stanu USA przesłał do sądu list, w którym ostrzega, że przyjęcie pozwu mogłoby poważnie zaszkodzić interesom USA, w tym interesom bezpośrednio związanym z toczącą się obecnie walką z międzynarodowym terroryzmem.
List wyjaśnia - i ostrzega - że Indonezja jest tak zaniepokojona ruchem secesjonistycznym w Aceh, gdzie radykalne ugrupowania islamskie cieszą się dużą popularnością, iż ingerencja sądu amerykańskiego mogłaby zaszkodzić całości stosunków między Waszyngtonem i Dżakartą. Poza tym zniechęciłaby zagraniczny kapitał do inwestowania w Indonezji, a to osłabiłoby tamtejszy rząd, ważnego sojusznika USA.
Mila Rosenthal, przedstawicielka organizacji praw człowieka Lawyers'' Committee for Human Rights, powiedziała "Financial Times", że posunięcie Waszyngtonu wskazuje, iż wojny z terroryzmem będzie się teraz używać jako osłony dla wszelkiego rodzaju przestępstw dokonywanych przez korporacje.
Rosenthal zwróciła uwagę, że półtora roku temu, gdy Departament Stanu nakłonił wiele amerykańskich i brytyjskich firm naftowych i górniczych, by zobowiązały się ukrócić nadużycia sił bezpieczeństwa chroniących ich operacje za granicą, Exxon Mobil nie przyłączył się do tej inicjatywy. |
|
6 sierpień 2002
|
|
PAP
|
|
|
|
Kwaśniewski pontifexem Kuronia?
wrzesień 6, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Zarzut antysemityzmu
maj 29, 2008
Dariusz Kosiur
|
"Prawdą jest" ... to co nie jest prawdą
marzec 18, 2004
|
Morderstwo Kennedy'ego w świetle propagandy rzeczywistych zabójców-podwójne dno skandalu
luty 7, 2008
Dawid Jakubowski
|
Eskalacja na Bliskim Wschodzie i destabilizowanie świata?
styczeń 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Rada Powiernicza
grudzień 29, 2008
interia.pl/Życie Warszawy
|
Izraelscy żołnierze odmawiają służby w Gazie
styczeń 12, 2009
hgw
|
. - fakty sprawdzic każdy może
maj 16, 2006
Jeremiasz
|
Jak długo da się życ nadzieją ?
czerwiec 25, 2003
Czesław Ryszka
|
US sends more arms to Georgia – Israeli media - USA wysyła więcej broni do Gruzji - Żydowskie media
sierpień 15, 2008
hgw
|
Benedykt XVI - tylko językowo
kwiecień 20, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Opinia Religi i filiżanka Kochanowskiego a odruch Pawłowa
luty 13, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
PODKUWANIE ŻAB czyli SZANSA NA SUKCES
luty 23, 2008
Marek Jastrząb
|
Prawda czy fałsz? fakty sprawdzić każdy może..
wrzesień 20, 2005
Zefir
|
VII rocznica agresji NATO na Jugosławię
marzec 23, 2006
Tadeusz Samitowski
|
Przedsiebiorstwo "Holocaust"
kwiecień 2, 2006
przysłał anonim
|
Włoch cienki jak jego włoski włosek
luty 21, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Ropa naftowa i gaz ziemny
kwiecień 30, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy Nadal Pogoda Dla Żydów?
marzec 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Białoruś chce poprawy stosunków z Polską
grudzień 10, 2002
Piotr Mączyński
|
więcej -> |
|